Колко време след секцио?

  • 5 269
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 629
Ми движех се, но ме болеше. След 3-4 месеца вече не нищо ми нямаше.

# 16
  • Мнения: 2 172
Благодаря на всички за отговорите!

Разбира се,че изпитът не е по-важен от детенцето ми,но няма смисъл да се презастраховам за нещо и после да  се ядосвам,защо не съм го направила.Нищо няма да му стане на бебето,ако излезе няколко дни по-рано от термина например  Wink Дано има предразположение за индукция,а ако няма ще чакам да се появи.Когато -тогава  Rolling Eyes

Пък аз ще си се кача по работа,то за мен е притесннието,дали няма да ми стане нещо толкова скоро след раждането,но ако всичко протече като първия път  Praynig няма  какво да отлагам ангажимента и да се наддържам на кълката,че съм току-що родила  Crazy  Peace

# 17
  • Мнения: 8 999
Можех да правя всичко, изброено от теб, още на 3тия ден след секциото. Но реално започнах да търча като кон след като ме изписаха от болницата - на 5тия ден.

# 18
  • Мнения: 2 334
Можех да правя всичко, изброено от теб, още на 3тия ден след секциото. Но реално започнах да търча като кон след като ме изписаха от болницата - на 5тия ден.

И при мен беше точно така. Peace

# 19
  • Мнения: 9 438
На 5-я ден не чувствах,че съм рязана!

# 20
  • Мнения: 4 555
На петия ден след секциото можех с часове да не сядам, така се наложи, но се чувствах много изморена. На седмия вече правех дълги разходки навън с бебето в слинга. Количка ми се струваше, че ми е рано да бутам, тя изисква повече усилия.

Адски съжалявам, че бебето се роди с планово секцио и ако можех, бих направила всичко по силите си, за да се роди когато то само пожелае.

Общи условия

Активация на акаунт