Някой ползвал ли е услугите на Емпреса?

  • 46 549
  • 649
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Муци, по скайпа. Там се разбирате за всичко, на кой адрес, телефон за връзка и т.н. Има достатъчно време, момичето е всеки ден онлайн вечер. Пиша и когато има възможност ми отговаря.

Аз правя глупости тука. Реших, че искам още едно нещо от адамс пък не ща да пускам пак поръчка естествено. И им писах да ми анулират тази която направих вчера. Да видя сега дали ще ми отговорят и какво...
Аз я пуснах вчера и все още беше в процес на обработка.
Та ако стане ще си пусна нова поръчка, ако някой иска нещо и не ще или не може да си пусне сам поръчка може да пуснем обща. Ако ми анулират тази де...пише, че го правят. Laughing

# 31
  • София
  • Мнения: 1 456
Благодаря, Флаш!   bouquet

# 32
  • Мнения: 4 236
Ако поръчвате по-тежки неща потърсете друга фирма.  Засега Емпреса не прави намаления при по-голям обем (дано променят това)
Цената при другите фирми е 0.9-1.2 лири в зависимост от количеството. При емпреса е твърдо 1.5 за покупки по интернет - т.е за нас. Дори и поръчката да е 50 кг - например легло. Иначе от Лондон взимат багажите за 1.2 на кг.
http://www.bghelp.co.uk/viewarticle.php?articleid=27750
http://www.bghelp.co.uk/viewarticle.php?articleid=27797
http://www.bghelp.co.uk/viewarticle.php?articleid=27743

# 33
  • до морето
  • Мнения: 2 350
благодаря за разясненията  smile3525 , предполагам, че за сметка на 10% от Детство мое си поемаме доставката до адреса на Емпреса, а как си получаваме доставката от нея след като пристигне в България?  33uu

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 15:32 от hrrisss

# 34
  • Варна
  • Мнения: 6 891
благодаря за разясненията  smile3525 , предполагам, че за сметка на 10% от Детство мое си поемаме доставката до адреса на Емпреса, а как си получаваме доставката от нея след като пристигне в България?  33uu
Ами пак със куриер, работят с Еконт. Изпращат с наложен платеж т.е. като ти донесе куриера нещата му плащаш сумата която дължиш на емпреса/по 1,50 лири/кг-това е с наложен платеж/ и самата куриерска услуга от София до там където си. Момичетата от София си вземат нещата от офиса на емпреса в Сф и не плащат съответно куриерската услуга.

За доставката - да. Ти си плащаш стоката +доставката до английския адрес.

За моята поръчка дето писах по-напред, канселираха я. Довечера ще направя нова, още една мама ще се включи.

# 35
  • Мнения: 77
Ако прочетеш малко от ибейската тема, ще разбереш каквото те интересува.
Емпреса е една от няколкото фирми на българи, която превозва багаж от Лондон до София, Пловдив и Плевен.
В този форум http://bghelp.co.uk/viewcategory.php?moduleid=65 се рекламират още няколко фирми. Повечето са на пловдивчани. Гледам, че сега има обява и за превоз на багаж до Варна.
През август месец попитах дали биха се съгласили да получават покупките ми от ибей и интернет сайтове. Мариела каза, че няма проблеми и аз почнах да поръчвам.
Много са удобни, защото пътуват на всеки 10-15 дена.
Имат офис в София. Там пратките ги дава майката на шефа им.
Досега съм доволна.


Stryper влязох в този сайт, но не успях да се ориентирам. Би ли ми дала повече инфо за фирмата, която извършва превоз на багаж до Варна

# 36
  • до морето
  • Мнения: 2 350
благодаря Flash*  Peace, и аз питам за фирмата с доставки до Варна  тогава Praynig.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 456
От вчера се опитвам да пусна поръчка както казвате, обаче уполито ми злиза този текст на крайната стъпка.


A problem has occurred and we are unable to complete your request.

We are working to restore the service as soon as possible, so please try again later.

If you wish to place an order, please call us on 0844 844 8000.
( Lines Are Open : 7.30 am - 11.00 pm Monday to Saturday, 8.00 am - 11.00 pm Sunday, Calls cost 5p per minute from a BT landline. Mobile providers and other networks may vary )


Дали е от катата? Кредитна, но не става. Cry Изрично прочетох, написано в червено, че адреса на картата трябва да е същия като на адреса на доставка. Прочетох, че сте го коментирали по-горе този проблем, но може ли са се напарви нещо ...Вие с какво плащате?

# 38
  • някъде
  • Мнения: 979
И аз мислех да пиша до някой превозвач от този сайт,но неможах да преценя към кой от всички да се обърна.Може би ще ползвам този,който се съгласи да ми ги достави с избран от мен куриер.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Муци, от кой сайт се опитваш да пуснеш поръчка?

# 40
# 41
  • Мнения: 1 889
Mоже ли някоя добра душа да ми даде английския адрес на Емпреса? И скайпа на момичето в България Mr. GreenМоже и на лични. Някой беше пуснал линк на Емпреса, но там не намерих никакви данни.

# 42
  • Мнения: 1 883
Mоже ли някоя добра душа да ми даде английския адрес на Емпреса? И скайпа на момичето в България Mr. GreenМоже и на лични. Някой беше пуснал линк на Емпреса, но там не намерих никакви данни.
скайпа е empresa.dir http://www.empresa.dir.bg/_wm/contacts/?df=10

# 43
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Не съм пробвала от там но явно няма да стане. Погледнах в хелпа за плащането, пише това By Credit & Debit cards

We accept all major credit and debit cards: Visa; Mastercard; Maestro; Amex; Next Goldcard;Solo & Electron. The card must be registered to the account address.

We are unable to accept Cards that are due to expire within the next 5 days. Card details are checked and verified by a third party and goods are despatched once authorisation has been obtained.

Ще трябва да ползваш посредник сайта Д.М.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 456
А, ти през кой сайт пускаш поръчките?Да взема да порбвам от там? Или ъпк ако нестане да се присъединя към теб?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт