Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 4 -Тема 41

  • 43 732
  • 878
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 16
Здравейте!
Може ли да ме включите в списъка с представители; за София, Младост. К0 5 ми е 3-та от скоро съм в "клуба"
Благодаря!

# 826
  • София
  • Мнения: 4 179
Момичета, не бързайте със заключенията. Според мен ще хванете клубовете. Просто обновяват сайта.  Peace

Права си, аз питах. Обновяват за следващия куотър, но като им казах, че с новите суми стоят  старите К1-К4 отговориха, че ще съобщят за това и че съм била права.

# 827
  • Мнения: 128
Като са обновявали сайта пък да са написали и подаръците за топството а и специалните предложения  Crossing Arms

# 828
  • София
  • Мнения: 1 914
Е не може. Трябва всичко да става едно по едно.  Laughing

# 829
  • Бургас
  • Мнения: 1 275
Ама каква бомба пуснах без да го искам.
Но наистина се разстроих,че се сменят правилата,а нас не ни уведомяват.както и да е,а защо вдигат критериите,че до сега бяха много лесни за постигане ли? #2gunfire

# 830
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Няма налични предложения.  Crossing Arms

# 831
  • Мнения: 18
Момичета, къде трябва да пиша за да ме впишат като представител Младост 4 - Оплов мост?

# 832
  • София
  • Мнения: 1 914
За теб и другото момиче, което питаше- трябва първо да попишете малко при нас, в темичките за Ейвън и след това, ако сте редовни, ще бъдете добавени.  Peace

# 833
  • Бургас
  • Мнения: 1 275
Аз си пиша отдавна,даже май имах и молба за вписване,но така и си останах.А като гледам от Бургас само две пишем.

# 834
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Ако си поръчам нещо от бланката за топ представители дали ще ме огрее да го получа понеже не съм топ?  Rolling Eyes
Може, но има вероятност да дойдат на процента на поръчката ти.
Иначе с какъв процент идват?

# 835
  • София
  • Мнения: 1 914
Зависи от това в кой клуб си топ представител. Прожентите ги пише в сайта, където е инфото за клубовете.

# 836
  • Мнения: 0
Момичета,на мен също не ми излизат интернет предложенията ooooh! Дали този път няма да има?

# 837
  • София
  • Мнения: 1 914
Рано ееее. Все пак кампанията почва официално от 27-и, днес е 25-и.  Naughty

# 838
  • Мнения: 50
Здравейте момичета, това тримесечие не можах да достигна никакво топство и отпадам от ранг листата за по-евтини каталози. Знаете ли сега в К5 дали ще мога да се възползвам запоследно от това или не? И ако някой има инфо за течната вакса спрей става ли за дълга права коса, че една клиентка пита и аз не мога да и дам съвет. Ще съм много благодарна на отзовалите се.

# 839
  • София
  • Мнения: 3 581
Рано ееее. Все пак кампанията почва официално от 27-и, днес е 25-и.  Naughty
Айде сега 27-и, утре в 8 да са ги качили Laughing

Общи условия

Активация на акаунт