бебето ми нямаше пулс

  • 53 457
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • София,
  • Мнения: 4 267
ПЕргръдки мила и не се тревожи, наистина се случва, ето и аз съм на опашката, в 11 седмица Sick, хистологията показа сериозна инфекция, аз бях с пневмония и явно и плода се е инфектирал. Но за твое успокоение, като забременееш отново, а това ще се случи съвсем скоро, си направи поне БХС и някои изследвания по обстойни, имунологични, генетични, каквото си решиш и имаш възможност. То сигурно и лекарите ще те посъветват при следваща браманност да го направиш и щке те следят малко повече, стискам палци да се радваш и ти на хубаво и здраво бебче.  Hug
Успех и на другите момичета!  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 192
Аз имам 2 мисед аборта.Първият беше 2000 година-плодът не се развиваше и нямаше сърдечна дейност.Вторият мисед беше 2007 го дина-тогава бях пила Клиндамицин(бях уверена,че не съм бременна след 4години неуспешни опити,но за нещастие беше станало точно тогава).Мисля,че това е оказало влияние.В 6г.с. имаше пулсации,но докторът спомена за някакво кръвоизливче-явно плодът не се е хранил и в 8 г.с. вече нямах пулсации и плодът не отговаряше на бременността.Три месеца след кюртажа забременях успешно.Съветвам те да не се тормозиш с изследвания ,а ако всичко върви наред след абразиото да действаш отново след 2 цикъла,да пиеш фолиева киселина и да се пазиш от вирусни инфекции.  umbrella

# 17
  • Мнения: 148
 Момичета честита първа пролет на всички много радост пролетно настроение и само хубави новини. Аз съм отново доста притеснена не сам правила още никакви изследвания не сам сменила и лекарката защото смятам че е доста довра. Едва след първата М или месец и полувина след мисета имам самнения за нова бременост. Предпазвахме се с презервативи но един просто се скъса. Направо незнам какво да правя ужасно се страхувам сега пак от спонтанен аборт момичетата във форума ме посаветваха да се обарна към АГто но на този съвсем ранен етап незнам случи се едва преди три дни. Бях чела някъде че витамин Е предпазва от спонтанен аборт какво мислите и знаете ли нещо друго което се пие при подобни случаи

# 18
  • Мнения: 170
Витамин Е предпазва, но се пие преди забременяване, а не по време на бременност, тогава не се изписва. Не мога да разбера защо бързаш да се самолекуваш и не те ли е страх да не си навредиш сама. Нали казваш, че имаш доверие на лекарката си, защото била добра - ами като е добра, просто си запиши час и я питай!

# 19
  • Мнения: 148
 Честит празник на всички.
Мила Шери благодаря че ми отговори не се самолекувам тай като не пия нищо. Ценя много мнението на момичетата точно за това и пиша в този форум. Затова и попитах за мен вашите мнения са по достоверни дори и тези на АГето ми тъй като сме преживяли какво ли не. Колкото до часа при доктора разбирасе че ще си запиша предния път също си бях записъла но така и не можах да го дочакам

# 20
  • Burgas
  • Мнения: 201
ima na4in da se predotvrati

# 21
  • Burgas
  • Мнения: 201
otidete v klinika malinov pri dr.stamenov .pri mised i spontanen abort se biat lekarstva viarno skapi,no pozvoliavat na bebeto da se razviva .az prewiviax 2 va pati mised v8 i v12 sedmiza.mnogo mi e tawno,no 6te se boria dokato di6am.powelavam na vsi4ki yspex.i i i viarvaite...i 4ydoto 6te se sly4i.

# 22
  • Мнения: 1 192
  Едва след първата М или месец и полувина след мисета имам самнения за нова бременост. Предпазвахме се с презервативи но един просто се скъса. Направо незнам какво да правя ужасно се страхувам сега пак от спонтанен аборт момичетата във форума ме посаветваха да се обарна към АГто но на този съвсем ранен етап незнам случи се едва преди три дни. Бях чела някъде че витамин Е предпазва от спонтанен аборт какво мислите и знаете ли нещо друго което се пие при подобни случаи
Цитат
Не се притеснявай излишно!А тест прави ли вече?Ако се е случила бременност и плодът е здрав според мен ще се задържи.На въпросът какво да взимаш-зависи каква е причината за аборт при теб(хормонална или друга).Остави всичко на времето и ходи на ехограф,пък като вече стане възможно АГ-специалистът е най-вещ за твоето състояние.Стискам палци за здраво бебе!

