Пролетта идва сега при АСЕНОВГРАДските деца

  • 12 771
  • 145
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 681
Много ви благодаря за милите пожелания момичета   bouquet Хайде,почерпете се  Wink


# 31
  • Мнения: 135
  bouquet WinkКрасииии...да знаем се.Аз от време на време ви чета,но нямам много възможност да пиша Embarassedмоята Ева е буквално върху бюрото.Хубав ден на всички желая,макар че вън е такъв витрилник Cryи няма мърдане

# 32
  • Асеновград
  • Мнения: 117
Момичета,честита първа пролет  Mr. Green Mr. Green! Какъв сняг ни донесе пролетта  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 1 289
Nin,ти на Запад ли живееш?Мисля,че се сетих за теб,ти гаранция ме знаеш,нали и по скайпа с ипишем,но дано не се бъркам,де. newsm78

# 34
  • Мнения: 135
Мими,аз съм не се бъркаш Wink

# 35
  • Мнения: 1 289
Мими,аз съм не се бъркаш Wink
Сетрих се ,като видях лентичката за Ева.  bouquet

# 36
  • Асеновград
  • Мнения: 117
 wavey

# 37
  • Мнения: 681
 smile3534 Защо не пишете,аааааа? newsm12

# 38
  • Асеновград
  • Мнения: 117
smile3534 Защо не пишете,аааааа? newsm12
Аз пиша,ама май само аз  Embarassed
Драснете по 1 ред,момичетаааа

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 18:34 от Красииии

# 39
  • Мнения: 1 289
Драс редче и от мен Simple Smile Сега в това топло време се засичаме по улиците по-често   bouquet

# 40
  • Мнения: 1 503
Здравейте и от мен!
НИе до преди 2-3 дни нямахме нет все още... тъй като вече сме си у дома Mr. Green
Иначе здравословно сме доста сополиви и двамата Cry ииии 2 седмици  работим в тандем с Христо Simple Smile
Вече мирише на пролет  bouquet

П.П.Тъй като сега имам около час свободен ,а и пощата ми е пълна с ларедутски писма искам да попитам нещо Simple Smile
При избора на дрехи височината на детето ли да взимам предвид или годините?Защото и тук ми се е случвало за 106 см височина да ми дадат 2 различни по дължина панталона Sad .И още един въпрос (малко вече ме е срам,но ако се заровя с темата за ла редут ,ще изгубя ценно време Wink ) Как си запзвате избраните неща в кошмицата.Моите изчезват,а ако искам да поръчам повечко неща не мога да се справя за 1 час примерно и отлагам за другия ден,но старите партакеши вече ги няма Sad

благодаря ви предварително

# 41
  • Мнения: 681
Цвети,поръчвай дрехи според височината на детето   Peace
Ами понякога наистина изчезват нещата от кошницата,излез и се логни на ново от акаунта,понякога се налага няколко пъти да се направи това упражнение,че се бъгва доста сайта Crazy
Днес си получих цели 2 поръчки,едната от 28.01-най-после,а другата беше пакет от 17.03  Party Дано да ми пристигне и тази от 22.01,че е малък пакет и малко загубих надежда,че ще дойде  Thinking
Много хубаво време е днес,дано се задържи така  Hug

# 42
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Здравейте, тук съм.Следя ви изкъсо. Hug
Красиии и аз с тези сайтове се побърках вече.Сега пак чакам 2 поръчки: от ДМ. и Спортдиректа. Simple Smile
Леля добре дошла.  Hug

# 43
  • Мнения: 681
Дани,като пускате пак в спортдирект,или чрез ДМ,свиркай да се комбинираме,ако искаш  Peace Че и аз бая им се наточих,а и малко да кръшнем от тоя Ла редут,че им изкупихме дрехите  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 44
  • Мнения: 135
 Wink  bouquetДани,благодаря много ама аз нямам възможност да пиша и само чета за по-бързичко... Embarassedнадничам тайничко LaughingПък и то много скучно тук никой не пише и така,а сега и като се започнат дългите разходки вън съвсем няма кой да пише

Общи условия

Активация на акаунт