В КИПЪРСКАТА ръкавичка, място има за всички.(21)

  • 15 935
  • 295
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 500
Dani,мила,не знам ,какво да кажа...Мисля си,че точно заради такива хора,българите отказват помощ на българи в чужбина... ThinkingЕгати и подлото същество!Хубаво-имала била деца-ами именно заради тях да се държи малко по-достойно! #Cussing outНо на всеки се връща и всеки си получава заслуженото-от опит го казвам!Няма неплатен обяд ...
Ето за това предложих да си разменим скайповете.Тук всичко е много по-официално и не винаги на човек му се влиза да чете,камо ли да пише,а на скайпето драсваш някой ред,изливаш си душата и веднага получаваш отговор,утеха,смях.....защото все ще има някой на линия.Но както прецените. Peace
Я сега ми кажете,знаете ли с коя банка работи "Coinstar money transfer"в България?
И по кафе да сложа,викам-е това го няма в скайпето.... Heart Eyes

Хайде лек ви ден!Тук прехвърча мокър сняг и Лъчезара ме пита:Абе какъв сняг бе ,мамоооо,нали е пролет?! Mr. Green
п.п.Муцка,не,не я намерихме...Но тя си изпълни мисията-успокои Лъчка на време. HugА иначе за ниско кръвно(мойто е такова с близки граници)много помага и айрянче със сол! Peace

# 76
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утро ненагледни!

Дани, изпращам ит голяма прегръдка и наситина се оглеждай
за друга работа. Много гадна история, но такива си получават
заслуженто рано или късо!
Да сте живи и здрави пък другото ще се нареди! Hug Hug Hug

Мирката, благодаря ти за съвета с айрянчето! Аз по принцип нямам
проблеми с кръвното, но може и да е то диетката и някой
съпътстващи фактори! Mr. Green Жалко за кучето, но пък какно казваш е изпълнило
мисията си! Heart Eyes

При нас вали сняг и дъжд едновременно и е ужасно, но пък Витоша
изглежда прекрасно от прозореца!!!! Laughing

Хубав ден на всички ви!  bouquet

# 77
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
При нас вали сняг и дъжд едновременно и е ужасно, но пък Витоша
изглежда прекрасно от прозореца!!!! Laughing

Ела да видиш колко е хубаво през прозореца.  Mr. Green
И от моя джам е готино , ма навън е ужасно.  ooooh!
Сняг мокър да ринеш е бляк  Sick , заболЕха ме и ръце и кръст ,
то тежи та знае ли се колко.  Confused

# 78
  • София
  • Мнения: 1 456
Жабке, няма да дойда щото шъ ме накараш
да ти помагам да ринем сняг.... hahaha Joy

# 79
  • Мнения: 30
Здравейте и от мен.Първо да честитя празника с малко закъснение.Бъдете мили момичета винаги здрави,усмихнати,желани и обичани.  bouquet
Дани горе главата,търси си друга работа,не си хаби нервите и знай,че винаги всеки си плаща за стореното.
Шанкулче много ще се радвам да дойдете,ще ви чакам в събота.
Видях в неделя герито в кипо и се запознахме с малката перличка Елинор.Смоята като се запрегръщаха като стари приятелки,които не са се виждали отдавна.Голям смях падна. JoyТа сигурно ще дойдат и те.
Кате и вас ще ви очаквам.
А сега да си дойдем на думата.Днес моята принцеса става на две годинки.Почерпете се за нейно здраве.


# 80
  • Мнения: 0
Бубулинке, да ти е жива и здрава принцеската! Да расне и порастне хубавица! Само да ви радва!

# 81
  • Мнения: 140
Здравейте и от мен!
Жужи,да ти е жив и здрав рожденника! Много да те слуша и обичка  bouquet
Буболинке,да е жива и здрава и твоята принцеса  bouquet Да расте щастлива за радост на мама и тати newsm59
Между другото и ние се запознахме с Елинор на площадката.Голям е бонбон и иска да прегръща всички,но мойта пък се дърпаше Simple Smile
Дани,много неприятно това дето го разказваш Hug Стискам палци скоро всичко това да свърши Hug Hug
На всички останали хубав ден пожелавам че мойта госпожица се събуди Heart Eyes

# 82
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
bouboulino , честит рожден ден на детенце.
Да ти е живо , здраво , весело , щастливо.

