В КИПЪРСКАТА ръкавичка, място има за всички.(21)

  • 15 936
  • 295
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 001
Добро утро и от мен!  Hug Hug Hug
Надявам се да те отпразнували 8-ми март вчера подобаващо  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Хубава и прекрасна седмица на всички!  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 500
Добро утро!Ние след малко отиваме на контролен преглед при лекарката.Дано възпаленията са отшумяли! Praynig
Как изкарахте празника вчера?Тука(в темата )беше мнооого тихо!Явно добре! Mr. GreenНие ходихме на обяд в мама и това беше,подаръци не сме си разменяли.Вечерта пък гледахме анимационни филмчета с Лъчка и заспахме.
Айде слагам ви по кафе,доизпивам моето и при личната,ама като знам в понеделник какви опашки саааааааа............. Tired

# 62
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Здравейте ЖЕНИ как сте днес Party Party
Деситта много интересно име има твоя син .... bowuu....как пък ти хрумна newsm78.....а много ли е студено при вас ..... newsm78.....и какъв език говорите там newsm78....а детето учиш ли го на български  newsm78.....и още има да питам ама после да не се изплашиш Mr. Green..............моя големия говори български малкия се прави на луд и говори 50-50 българо-кипърски ама къде ще ходи и той ще проговори Twisted Evil
Миркакво да ти кажа аз откакто имаме тоз ресторант празници не мога да усетя моя мъж се бърза да отиде на работа щото точно по празниците имаме страшно много работа  Mr. Green.....ядат празнуват ужас особено на осми е било лудница в ресторанта ....много ми е интересно като отворим втория как ще тича от единия до другия и в къщи малеееее един триъгълник любовен ще станем hahaha Joy Joy.........айде дано да ви е минало възпалението и да сте вече ок........а тати как е....... Thinking
Мастерче гледай сега като ти видя поста и съм свикнала да си похапвам обаче сега що тъй нещо гладничка останах яяяяяяяяяяя се изявавай за  обяда  chef
Азалее ти нов-а ли си  newsm78 ако е така добре дошла пък да не си някой роднина на вече списващите или пък си наминавала преди пък съм те забравила  newsm78

Другите къде сте бе хора закъснявате много недупостимо непростимо ужасно дълго #Crazy

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 13:06 от Katy6

# 63
  • Мнения: 577
Здравейте на всички  Hug Как сте бре  Heart Eyes
Да ви почерпя със закъснение,че моето чедо на 6.03. навърши 7годинки.
Блонди, много нагледен материял за кученцата-Мерси  Heart Eyes Аз рекох и отсекох-щом толкова драпат за куче то да ейоркширски териер .За такава кокона бих се замислила.Ха-ха-ха,като им видяха цените сега са в застой,ха-ха-ха  Laughing Кате,вие до къде стигнахте с кучешката история?
Мирката,чудно кафенце,налей си сега едно бейлисче.
Мастерче,много ме мързи днес да готвя,пфуууууууууу какви ще ги върша още не съм го измислила  Embarassed
Десита,какъв цвят те издокара фризьорката  Confused

# 64
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Жужи , да ти е живо и здраво детенце.
Много радост , щастие и весели игри.

# 65
  • Мнения: 500
Да ти е жив и здрав рожденника,Жужи!
Бейлисче утре,че съм още на АБ! Mr. Green
Кати,и ние бяхме така с магазина-няма делник,няма празник. Peace
Възпаленията са добре...отшумяват си ,но и утре сме си вкъщи.Татито и той добре,на монтаж е даже днес.
Айде отиваме да дремнем малко.

# 66
  • Мнения: 903
ЧРД на малкия тигър Васко!
Да е винаги здраво, засмяно и жизнерадостно дете, за радост на мама и тати!

# 67
  • Мнения: 5 001
Жуже,да ти е здрав,весел и щастлив рожденника!  newsm59  bigdance2 newsm18  ura

Кати...Хм.....лакомнице такава.... hahaha hahaha hahaha

Ми то обяд мина...Да сервирам нещо за следобяд тогава...



