Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 4 -Тема 41

  • 43 731
  • 878
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 3
25-ти до 10h беше последната дата за експресни поръчки и редовна за моята зона 022 за кампания 4. Реално първата дата от новата кампания за експресни (и някои редовни) поръчки е 26-ти до 10 часа сутринта, така че имате време за специалните  Peace . Дано ги пуснат!

# 856
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Няма ли вече да обсъждаме К05? Аз трябва да правя поръчка по нея на 27.03..

# 857
  • Мнения: 177
Няма ли вече да обсъждаме К05? Аз трябва да правя поръчка по нея на 27.03..
И моята е на 27.03 до 10 сутринта

# 858
  • Мнения: 50
Мнението ми за лаковете от първа страница е, че са много трайни.

# 859
  • плевен
  • Мнения: 643
Мнението ми за лаковете от първа страница е, че са много трайни.

В кампания 5 няма лакове на първа страница  Wink

# 860
  • Мнения: 111
Мисля, че вече е време за нова тема, защото вече никой няма да пуска поръчка за четвърта кампания.  Аз утре сутрин ще пусна експресна за К05, някъде за около 300 лв, имам и други поръчки, но тях ще ги отложа за другата седмица, защото по-късно ще могат да ми ги платят, пък и през това време със сигурност ще изкочат още поръчки, да се натрупат за по-голям процент  Peace Общо досега се събират около 400 лв за пета кампания, като може и повече да станат  Hug През този период се класирах за среброто, около 200 лв не ми стигнаха за златото, но това е защото късно се амбицирах. През следващия период ще го гоня, пък да видим. Така като гледам предварителните поръчки за К06, може и за халатче да се класирам. Въпреки че като го гледам в панорамата на сайта не ми хваща много окото (май е кафяво). Абе къде се бутам и аз, нека първо одеалото да ми пратят  Mr. Green

# 861
  • Мнения: 983
Мнението ми за основата за грим, страхотен продукт, препоръчвайте го без колебания. Peace

# 862
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
И аз се надявам да си получа одеалцето, но едвали. Няма да ме излъжат за първи път. Момичета от кога не се правят подаръци за дистрибуторите според сумата на поръчката?

# 863
  • София
  • Мнения: 4 179
Момичета от кога не се правят подаръци за дистрибуторите според сумата на поръчката?

Това пък за пръв път го чувам  newsm78
За какво говорите, какви подаръци, какви пет лева! Сума ти ядове ни спретват, вие-подаръци  Laughing

# 864
  • плевен
  • Мнения: 643
.  Аз утре сутрин ще пусна експресна за К05, някъде за около 300 лв, имам и други поръчки, но тях ще ги отложа за другата седмица, защото по-късно ще могат да ми ги платят, пък и през това време със сигурност ще изкочат още поръчки, да се натрупат за по-голям процент  Peace Общо досега се събират около 400 лв за пета кампания, като може и повече да станат  Hug През този период се класирах за среброто, около 200 лв не ми стигнаха за златото, но това е защото късно се амбицирах. През следващия период ще го гоня, пък да видим. Така като гледам предварителните поръчки за К06, може и за халатче да се класирам. Въпреки че като го гледам в панорамата на сайта не ми хваща много окото (май е кафяво). Абе къде се бутам и аз, нека първо одеалото да ми пратят  Mr. Green

Можеш ли да споделиш как привличаш клиенти защото аз определено имам нужда защото нямам никакви поръчки в последно време  Sad

# 865
  • Мнения: 111
Има ново онлайн проучване "Оценка на обслужването". Е сега е момента да си кажем мнението! Действайте  Hug Сега видях, че въпросите се отнасят за К05, ще трябва да изчакаме да си получим кашоните и тогава да даваме мнение за да е обективно  Peace

cveteto_2009, в отпуск съм по майчинство и имам време да се занимавам. Иначе едва ли щях да имам такива поръчки. Имам и две сестри, които ми помагат, поръчват си при мен техни приятелки, също съм хванала колежките на леля ми, мои познати. Абе общо взето, където видя че имам шанс, опитвам, а пък роднините в замяна получават подаръчета и възможност да се възползват от специалните предложения и мотивационни  Peace  Всеки месец се намира по някой нов клиент, да видим докога ще продължава  Hug
Момичета от кога не се правят подаръци за дистрибуторите според сумата на поръчката?

Това пък за пръв път го чувам  newsm78
За какво говорите, какви подаръци, какви пет лева! Сума ти ядове ни спретват, вие-подаръци  Laughing

Може би има предвид подаръците от клубовете  Thinking

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 22:13 от *°•Роска•°*

# 866
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Момичета от кога не се правят подаръци за дистрибуторите според сумата на поръчката?

Това пък за пръв път го чувам  newsm78
За какво говорите, какви подаръци, какви пет лева! Сума ти ядове ни спретват, вие-подаръци  Laughing
Навремето като започнах, във всяка кампания имаше подарък към поръчката за всеки дистрибутор, според сумата на поръчка. Това няма нищо общо с клубовете обаче.

# 867
  • София
  • Мнения: 4 179
Че то и сега го има, даже като го гледам в Приложението е много, много по-добро, отколкото когато почнах аз например. Чак да им завидиш на новите представители.
Явно не е това, не знам. Въпросът на Снежка е от кога не се правят.....

# 868
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Понеже аз не получавам и реших, че вече не се правят такива.

# 869
  • София
  • Мнения: 1 914
Има такава програма с подаръци, но тя е само за нови представители. Първите 6 ли, не знам и аз колко точно поръчки.

Общи условия

Активация на акаунт