# 83
  • Мнения: 903
ЧРД на малката бубулинска принцеса!                                   
                        Здраве, безброй усмивки всеки ден и безгрижни игри й пожелавам!

А букетът е за най-щастливата в този ден мама Бубулина! lovekiss

# 84
  • Мнения: 500
Честит рожден ден ма малкото съкровище на Буболина!Много здраве,радост и щастливо детство!Весел празник!

# 85
  • София
  • Мнения: 1 456
Честит Рожден Ден на малката принцеса, Буболинке!
Да ти е жива и здрава и много щастлива!
Весел празник в събота!!!!



# 86
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! Simple Smile

Боуболино,честит рожден на малката принцеса!да е здрава,щастлива,весела...  ura

Дани,горе главата!Пожелавам ти мн късмет и всичко да се подреди newsm10

И при нас дъжд,а пак после и сняг...а аз си мислих,че ще става топло smile3518

Мн поздрави и до скороooo

# 87
  • Мнения: 5 001
Буболино,ЧЕСТИ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКАТА ПРИНЦЕСКА!  bdbaloni baloni hbday


Дани,много неприятна ситуация  ooooh! ooooh! ooooh!Разбирам те напълно как се чувстваш....И аз съм имала подобни преживявания...Затова сега предпочитам да имам свой бизнес и да не работя в голям колектив  Sick


Кафе пихте ли днес?

# 88
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
доброоо утроооо  Hug
аз докато се включа ще изпишете страничката .... #Crazy....и така почвам ви ... Naughty
дани случката я оставям без коментар защото ти си отскоро тук аз какво съм виждала също го оставям без коментар давам обаче съвет .....ДАлЕчЕ ОТ ВрЕмЕННО ПрИбИВАВАЩИ СТрАНАТА бЪлГАрСКИ ГрАЖДАНИ Mr. Green...колкото и грозно да звучи това е голата истина проста има хора които не заслужава да си хабиш дори плюнката за да ги оплюеш... Joy Joy
мирка как сте днес как преживявате остсъствието на малкия звяр...  animal037.....а това за скайпа дето викаш по принцип е вярно обаче например аз като се оставя на линия в офиса и като се прибера в къщи и систъра се мъчи да ми звънне например пък аз и в къщи имам ма не съм го включила например става голям смях на другия ден като отида в офиса и заваря разни съобщения...викове за помощ  Joy...и т.н.
 bowuu
буболинке няма да те поздравявам щото се чухме ние ..... smile3552  phoneuu
мастерче сега ако ми кажеш че ще отваряш ресторант и ще падна  chef  chef
а на нашта малко Швейцарска приятелка да й кажа че хич не съм се отегчила да й чета постчето аз обичам дълги постове на момичетата съм казвала пък и на теб да кажа не разрешавам по малък пост от четири пръста Naughty те затова понякога се измъкват напишат два реда и сложат голяяяяяяяяяма картинка ........такива работи правят аааааааа Crossing Arms......а с този немски направо незнам как се справяте аз в училище съм учила обаче незнам защо съм ужасена от тоз език много труден ми се вижда #Crazy....а пък то не е хубаво човек много да се зарича щото например аз се бях заклела че няма да науча гръцки да говоря щото е отвратителен а то кво стана и се омъжих в кипър за кипърец и кипърски говоря аааааааааах как ни върти номера съдбата ааааааайде до после че мъжо ми звънна пет пъти нещо му трябва и бързо да бягам в офиса newsm78 до после bowuu

# 89
  • Мнения: 5 001
мастерче сега ако ми кажеш че ще отваряш ресторант и ще падна  chef  chef

Що ресторант бре?  Shocked  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт