Разделно хранене-част 34

  • 18 128
  • 369
  •   1
Отговори
# 30
  • Varna
  • Мнения: 603
Благодаря ви за отговорите момичета!
Като гледам и други хапват сладичко, така че ако прегреша ще внимавам повечко след това за часовете.За сега държа фронта, че май ми е по - лесно без сладко ,отколкото с малко Embarassed :oops
За сметка на това кантара ми е приятел и днес, така че смело напред!

# 31
  • София, родом- Силистра
  • Мнения: 99
Здравейте момичета, много ще съм ви благодарна, ако  някоя от вас знае и ми каже, дали книгата "Сила за живот" на Харви и Мерилин Даймънд е за разделното хранене, понеже в книжарницата до нас има само тази книга , а девойчето което работи там не е запознато. А ми се иска да си купя книга за да прочета малко повече неща.

# 32
  • Мнения: 2 898
Да, книгата е за разделното хранене и аз си я чета всеки път, щом взема да се тъпча с нещо друго #2gunfire

# 33
  • Мнения: 2 999
Здравейте момичета   bouquet  Hug
Не съм се появявала от няколко дена, защото страшни проблеми ме налегнаха  ooooh! Вируса, който борих го преборих, ама не можах да се освободя от него и резултата е такъв невероятен синузит  ooooh! така съм се запушила от всякъде, че сега от няколко дена се водя в болница, ама съм приходяща, стоя си вкъщи, тъпчат ме с венозен антибиотик, правя като ха-хава всякакви процедури, само и само да отърва пункциите  #2gunfire не ми се говори. този грип, който лепнах направо през носа ми излезе. Разделна съм, в по-голяма част от времето го карам на плодове и нещо въглехидратно и много салати. Нищо друго не ми се яде. Много ми е смачкано  Tired
Ох стига съм се жалвала  Sick
Пазете се! И пак ще се появя. Стискайте палци и нали знаете колко много  Hug ви пращам   bouquet

Авокадото го третирам като мазнина и така го комбинирам.

# 34
  • София, родом- Силистра
  • Мнения: 99
dimana27 мерси за отговора. За плодовете казват , че трябва да се изчака до 30 мин. преди да се поема друга храна, а ако си правя сокове от цитруси как стои въпроса при тях колко време се чака?    newsm78  Ох направо съм гола вода в тези неща. Някаква каша ми е в главата. И при вас ли беше така вначалото? Или проблема е в моя телевизор?  Tired

# 35
  • Мнения: 559
Цитат
дали книгата "Сила за живот" на Харви и Мерилин Даймънд е за разделното хранене

За мен това е БИБЛИЯТА на Разделното хранене.Невероятно простичко логично обяснено и достъпно за всички четиво.Чети я с удоволствие и ако тя не те убеди в ползата от РХ-значи никой не може!
Лека от мен и да спите в кош!  bouquet

# 36
  • Мнения: 2 898
denizaet, книгата е написана чудесно. Ще ти даде отговори на въпросите.Въпреки, че на теория знам много, честичко си я попрочитам, защото самото четене ми дава сили. Купи я, няма да съжаляваш!

# 37
  • Мнения: 2 724
Добро утро.
Пия си кафенцето и се чудя откъде да я захвана newsm78...
 http://212.36.3.59/site_pics/101/e_1166533924_jhg.jpg
Сладурска, много е коварен този грип, дано опазиш здраво детенцето.
И ти се пози много Hug Hug Hug.
denizaet, изчаква се, освен това ,по време на хранене не е желателно да се пие.
А за това, че ти е трудно, нормално е в началото ,после се свиква.
Прочети внимателно блога, виж съветите за начинаещи .
Сила за живот е много хубава книга, но е доста строга според мен.
Имам ги и двете издания , много неща научих от тях, но като че ли има и "по- леки" четива по темата/ виж началото на темата/.
svetlane, вместо със захар, полей тиквата с мед.
wily, приятен път и да си изкараш страхотно Hug.
van4etto88, пробвай когато ти се яде нещо, да си направиш чаша ароматен чай с лъжичка мед . Peace
Лени, Мише, Сладунче, Ками,  Мади, Петя, Мина, Деси, Анда, Монда,Софи, Реге и всички, които пропускам, но са били част от нашето малко общество  Hug.

