Майки АВГУСТ 2009-Тема №21!

  • 15 154
  • 299
  •   1
Отговори
# 255
златни сте муцки!!! Hug

мисля поне  по 2 пъти да отида в различните болници,но пак ме тегли към Шейново,защото взимат бебета.Всяка майка си иска бебето,а аз искам да си отпочина след раждането.Така или иначе после ме чака още един дзвер.Не си представям как в 1 стая сме 4 жени с 4 ревящи бебета и всяко реве през час.В нас като си отида пак...Иначе Тина Киркова и пеша да тръгна ми на 20 мин. Joy тамън и разкритие ще си нап равя докато отида  hahaha

 Joy Joy Joy
 Peace

# 256
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Здравейте момичета тъкмо се връщам от преглед.бебчето е пораснало доста и е добре развито.махаше с крачета и ръчички и после се кръстоса по турски и нищо не видяхме Weary,много ми се искаше да узная вече пола и да започвам подготовка newsm53Днес ми взеха кръв за БХС,следващата седмица ще са готови резултатите.Изследванията ми са добри,само лека анемия показа и естествено гъбички,та започвам и аз със влагалищни таблетки и желязо да се лекувам.
Може ли някоя Варненска мама да ме насочи къде да отида на 3D и колко ще ми струва?
Колкото до това,къде ще спи бебето,категорично при нас със таткото,а кака, в другата стая.Просто тъка се спестява излишно разхождане от стая в стая и ще ми е по-спокойно,като знам,че е до мен.
Деси,потребителски кредит взехме,но се наложи малко връзки да пуснем,защото в момента много трудно се отпускат кредити.

# 257
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Здравей Тина, 3D има в Майчин дом, там има и 4D. Но ти с каква цел искаш да отидеш - за фетална морфология ли? Доколкото знам, зависи по-скоро кой специалист те гледа, може и на 2D да се прави това изследване. От кой град си?

# 258
  • Мнения: 111
Здравейте момичета тъкмо се връщам от преглед.бебчето е пораснало доста и е добре развито.махаше с крачета и ръчички и после се кръстоса по турски и нищо не видяхме Weary,много ми се искаше да узная вече пола и да започвам подготовка newsm53Днес ми взеха кръв за БХС,следващата седмица ще са готови резултатите.Изследванията ми са добри,само лека анемия показа и естествено гъбички,та започвам и аз със влагалищни таблетки и желязо да се лекувам.
Може ли някоя Варненска мама да ме насочи къде да отида на 3D и колко ще ми струва?
Колкото до това,къде ще спи бебето,категорично при нас със таткото,а кака, в другата стая.Просто тъка се спестява излишно разхождане от стая в стая и ще ми е по-спокойно,като знам,че е до мен.
Деси,потребителски кредит взехме,но се наложи малко връзки да пуснем,защото в момента много трудно се отпускат кредити.

Здравей!
Аз току що се връщам от 4Д при д - р Петинка Цветкова и съм много много доволна от прегледа!
Ако искаш ме питай нещо, на лични ще ти отговоя!

Впишете ме и мен в списъчето с розови гащички! Ще си имаме още една красива принцеса!
Всичко ни е наред - много добре се развива засега мъничето - вече е цели 260 гр.

# 259
  • Мнения: 3 010
При д-р Цветкова не е ли трудно да се запишеш, единствено ако не си при нея на ЖК?

# 260
  • Мнения: 195
ani_sunnygirl  Браво за принцесата  stork-girl хайде и други да се показват вече, че на нашите момци ще им трябват моми Wink

Мацки, скоро трябва да се пусне нова тема  smile3523

# 261
  • Мнения: 3 372
Извинете за пътия въпрос, но каква е разликата между 3D и 4D Embarassed newsm78 Не се ли виждат и двете в едно такова кафяво newsm78

# 262
  • Мнения: 3 010
Извинете за пътия въпрос, но каква е разликата между 3D и 4D Embarassed newsm78 Не се ли виждат и двете в едно такова кафяво newsm78

Аа не правя никаква разлика  Mr. Green

# 263
  • Мнения: 111
Не съм ходила на 3Д и не мога да кажа за разликите!
Но беше вълнуващо и си заслужаваше!

# 264
Пишете ме и мен при МОМИЧЕНЦАТА-много се радвам,че успях да ги ,,омеша,,  Grinning /първото ми дете е момченце/.

# 265
Извинете за пътия въпрос, но каква е разликата между 3D и 4D Embarassed newsm78 Не се ли виждат и двете в едно такова кафяво newsm78

аз също мисля,че няма разлика

# 266
  • Мнения: 636
4Д дава образа в реално време, или нещо такова

# 267
  • Мнения: 3 372
Благодаря Hug Значи като образ, който виждаме е едно и също Mr. Green

# 268
  • Мнения: 195
Пишете ме и мен при МОМИЧЕНЦАТА-много се радвам,че успях да ги ,,омеша,,  Grinning /първото ми дете е момченце/.


Честито момиченце и на теб   bouquet - не те виждам в списака - дай термин или да те добавя с неопределен?

# 269
  • Мнения: 636
Ето тук има много хубава статия за 3Д и 4Д

http://www.ilan-bg.com/index.php?pagetype=questions&question=1

Общи условия

Активация на акаунт