В Дружба майки и деца, сред разкош и топлина,чакат с трепет пролетта! (8)

  • 21 399
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 110


pepche поздравления за изпита   bouquet

angels_zg на теб ще стискаме палци Peace

Аз малко късно се сетих но вчера бяхме на имунизация с малката добре че този път бяхме по добре но   JP-то ни праща на ортопед защото на едното краче си имаме гънка а на другото не  Sad/дано всичко е ок Praynig/ и реших да проверя за какво иде реч за да знам какво да питам ортопеда оказа се че било хубаво до 1-я месец да я заведа профилактично ама аз като не знаех и JP-то н е казал .Проверих и ортопеда при който ни праща д-р Хайвазов-25-ка амито само 2 поста с добри отзиви всичко друго негативни  Thinking
Някой ако го е посещавал моля да сподели че вече се чудя къде да я водя мислех в Горна баня ама то и там са едни Shocked
Лека вечер

# 46
  • Мнения: 189
Добро утро, мами  Hug

Желаещи за разходка към 10:30 има ли???

# 47
  • Мнения: 4 393
kami_nikolova пускам един отрицателен глас за д-р Хайвазов, мисля, че в темата съм описала случката  #Cussing out Точно поради тази причина отидох в Горна баня, без часове е, работят от 08 до 14 часа, попаднахме на д-р Стефанов, много съм доволна.Беше много вимателен, всичко обяснява, показва как се прави гимнастиката, гледа я на ехограф...абе, препоръчвам ти Горна баня просто.Дано всичко е наред.Аз не че нещо, ама би ли казала къде ходите на педиатър, просто информативно, защото според мен е непростим пропуск да забрави да ви прати на ортопед  ooooh!

Светлушке ние с Ния ще излизаме, но по-късно, защото сега ще спи, че е станала в 5 часа, като стане ще излезнем, но не знам към колко ще е това.

# 48
  • Мнения: 189
Женя, обади се като излизате да ти кажа къде сме Simple Smile

# 49
  • Мнения: 4 393
Ок, ще ти звънна  Peace

# 50
  • Мнения: 4 393
Всъщност тя още не е заспала, та най-вероятно къ 10:30-11да сме в градинката на 121 бл.да поспи навън че нещо се помотва...ако не сме там, значи е заспала и ще ти звънна по-късно като излизаме.Но най-вероятно ще я изчакам още малко и ще я изкарвам навън.Става ли?

# 51
  • Мнения: 189
Лъчи заспа  Joy Та ние се класираме към 12 часа да излезем, освен ще ти звинна като сме навън

# 52
  • Мнения: 110
Добро утро Simple Smile 

jeniqa в 25-та при д-р Ламбев честно казано до сега съм била много доволна от него с изключение на това че не ни е информирал  newsm78

# 53
  • Мнения: 4 393
Лъчи заспа  Joy Та ние се класираме към 12 часа да излезем, освен ще ти звинна като сме навън

 Joy ОК, като се събудите и сте готови за разходки се обади  Hug

Добро утро Simple Smile 

jeniqa в 25-та при д-р Ламбев честно казано до сега съм била много доволна от него с изключение на това че не ни е информирал  newsm78

Защото това си е направо задължителен преглед, аз дори се чудя като правят проверки не ги ли глобяват ако не са минали прегледа, защото нашто педи си го поиска документа от прегледа и си го сложи в картона на Ния, може и да е пропуск наистина, и дано да е, на мен ми е много странно иначе  newsm78

# 54
  • София
  • Мнения: 23 096
Здравейте, момичета!
Чета ви тук за ортопедите... Женя, аз едва когато малката навърши 5 мес. разбрах да "задължителния" преглед при ортопед! И то го разбрах от форума! Дори не си спомням при кой лекар я водих, беше мъж от 25-та поликлиника и останах очарована от него. Но тези джи пи-та са за убиване, под всякаква критика са, те към бебета след като се отнасят с такова безхаберие, та какво остава за по-възрастните пациенти. Стиснали ги тия направления, ето сега малката трябва да я водим на преглед при УНГ, защото й е много къса юздичката под езичето и може да се наложи да я клъцнат. Нашата лекарка каза "заведете я на УНГ", ама направление - не! Да не би да се предполага, че трябва да си плащам за прегледите, при положение, че направленията за бебетата са неограничени и не би трябвало да има проблем. Просто ми се повръща от някои лекари!
Оплаках се, айде и да се похваля. Всъщност днес ще се разбере дали е за хвалба... В петък като бяхме на разходка около езерото и навръщане минахме отстрани на Европа-та и съвсем случайно видях, че майки с колички носят купички с храна. Викам си - трябва да ги разпитам каква е хавата. Та ми обясниха, че един мини-маркет се ползва като пункт на "Мама Люси", 3 кинта порцията, от 8 мес. И хоп - записах я моята за тази седмица, да видим дали ще й хареса. Много добри отзиви чух от няколкото майки за храната, дано и Катюшка да прояде манджичка, че вече ми писна с тия пюрета!
Едва в петък разбрах къде е емблематичния 121 бл. на входа на езерото, където се събирате. Но да ви кажа честно, то въпрос на гледна точка, на мен хич не ми е като вход към езерето, защото ми е доста далеч  Mr. Green За това и не го знаех този блок. На мен Общината ми е като ориентир за вход  Wink Но пък този Флайс, за който ставаше дума, ми е съвсем близо!
Приятен ден от мен и ще пиша после за кухнята...

# 55
  • Мнения: 4 393
tonkabonka била си при Хайвазов, в 25-та друг няма...а за педи-ми нямам думи, нашта ми каза още като дойде да види детето вкъщи след като ни изписаха и още на първата консултация ми даде направлението.Не ги разбирам тия педиатри, въпреки че не съм наясно много с техните процедури и не знам как стоят нещата с направленията.Каква е тая кухня?Аз не съм разбрала  Cry Я да раздухаш какво включва яденето и дали на малката й харесва и по-точно да обясниш къде е пункта, ако може.Че ние от края на месеца ще почнем да взимаме от държавната, но да имам и резервен вариант, ако не й хареса.
А относно срещите:ние и на Флайс-а ходим, така че няма проблем да се видим там, щом ти е по-близо, Светлушка разхожда Лъчи също около езерото, а пък аз и без това ходя на солариум, така че...няма проблем да се видим като излизате  Peace

# 56
  • Мнения: 189
АААААааа Женя, той напоследък Лъчи мен разхожда  Joy За нас разстоянията не са проблем нали така? Simple Smile

# 57
  • Мнения: 189
Тонкабонка, забравих да те похваля за новото аватарче, много големи очи има твойта сладурка  Hug Има време да се вкючиш за разходка, аз мн често ходя и намалката площадка до Езерото, срещу 8-мо РПУ Simple Smile ако се сещаш,там също ти е близо. За днес ако искаш свиркай Simple Smile

# 58
  • Мнения: 4 393
Светлушке, вие станахте ли?Ния спи, като се събуди излизаме...засега плана остава за 121 бл.ли?Или някъде другаде?Ако искаш да изберем едно място и който когато стигне?

# 59
  • София
  • Мнения: 23 096
Светлушке, ти кога ще си на площадката?
Очите на малката са изцяло заслуга на баща й!

Общи условия

Активация на акаунт