# 38
  • Мнения: 2 999
Добро утро сладуранки  Hug
Алексче, мерси мила за подкрепата. Искам само да кажа, че аз нямам дете, все още не  Whistling На 32 години съм и с приятеля ми сме заедно горе-долу от 5 години. Живеем заедно от три. Сега на рождения си ден на получих годежен пръстен, а романтичните обяснения в любов, слава на Бога получавам всеки ден  Flutter. За сватбата още не сме мислили. Може би в бъдеще  време до някоя и друга година ще имаме дете, но не и за момента. В момента аз съм болната и се чудя кой път да хвана  Sick Днес като че ли е малко по-добре, или поне на мен така ми се иска.
Ванчето, меда страхотно замества сладкото.
Дени, фрешовете от плодове, за мен са си равностойни на изяден плод и ме засищат.

Момичета хубав ден!   bouquet аз съм тук и ще пвърлям по един поглед, само по преди обяд ще отида да ми набият венозния антибиотик  #Cussing out

# 39
  • Мнения: 2 724
Сладурска, извинявай, объркала съм се  Praynig Praynig Praynig Praynig!

# 40
  • Мнения: 2 999
Сладурска, извинявай, объркала съм се  Praynig Praynig Praynig Praynig!

Алексче, моля те мила не се притеснявай, просто исках да разкажа малко за себе си  Embarassed До момента не съм мислила за деца, поради множество причини. Една от причините е, че учих, работих, а и двамата с любимия сме доста подвижни. Напред-назад, той има дечица, от предишен брак и честно казано тях ги приемам като мои, а и постигнахме страхотна близост с момичетата    Party

# 41
  • Мнения: 3 371
Привет момичета !
Алексче ,  Heart Eyes ми аз съм пропусната пък Crossing Arms!Но , понеже много те обичам и заради вчерашния специален поздрав - все едно не съм го забелязала Hug!
Сладурска ,  Hugпожелавам ти бързо въстановяване миличка ! Praynig Praynig Praynig
Много е неприятно с тези усложнения , на вярвам , че ще отминат бързо  Peace! А новината за годежният пръстен е направо страхотна Party!Желая ви да сте все така влюбени и никога да не губите романтиката в отношенията си Hug!
Днес в София утрото е слънчево и много приятно!И , ако денят си личи от сутринта , очаквам един слънчев и изпълнен с много положителни емоции ден Praynig! Пожелавам го от все сърце и  на всички вас ! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 191
Здравейте и от мен, разделнички!  bouquet
Дунди, поздравления за годежния пръстен, мила! Hug Много са красиви тези моменти и се помнят цял живот! Heart Eyes
А за синузита, съчуствам ти напълно...мъжа ми имаШЕ синузит...няма да повярваш какво го излекува - белене и рязане на много лют лук! Съвсем сериозно го казвам....беленето и рязането на лука, предизвикват обилно отделяне на течности от носа и очите, в лютивината на лука има лечебни вещества и вече втора поредна зима той няма никакви проблеми със синузита, а преди това беше на пункции поне веднъж на зима. Опитай...мисля, че няма да ти навреди по никакъв начин. Peace
Алексче, то и аз като Госпожата съм от пропуснатите Wink Laughing, ама не се чуствам така, а напротив Hug  bouquet.

Момичета, днес е Тодоровден, ако има именници, да ви е живо и здраво името, много здраве и късмет ви желая!  bouquet  bouquet

# 43
  • Мнения: 2 724
Ух, затвърждавам си имиджа на най- отнесената от вихъра  Crazy ooooh! ooooh! ooooh!....
Не стига ,че Сладкишчето набързо я направих мама, ами колко хора забравих ooooh!!
Сладкишче, може пък да изляза пророк Wink Hug.
Новината за пръстена е чудесна, честито  bouquet!
Ели, нали помниш ,че съм ти кръстница  Joy...?
Май и Сладкишчето на Скаличка прекръстих ooooh!... Изобщо, луда работа #Crazy hahaha.........
Госпожо  Heart Eyes,ти знаеш.......................

# 44
  • Varna
  • Мнения: 603
Здравейте разделнички!
Аз да ви се оплача от себе си.Сутринта намислих,че ще правя лазаня, като половината ще е с  кайма и зеленчуци а, една час ще е само със зеленчуци, за да мога и аз да ям. Мъжът ми ме пита - ти ще ядеш ли, че иначе не готви това"о да намислила съм си вариант". И горда със себе си започвам аз да приготвям обяда. Приготвям сосовете и извднъж ми светва, че соса бешамел си е с прясно мляко.Направо ми презля,но връщане назад няма, нали обещах, че щеям. Та днес си ядох неразделен обяд и сега мисля до вечеря да гледам да има 8 часа.
Ей на моменти ми е много сложно!

Общи условия

Активация на акаунт