# 23
  • Мнения: 7
здравей мила на мен ми се случи същото но с първа бременност докторите ми обясниха че се случва ако плода има някакво увреждане за мен беше голям шок по цял ден плачех и не правех нищо но след три месеца забременях отново и сега имам прекрасно момченце не се претеснявай тъй като имаш едно здраво детенце вероятноста да се повтори е малка пожелавам ти оспех и скоро да се сдобиеш с още едно мъниче   

# 24
Здравейте мили мами
От дълго време чета форума и много ми помага, но не съм влизала в него.
Виждам, че човек е роден за да страда, особено жената.
В деветата седмица на втората ми бременност изкарах варицела и поради ужасната паника в която бях изпаднала се наложи да ми се приложи по-силно лечение от предвиденото, като ме натъпкаха с много силни антибиотици и се опасяваха от бронхопневмония. След всичко случило се нямаше лекар който да ми препоръча да оставя детето и аз го махнах. Няма и ден в който да не съм съжалявала за решението си и за слабостта си, за това, че дори не се подложих на изследвания за да видят как е бебето. Тогава една моя близка роднина каза-как може да ревеш за нещо, което дори не е било човек и никога не е щяло да стане такъв, защото рано или късно щеше да направиш аборт, тъй като това бебе е било надупчено с всичките лекарства, с които са те надупчили и теб. В тази връзка роднината ми има медицински познания.
Сега съм бременна в 9 седмица и до днес умирах от страх да отида на гинеколог, сякаш ще ме изяде. Е отидох и той твърди, че зародишът е на 4 седмици. Това е абсолютно невъзможно. Много добре знам кога е последната ми менструация и разликите са огромни. Гинекологът също ми се видя леко притеснен, особено след като му казах, че няма как да съм забременяла през март особено като не съм правила секс. Даде ми смешно обяснение, че имам киста на яйчника, която би могла да е променила овулацията и да съм се заблудила, но и това пак няма как да стане, защото добре помня че през март не съм имала сексуални контакти.
Съществува вероятността бебето да е спряло да расте и това ще го узная рано или късно. Сега само рева и знам, че така ми се пада за всичко което направих с предишното бебе. На всичкото отгоре от мен се очаква да ходя на работа, която е публична работа и не мога да отида в този ревящ вид.
Моля се за здравето на всички дечица. Предполагам че още една проблемна бременност ще ме откаже за дълго да имам второ дете.

# 25
  • Мнения: 1 192
Разликата от 9 до 4г. седмици е голяма.А след като не си правила секс през март,дори и изместена овулация не обяснява възрастта на плода.Моят съвет е да идеш на друг ехографист сега и след 8-10 дена(защото може и докторът да не знае да гледа).Ако плодното яйце е със същите или даже по-малки размери,тогава наистина не е добре.Тогава ще ти трябват изследвания за да си спокойна за следващата бременност и да вземеш мерки.Имаш ли гадене,повръщане?Кога прави тест?
Варицелата в първият триместър наистина е опасна за плода-уврежда органите,а теб са те тъпкали и с антибиотици.Няма как да знаеш дали детето е можело да оцелее,но не е нужно и да го беше родила увредено,за разбереш,че абортът е бил основателен!Не се самоизмъчвай,защото носиш миналата болка в бъдещето си.А за дете не се отказвай,че след време пак ще се биеш по главата  bouquet

# 26
  • Мнения: 148
 Миличка съгласна съм напълно с Пумукъл натъжи ме това което си преживяла съжелявам и дано не се повтори. И аз мисля че трябва да те види и друг лекар има всякакви някой доста некадърни когато с моя мисед отидох в АГ болницата по спешност ме взеха направо за майтап след прегледа геникологичен и на видеозон ме попитаха ама на вас кой ви е казъл че сте бременна. Не е за вярване но е самата истина. Потърси и друго мнение. Вземи си отпуска болничен или каквото там имаш възможност и се успокой. Дано всичко е наред пиши.
 Колкото до моите съмнения за нова бременост се оказа фалшива тревога. Доста бях изплашена не от това че ще имам бебе разбира се  Laughing това е най голямото ми желание но се страхувах на този ранен етап след аборта. Ще изчакам още една М и ще опитам отново ако мога да убедя съпруга ми разбира се  Wink той е доста по изплашен от мен.

# 27
  • Мнения: 8
Днес е черен ден за мен...бях в 11г.с. имах от известно време тъпи болки ниско в корема...в шейново ме прегледаха на Д4 и се оказа,че 10 дни нося детето си мъртво...сърцето ме боли...сякъш живота ми свърши в този миг...не мога да повярвам.Веднага отидох и в майчин дом,но там само потвърдиха-няма сърдечна дейност...всичко се срина в мен,всичко свърши

# 28
  • Мнения: 510
645CI съжалявам smile3518
тук ще намериш подкрепа Hug

# 29
  • Мнения: 2 617
645CI, много съжалявам, мила! Cry Знам, че думите не помагат в такъв момент, затова само те  Hug

Общи условия

Активация на акаунт