# 68
  • Мнения: 500
Ох,така,като не пишете и много се притеснявам! Sad
Ако искате да си разменим скайповете(може би вие вече си ги имате де)и да си пишем там по-на бързо,как сме,що сме........ newsm78Ние така направихме в Разградската тема и сега поне съм спокойна-дори да не пишат в темата,знам,че са добре! PeaceМоя е :kaskicha.Ако искате,пишете!А сега ви оставям,че готвя спагети! Hug
П.п.И шкембе-чорба си направих! Mr. GreenМи дояде ми се... Embarassed

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 19:25 от Mirkata

# 69
  • Мнения: 39
Жужи,
Да ти е живо и здраво слънчицето!
Пожелавам ти да е много щастлив, та да те радва и да те прави щастлива...


# 70
  • Мнения: 39
А това е тематичен поздрав за мама, тати и слънчице - рожденник...

# 71
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте, момиченца кокиченца и
 сладки бабенца!

С малко закъснение, да ви поздравя всички с
празника и да ви пожелая да сте винаги усмихнати,
щастиливи и обичани!! Hug Hug Hug

Жуженце, да ти е живо и здраво Васенцето!  bouquet


Мирката
, няма лошо за скайповете, ама то кат` не остава време
за нета и за скайпа е същото...  Mr. Green Намерихте ли Тара????

Кати
, таз девойка според мен е Пепеляшка, обаче си е
сменила никчето! Heart Eyes

Гледам за кучета сте мераклийки...И аз много ги обичам, но си мисля,
че трябва повече пространство за тези животни, иначе страдат.
То зависи и от породата де, ама пак си трябва простор. Flutter

Аз се изгубих последните дни, че ми се смъкна много
надолу кръвното и почти съм лежала. Изпих сигурно всичките компоти в
околните магазини  Joy, но се вдигна пущината и сега е добре!

Мастерче, това тирамису е уникално.....Да взема да се пробвам
и аз едно такова да измайсторя...  chef

Десита, вярно много оригинално име!!!!
А, как му казвате на галенко... Heart Eyes

Сега да ви пожелая приятна вечер и сладки сънища, че
май пералнята спря....  Mr. Green

Цунки и гунки на всички!!!!





 

# 72
  • Мнения: 0
Жужи,да ти е живо и здраво детенцето!Нека е щастлив и има весело детство!!!!  bouquet

Кати6,името на моя палавник го избрах от един каталог за имена...хихихи...а иначе той си има и още едно име- Иван Адалберт,таи като се роди на Иванов ден.А пак и дядо му се казва Иван,та и чичо му...абе мн стават във фамилията.Затова той е само Адалберт,че да разбираме за кой става дума.
Иначе тук при нас се говори швейцарски немски,а като цяло официалните езици са три-немски(с наи-голqм процент на говоримост),френски и италиански.А също се говори,но мн малак процент,и реторомански,който бил като латинския.Иначе швеицарският немски си е направо друг език,но иначе всеки приказва и "чист"немски.Аз все още не разбирам мн швейцарски,тай като сам само от година тук.Но всеки швейцарец от немско говорещите кантони говори немски..и така става лесно.Иначе малкият Ади говори много смесено и му е трудно на детето.За него това си е трети език,таи като преди докато живяхме в Германия слушаше немски.Но пак ще му е по-лесно с времето.Винаги е така като израстват на два или повече езика.Но у нас си говорим на български.Абе мен ако питаш,най-си е добре да  се живэ в италианските кантони,тай като имат  там швейцарците италиански манталитет,примесен със швейцарски стандарт.Ама като не знаем добре италиански...ох дано не сам те отегчила с моите писания Embarassed

Жужи ,косата ми стана мн светла,а аз исках само да ми освежат кичурите,но днес посвикнах вече,,,,а пак и мъжо ме харесва... Hug

Моmicheta,мн вкусно готвите! Party
Хайде чакам и вие да ми рazкажите за Кипър.Никога не съм била там.Сега топло ли е при вас?Ходите ли на плаж?Гръцки ли се гори при вас?Май много въпроси...

