Мъжете и 8-ми март

  • 4 634
  • 117
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 622
Ще трябва да се задоволя само с малката кутийка, която случайно открих в джоба му.
(Да не си помислите че го проверявам, просто си подреждам.)

Ще стане интересно, ако не се окаже за теб (тоест ако утре не я получиш)  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 115
Моят мъж, все работи - събота, неделя  Thinking
Аз пък му вярвам, може би съм тъпаааааааа  Cry Cry Cry

# 47
  • Мнения: 804
Ще трябва да се задоволя само с малката кутийка, която случайно открих в джоба му.
(Да не си помислите че го проверявам, просто си подреждам.)

Ще стане интересно, ако не се окаже за теб (тоест ако утре не я получиш)  Mr. Green
Уууу, какви лоши думи почти преди полунощ.
Допускаш ли, че ще го допусна!
Е, натовари ме с мисли.
Старческо безсъние и тревоги...
Пу, пу пу...

# 48
  • Мнения: 2 505
Милото пък му се седяло у тях и никъде не му се излизало. Rolling Eyes Confused
А пък аз съм още младааа... Искам на Златни... Laughing

# 49
# 50
  • Мнения: 2 478
Мдаа.Развалихте ми спокойствието тази нощ ooooh!
Току-що се прибирам доволна от осмомартенска вечеря,а милото е уж на имен ден в един бар.А то какво било?
Сега да обикалям хотелите по пътя за Златните ли?Да,ама не.Смятам да си почивам,а пък той все ще се върне и ще хапне гъбена кашичка Mr. Green

# 51
  • Мнения: 1 394
При мен ще си е ,както всяка година.Ще ми подари цветя /както прави не само на 8-ми март,за разлика от повечето българи/,вечерта ще се съберем със свекърва ми и свекър ми,ще хапнем всички ще пийнем и ще се веселим,и така ни е приятно .И винаги съм си мислила,че този празник на жените,трябва да се уважава от мъжете и децата им,да им се благодари на този ден и всички да покажат,поне на този ден,колко са специални съпругите и майките им.Но в България има такава практика,че жените ходят сами с колежки и приятелки и си вдигат банкети за осми март,което мисля аз е малко егоистично от тяхна страна,защото така не дават възможност на тези,които ги обичат да изразят чувствата си и да бъдат до своята съпруга на този неин празник.Е,ако си ходите по банкети с колежките,значи искате да се откъснете от мъжа си за една вечер......защо и той да не се откъсне за една вечер.....до някой хотел.....да уважи празника на друга дама. newsm78 щом вие не го искате на вашия...
Честит празник на всички дами!

# 52
  • Мнения: 2 478
dodyniki ако не си разбрала ,да обобщя:темата е майтапчийска,а не кой как празнува 8-ми март.
А дали искам да се откъсна от мъжа си за една вечер,да ходя по банкети с колежки,или да се събирам със свекър и свекърва,за да ги уважа на 8-ми март,си е въпрос на личен избор.А относно мъжът,ако те уважава достатъчно,ще ти предостави правото сама да избереш къде и с кого да празнуваш празника си,без да "уважава" друга дама през това време.Но ако ти се притесняваш да го изпуснеш дори и за една вечер.....е ,моите уважения,но....мерси от туй уважение.

# 53
  • София
  • Мнения: 13 236
Айде.. скапА се хубавата тема...  Crazy

# 54
  • Мнения: 1 394
Изобщо не се притеснявам.Избора ми е свободен,не ме е спирал да празнувам с приятелки,просто аз решавам,че искам да празнувам с него и това е.На празниците винаги сме заедно,а с приятелки и колежки мога да се видя по всяко друго време.Нали питат все пак къде ще е мъжа ми,е аз отговорих-с мен.Но дори и да е другаде,не бих се притеснила.Ако иска при любовница да ходи,не мисля,че ще чака специално 8-ми март. smile3503
Ааа,ся се сетих,онази сутрин му викам/че щеше да пътува надалече/:"И умната!", а той нашия вика:Ако не "умната",ще е "русата", атой знае ,че ще е у дома за 8-ми март,ама предварително си е опекъл работите.Той ме предупреди човека,ама аз.... smile3515 чак ся се сетих .....пък и къде щеше да пътува........олееее към морето нататък  ooooh! за празника,ще да му сготвя онез гъби,дето веднъж в живота ги ядеш......мммм деликатес голям! smile3508

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 03:00 от dodyniki

# 55
  • София
  • Мнения: 3 099
Ох, вие тук разменяйте съвети как да озаптите милите, аз ще кроя пъклени планове кога и как по-скоро да се влея в редиците на празнуващите 8-ми март по описаните курорти и хотели... Защо не и с някой от вашите мъже?!  Mr. Green

Айде, честито, уважаеми дами, майки и най-обикновени кучки!  Mr. Green

# 56
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
струва ми се логично да е така. Все пак доста от тук списващите категорично заявиха че няма да изведат никъде мъжо си а щели да купонясват по женски с приятелки, е явно някои от тези самотни мъже също са решили да купонясват с приятелки ... трябва да има равенство все пак .

# 57
  • Мнения: 804
Честит празник, дами!
Бъдете щастливи, обичани и ухажвани,
не само на този ден!

БУБА, жесток човек си ти. Цяла нощ пазих кутийката и сега освен влиянието на гравитацията, ненагледното ми личице понася и следите от безсънието.
Не си права да знаеш. Говорят ли се такива неща на жена на моята възраст!

# 58
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Абе момичета,как точно я правите тази гъбена каша newsm66
Весел празник на всички  bouquet

# 59
  • Мнения: 25 889
Абе момичета,как точно я правите тази гъбена каша newsm66


Е, как? Сума ти рецепти има в Готварския...  Laughing
Не как, а с какви гъбки е правилният въпрос.  Whistling
Но гледам, че ти си усвоила технологията. Точно така се прави - сипваш му да яде и заставаш отзад с бухалката. Ако не ще да хапне - млатиш здраво!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт