Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 4 -Тема 41

  • 43 733
  • 878
  •   1
Отговори
# 840
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Преди кампаниите започваха в четвъртък. Сега гледам, че от петък. Защо изместиха така графика?

Моят проблем с допълнителната сума в баланса се реши. Оказа се, че са ми я приспаднали два пъти и като са се усетили, са ми увеличили последната дължимата сума. Добре, че не платих още първия ден фактурата, а чак днес и имах възможност да си изчистя всичко наведнъж, без да се налага да пиша две бележки и съответно да ми вземат двойна комисионна.

# 841
  • София
  • Мнения: 3 581
Преди кампаниите започваха в четвъртък. Сега гледам, че от петък. Защо изместиха така графика?

Моят проблем с допълнителната сума в баланса се реши. Оказа се, че са ми я приспаднали два пъти и като са се усетили, са ми увеличили последната дължимата сума. Добре, че не платих още първия ден фактурата, а чак днес и имах възможност да си изчистя всичко наведнъж, без да се налага да пиша две бележки и съответно да ми вземат двойна комисионна.
В четвъртък са си - нали било грешка. Има го в сайта

# 842
  • София
  • Мнения: 1 914
Здравейте момичета, това тримесечие не можах да достигна никакво топство и отпадам от ранг листата за по-евтини каталози. Знаете ли сега в К5 дали ще мога да се възползвам запоследно от това или не?

Не. Привилегиите са за К1-К4.  Rolling Eyes К5 е вече към новото класиране.

# 843
  • Мнения: 29
Що се отнася за първа дата четвъртък или петък е.На мен в "Дата  за поръчка и доставка" ми излиза:

25/03/2009 Сряда  28/03/2009 Събота
03/04/2009 Петък  09/04/2009 Четвъртък 
 
Това означава днес.А специалните още ги няма! Simple Smile

# 844
  • Мнения: 1 851
Голяма каша е с тези дати ooooh!На мен във фактурата ми пише,че първа дата за пускане на експресна е 26.03,в сайта ми е 27.03,а в кампанийния календар,който най-сетне получих,ми пише 30.03 до 10ч. сутринта...обаче гледам,че има хорица и от 25.03 им почва кампанията,би трябвало вече да са сколасали със специалните.А те пък докато ги пуснат,и те вече се изчерпали...чудо е някакво Crazy

# 845
  • Мнения: 0
valqmarti и аз съм като теб..днес ми е датата за поръчка а няма предложения #Cussing out #Cussing out

# 846
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Освен да ги пуснат за втора дата. Преди няколко кампании така направиха. Twisted Evil

# 847
  • София
  • Мнения: 3 581
Отдавна не си бях харесвала чанта на Ейвън
http://www.avon-forum.ru/4images/details.php?image_id=8351&s … 6de6a5bdef198086d

# 848
  • Мнения: 0
Наистина преди няколко кампании така се получи..май по нова година тогава стана така..

# 849
  • София
  • Мнения: 1 914

Mного е хубава. Само дето тоя цвят лично при мен няма много да се впише.  Rolling Eyes

А аз да кажа- чантата Габриела нали най- после си я получих и...  Heart Eyes Много, много ми харесва. Кожата е като естествена.


Видяхте ли това:

ОФЕРТА ЗА ЗАКУПУВАНЕ НА ТОРБИЧКИ С ЛОГОТО НА ЕЙВЪН

(офертата се отнася за средния размер на бялата торбичка със синьото лого на Ейвън)

КУПЕТЕ КОМПЛЕКТ ОТ 5 ТОРБИЧКИ С ЛОГОТО НА ЕЙВЪН ПОД КАТАЛОЖЕН НОМЕР 88708 НА НЕВЕРОЯТНАТА ЦЕНА ОТ 0,70 ЛВ.

КУПЕТЕ КОМПЛЕКТ ОТ 10 ТОРБИЧКИ С ЛОГОТО НА ЕЙВЪН ПОД КАТАЛОЖЕН НОМЕР 88716 НА НЕВЕРОЯТНАТА ЦЕНА ОТ 1,20 ЛВ.


Кои са тези торбички? Колко са големи?

# 850
  • Мнения: 241
Освен да ги пуснат за втора дата. Преди няколко кампании така направиха. Twisted Evil

Е това ще е много кофти...
А някой ако не пуска 2ра поръчка? Crossing Arms

# 851
  • плевен
  • Мнения: 643
Освен да ги пуснат за втора дата. Преди няколко кампании така направиха. Twisted Evil

Е това ще е много кофти...
А някой ако не пуска 2ра поръчка? Crossing Arms

И моята дата за поръчки е днес или утре най-късно и аз съм бясна за интернет предложенията  #2gunfire Винаги си вземам по нещо от там и няма да е честно само за втора поръчка да излезят #Cussing out

# 852
  • Мнения: 28
Здравейте момичета! Simple Smile
Аз се записах в другата темичка и чак сега видях и тази!
На мен тази кампания ми беше първата и се надявам да почерпя опит от Вас за в бъдеще!

Искам да Ви питам за новите лакове от първата страница, добри ли са?
Някой ползвал ли е успокояващия фон дьо тен, хубав ли е, защото съм си го поръчала за мен, а аз имам чувствителна кожа на лицето?
Благодаря Ви предварително!

# 853
  • Мнения: 222
bebsun тези торбички са като онези големите които ни дават като си вземем кашона от пункт на Спийди, обаче са среден размер тоест по-малки...

# 854
  • София
  • Мнения: 4 179
В моя сайт зоналната е дала дата 25,03, като последна за експресни за К4. Как тогава К5 ще ви е от 25-ти?

Жълтата чанта е много хубава, но аз съм си заплюла сега да си взема "Габриела" от К6.

Общи условия

Активация на акаунт