# 73
  • Мнения: 0
  Жужи, да ти е живо и здраво детенцето! Да стане силен и умен мъж, с който само да се гордеете!  newsm59
 
  Да взема да ви разкажа какво става около мен...То е дълга история, но ще ви осветля малко поне. Даже вече не помня какво ви писах последно по темата...Но ето...Протежето на шефа зае моето място на отговорник смяна. Да уточня, че аз разбрах това от програмата за новата раб.седмица. Шефа не сметна за необходимо дори да ме предупреди. Шокът беше доста силен. Не само за мен! Аз не се сдържах и попитах защо се случва това, не е ли доволен от мен и др. подобни...А той каза, че бил много доволен, но искал ей така без причина да ни редува 2-те...Това беше преди повече от месец, още чакам да ни заредува! След тази случка обаче станаха ред други скандалчета с други колежки. Шефчето се самозабрави и започна да се държи много гадно. Все тропаше с юмрук и напомняше: Аз съм шефа и аз ще казвам тук какво да става! Не ме интересува какво мислите, ще правите каквота ви казвам! ....Стигна се до един ден, в който на една колежка и се разраниха ръцете от работата и течеше кръв, а онзи и протежето му стояха отстрани и я гледаха как се мъчи,докато си говореха на един дъх разстояние! Не можете да си представите каква наглост! Аз опитах да сменя колежката, но тя е от много гордите българки и не ме остави да го направя. Изтърпя известно време и вдигна скандал на оная. След няколко дни дойде и черешката на тортата - анонимно писмо да шефа на фирмата, в което нашия пряк началник е обвинен в сексуален тормоз на една определена колежка! Естествено ТЯ беше повикана при шефа на разговор и най-вероятно е посочила имената на тези, които смята, че биха написали подобно писмо! След нея шефа поиска да види мен и въпросната колежка, за която ви разказах. Бях супер потресена, изненадана, шокирана.......думи нямам да ви опиша как се почувствах....НЕГЛАСНО обвиниха 3 момичета - между които и аз, като се довериха на думите на кучката. Уж поради липса на работа в нашия отдел ни сложиха в друг, където работата хич не беше за жени. Едната колежка не издържа на психическия натиск - всички кипърци ни гледаха накриво, никой не говореше с нас, новия ни пряк началник ни събра всички, за да предупреди никой да не ни закача и др. подобни глупости. След една седмица останах сама там, колежката напусна. Веднага беше пуснат слух, че тя е написала писмото и са я изгонили! А тя сама си подаде молбата! Просто....не е за вярване в какви филми ме вкараха! Сега съм на старото си място, т.к. има работа! Не се сдържах и казах на "шефката" какво мисля за нея. Попитах я как е възможно от първи приятелки да станем най-яростни врагове  и как се е съгласила да ми заеме мястото по толкова долен начин, а тя ми отвърна: Нали се сещаш, че и аз имам деца!..........Напомних и колко много помощ получиха от мен и мъжът ми когато дойдоха в тази фабрика - на 2-та седмица щяха да изритат мъжа и, та моя ходи да се моли при шефа за него,а аз я научих на работата до най-малката подробност/което сега отчитам като фатална моя грешка/. Тя се обърна и ми рече: Е, какво сега, табела ли да сложим колко много си ми помогнала!!!С мен ще говориш само по работа!.....От тогава дори не и говоря. Гледам си работата и толкова.
  Започнах да се оглеждам и услушвам за нова работа. Това унижение не го понасям вече. Изчаквам обаче с напускането,т.к. избързахме и се взехме билети за БГ за отпуската ...

   И така, момичета, дано не ви досадих с моите неприятни перипетии...Но ми се искаше да ви обясня защо не пиша от известно време редовно. 
  А сега ви желая приятен ден!  newsm51

# 74
  • Мнения: 903
Леле Данииии, направо съм втрещена и погнусена едновременно от това което изчетох.... #Cussing out... Честно ти казвам, че лично аз в живота си не съм се сблъсквала с подобна низост и подмолност /за което трабва да благодаря на Бог явно.../... и си мислех, че такива долни машинации и такива зловредни подли хорица ги има само като персонажи от латино-американските сапунки #Crazy където всичко е преекспонирано за подсилване на сюжета /там нали винаги има по една супер противна кучка, която живее единствено с мисълта как да съсипе някой друг/...

Едно огромно гуш Hug  от мене и хич не се чуди, ами усилено се оглеждай за нова работа!

На всички останали много цунки Kissing Heart, че нямам време сега да пиша повече...

Чао до по-късно! 

Общи условия

Активация на акаунт