Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 4 -Тема 41

  • 43 712
  • 878
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 111
Не получаваш, защото условието е при достигане на определена сума да си поръчаш промоционален комплект, с който ти пристига и някакъв продукт подарък. Ето подробности:

http://www.rosetops.snimka.bg/album.php?album_id=351256&pid=11258871

Оф, още ли няма специални  ooooh!

# 871
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Само дето това го нямаше преди 6 години. Просто правиш поръчка за 100лева например и получаваш някъкъв подарък. ПРавиш примерно за 150 получаваш нещо по-голямо от този за сумата от 100. Това имах предвид. Тогава нямаше такива специални продукти който си длъжен да купиш, че да получиш подарък.

# 872
  • Мнения: 1 259
Да, така беше, аз започнах по такава програма, а с тези поръчки стана когато аз станах координатор и ни убеждаваха, че така е по-добре, защото това са си продажби, които носят доходи(само, че не за нас, а за фирмата Wink )

# 873
  • Мнения: 18
Мисля, че вече е време за нова тема, защото вече никой няма да пуска поръчка за четвърта кампания.  Аз утре сутрин ще пусна експресна за К05, някъде за около 300 лв, имам и други поръчки, но тях ще ги отложа за другата седмица, защото по-късно ще могат да ми ги платят, пък и през това време със сигурност ще изкочат още поръчки, да се натрупат за по-голям процент  Peace Общо досега се събират около 400 лв за пета кампания, като може и повече да станат  Hug През този период се класирах за среброто, около 200 лв не ми стигнаха за златото, но това е защото късно се амбицирах. През следващия период ще го гоня, пък да видим. Така като гледам предварителните поръчки за К06, може и за халатче да се класирам. Въпреки че като го гледам в панорамата на сайта не ми хваща много окото (май е кафяво). Абе къде се бутам и аз, нека първо одеалото да ми пратят  Mr. Green

Халатчето е кафяво с розови ревери. Май е сатенено.

# 874
  • Мнения: 18
Кампаниите започват в четвъртак - поне за сега  Joy. През К7 и К8 ще има мини каталог.

# 875
  • Мнения: 1 837
Кампаниите започват в четвъртак - поне за сега  Joy. През К7 и К8 ще има мини каталог.
А ти от къде черпиш тази информация?

# 876
  • Мнения: 27
Момичета, остана ли още някой, който ще пуска поръчка за кампания 04 ?
Че исках да си поръчам едни неща, но прекалено късно се усетих  Cry Исках да си поръчам комплекта бижута Nicky за 16лв, че в следващата кампания е почти на двойна цена и дебелия молив за очи Big Color - Berry 3222 7от нетната оферта.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=335402&pid=10260392

Моля ви, ако някой ще пуска поръчка да ми ги поръча или ако случайно ги е поръчам и са му останали и иска да ги продаде, да ми пише  Praynig

# 877
  • Мнения: 18
Кампаниите започват в четвъртак - поне за сега  Joy. През К7 и К8 ще има мини каталог.
А ти от къде черпиш тази информация?

От скоро съм координатор. Разгледах си нещата на сайта.

# 878
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Момичета, заповядайте в Новата ни тема

Ще помоля, ако е възможно, пак за 06-български каталог.. имаше го нали?Пак съм го загубила някъде  newsm78
.. И още нещо?Този път нямаме ли ТОП продукти?

Общи условия

Активация на акаунт