Любители на котки - тема 20

  • 22 470
  • 335
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 027
mausbeni, защо не храните, бедното пухче...вестници яде горкото hahaha
Теди, уникални снимки  Joy е, не се знае за Нефертина... може да се окаже със изключително засилен майчински инстинкт Simple Smile)
Инжекциите... ooooh! да, точно защото е за нейно добро я тормозим, милата... но тя, естествено не разбира и избеснява...т.к аз не мога да й бия инжекция, че умирам от страх да не я нараня, майка й ги бие. Онзи ден й проби нокъта и така я одра, че и набра ooooh! . И сега и майка пиела антибиотици... Абе чудо. НО няма как без драми да мине Simple Smile
Хубав ден на всички  Hug
p.s.- И за да не забравите сладката муцунка на малкото ми чоченце Simple Smile
http://media.snimka.bg/2363/010982336.jpg

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 10:17 от ros4enka

# 61
  • София
  • Мнения: 5 729
Ако оставя Пинко да се храни толкова често колкото той иска ,ще стане 100 кила.Ted_cat недей така с Нефертита,може пък да се окаже грижовна майка,нищо че понякога е зла.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Ох, това с инжекциите, ако нямаш тренирана и сигурна ръка си е голям зор ooooh! Помня предишния ми котарак, Макси, като се беше разболял и трябваше 3 дни да му се бият инжекции. Първата добре, док му я би. Другите 2 ми ги даде да пробваме вкъщи. И на другия ден аз извиках една дружка да помага. Голям купон. Аз не мога да бия инжекции, абсурд, а на нея майка и е мед.сестра и има малко опит и наблюдения. И така - аз държа Макси, тя се цели в бутчето му, но само да натисне малко, Макси подскача, аз подскачам и го изтървам Whistling Ужас. Няма кола да го заведем на доктор, а той беше страхотен бяс, невъзможно е да се носи пеша. Накрая срам несрам повикахме майка и  Crazy Тя се справи от раз, естествено Laughing  Но ми беше неудобно пак да я викам на другия ден, тъй че последната я би пак докторът Wink

# 63
  • Мнения: 5 173
Почерпете се, днес с единия котак имаме имен ден http://www.segabg.com/online/IMG/2563/0271-large.jpg
и за котаците: http://kotkite.com/img/articles/1210070600_4_.jpg

# 64
  • Мнения: 619
Момичета, котките ви са невероятни! Мога само да ви завиждам!
Извинете, че така нахлувам в темата ви, но не стърпях просто  Embarassed
Близо 20г отглеждах котки, като през това време развих астма, обаче си живеех с тях. Последната ми котка беше Лъки, красив сиамец, махнах го... наложи се...И пристъпите ми намаляха на 80%
Сега само се възхищавам на моите любимци отдалече и с носталгия...
Все още продължавам така да ги обичам. До преди да се роди дъщеря ми хранех кварталните котки като не можех да си имам мое-носех им и мляко в панички  Crazy и такива ми ти работи...
Поздрави на всички коткомани   bouquet

# 65
  • Мнения: 168
Почерпете се, днес с единия котак имаме имен ден
Честито! Много да си мъркате заедно!

 Бях чувала за "мнима бременност", но "мнимо майчинство" видях за пръв път. Нашата Пенелопе, която беше разгонена по Коледа и след един месец още веднъж, но не я огря (беше невръстна девойка на 7 месеца), сега си разнася мишленцето играчка навсякъде, приказва му, облизва си го старателно, гушка си го и спи с него, даже си го масажира. Нямам представа колко ще продължи, но е много трогателна. Определено няма да я кастрирам преди да и дам шанс да си има котета.

# 66
  • благоевград
  • Мнения: 164
http://www.vbox7.com/play:08bab89c  Специален поздрав за вас и котетата  http://www.vbox7.com/play:b8f9e1c7

# 67
  • Мнения: 0
Почерпете се, днес с единия котак имаме имен ден

Да ти е жив и здрав и много да си мъркате и да се гушкате.  Heart Eyes  Heart Eyes Heart Eyes

Ann4e Хахахахаха много сладко е това за Пенелопе. А при нас имаме мнима любовна връзка. Наш Дикси си ухажва плюшената играчка котка по няколко пъти на ден. Напоследък почти всеки път преди да  я "яхне" я захапва за врата, мърка й и  я разнася из целия апартамент.  Grinning Най-смешното  е, че след такова влачене, обикновено я тръшва до мен и яхуууу айде върху нея. Вчера сутринта я беше зарязал след среднощтно ухажване до спалнята, та като станах сутринта щях да се пребия в нея  Grinning

# 68
  • Мнения: 0

Аууу котка срещу принтер е мнооооого яко. Супер е

# 69
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Ох, много се смях Joy И двете клипчета са върха Hug

# 70
  • София
  • Мнения: 1 951
Много са хубави клипчетата!Вкъщи имаме голям принтер,и нашата реагира точно по същия начин.
Стои ,чака принтера да започне принт и се развихря с движения.Или виси върху него и натиска бутоните.,с лапички.

# 71
  • Мнения: 2 229

Ауу ама катеричката истинска ли е, жива ли е останала след тая игра? Confused

# 72
  • Мнения: 4 116
Ми те са приятелчета явно, защото имаше и други снимки, на които си играят. А и катерицата е многократно по- бързоподвижна от котка и ако искаше щеше да е офейкала  Wink

# 73
  • София
  • Мнения: 32
Здравейте на всички стопани,

моето люмимо същество -любвоевилно,умно и прекрасно коте на 1,5 год.... в момента е разгонено.Тъй като съм решила преди да го кастрирам да го запозная поне един път  с госпожица , за да усети   романтичното  изживяване Embarassed,моля тези принцеси, които са готови за приключения да се ми пишат тук-моят Джиджи е чисто черен,зелени очи и ненормално любвоевилен Laughingще се опитам и снимки да кача
моля ви, помогнете ми да му намеря приятелка-писана

успешен ден

# 74
  • София
  • Мнения: 13 150
love79, нали знаеш, че след подобно романтично преживяване и да го кастрираш може да продължи да маркира?
Иначе не мога да ти помогна- моите са котараци, кастрирани още на 7-8 месечна възраст

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 16:38 от tania tda67

Общи условия

Активация на акаунт