Септември'09 - 10

  • 13 841
  • 301
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 19
Хах аз утре за закуска съм дала поръчка на баба ми да ми прави мекички  Embarassed.
За усещането за бебчетата с Адриян изобщо не бях сигурна дали го усещах или не в началото в смисъл може и тои да е бил, ама аз все си казвах '' А сигурно са ми червата нещо ''. Та спомените ми са свързани с вече ритащо бебче. Накрая такова шаване беше, че както някой беше писал ми се появяваха постоянно възвишения в различните части на корема. Имам го и документиран на клипче юнака.
А сега от време на време усещам пак някакво - ( изобщо не мога да го опиша усещането ) , но пак не ми се вярва да е бебо, много ранко ми се вижда.

И аз в сряда съм на лекар та тогава ще давам отчети.
Мен пак ме почна гаденето аман вече, 1 - 2 дена съм по добре и после прас трас, по сто пъти във вц - то, ама търпя кво ще правя.

Хах тук тренират за утре ( на гости съм на село ) и утре ще има кукери. Само дето няма да мога да мръдна от двора, че имам някъв не страх, ами не знам кво от малка. Един ме беше изпраскал яко и аз нали не разбирам... Та още ми е неприятно усещането да ме '' бият за здраве ''.
Написах се ще бягам сега че банята пак ме зове.
Хубава вечер на всички...

# 241
  • Мнения: 141
ех Клара, и аз съм на вълна мекици... утре сутринта мъжо ще ходи да купува тесто и да си правя, че от 2-3 дена са ми в главата...
То по принцип ако сега ми се дояде нещо след 2 часа може изобщо да не ми се иска да го погледна...

По отношение на гаденето- и при мен днес е просто някакъв ужас...  Достатъчно ми беше съпруга ми да си сложи за ядене една яхния и като ми замириса... Sick едва взех завоя за към WC-то. Като някоя хрътка съм... улавям отдалече какви ли не миризми... Ох, дано това гадене изчезне скоро, защото не се издържа.. Докато съм на работа не ми се гади, а тука вкъщи....  Sad
Харесвам много месото, ама бебо не ми дава да вкуся. Незнам- вегетарианче ли си отглеждам какво... незнам..  Rolling Eyes

Айде стига съм мрънкала Simple Smile

От мене лека вечер и сладки сънища Simple Smile

# 242
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208

# 243
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро и честит празник на всички настоящи и бъдещи мами Hug

# 244
  • Мнения: 141
Честит Празник и от мен мили момичета! Нека съпрузите ни да ни карат да се чувстваме като истински дами и принцеси, а децата ни- като най- страхотните майки на света!   bouquet

# 245
  • Мнения: 5 026
Честит празник, живи и здрави!

# 246
  • Мнения: 183
Честит празник мили момичета! Бъдете нежни и красиви като пролетни цветя!

# 247
  • Пазарджик
  • Мнения: 131
Честит празник били бъдещи и настоящи майчета!  bouquet

# 248
  • Мнения: 493
Честит 8-ми март на всички настоящи и бъдещи мама!!!!
Желая ви от сърце весели и здрави дечица, които да ни радват и да ни обичат!!!!

 newsm51

# 249
  • Мнения: 15
Здравейте, дами!!!
Честит празник на абсолютно всички!!!!
Пожелавам Ви здраве, щастие, най-красивите и спокойни бебета. Бъдете много обичани и щастливи

Приятно изкарване на всички!!!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 250
  • Мнения: 19
 Честит праник и от мен мили момичета. Бъдете глезени и обичани от половинките си не само на днешния ден а постоянно   bouquet...

# 251
  • където има любов
  • Мнения: 307
  bouquetЧестит празник и от мен!Бъдете вечно обичани и желани!

# 252
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Честит празник и от мен  Hug .

# 253
  • Мнения: 1 499
Честит празник скъпи мами ! Нека се чувстваме обичани всеки един ден! Да сме обградени с топлина и щастие и щастливи детски гласчета !!!

# 254
  • Sofia
  • Мнения: 99
Честит празник, момичета!!!Обичайте и бъдете обичани!

Общи условия

Активация на акаунт