Мъжете и 8-ми март

  • 4 632
  • 117
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 137
Ние празнувахме снощи, че днес е на работа Peace.Подариха ми любимите червени рози и книга(просто туш).
Ама нещо заговорничат с малката...така, че ще има още изненади!
За "Азалия" двойна стая със закуска и вс. спа процедури(проверено)-90лева.

# 76
  • Мнения: 2 448
Аз съм на здравия принцип на българските мъже - "Толкова път за един път - никога"  Naughty
Заради едното чукане да ходя да търся хотели по други градове, че и пари за пътя, пари за хотела.... баси то златно ще ми излезе това чукане... Абсурд...

При такава "самореклама", Борка, не знам коя ще ти върже, че да си развали празника.  Laughing

п.п стига си се вкисвал и заяждал, ами сложи един виртуален букет(без пари са  Mr. Green) поне тук за поздрав на нас любимите ти съфорумки. Вземай пример от градския.   Simple Smile

# 77
  • Мнения: 2 407
Ще съм с приятелки!

# 78
  • Мнения: 2 478
Върна се. С рози. Гузен е! smile3515
Отказа да ми опита тортата. Подозира нещо! smile3516
Спомена нещо за ресторант... smile3506
Сигурно пак го е хванало разстройство от гъбите...  smile3508

Сигурно вече е придобил имунитет към гъбите!
Нали знаеш,че това което не ни убива,ни прави по-силни Laughing

# 79
  • Мнения: 25 889
моя, май гъбки ще мезне довечера, от по-специалните към пържолите. Подари ми подарък сутринта и замина на работа, е това не се е слувало от 12години(подаръците). Аз си го познавам, че като е гузен прави скъпи подаръци. Вече е заподозрян!

Ох, а моят легна да спи, но каза, че утре ще излезем по магазините за подарък. Знае, гадината, как да отърве кожата! Пак спечели един ден!
Ама нищо, аз мога да почакам. Тъкмо ще си нагледам разсада, дали и при мен не е поникнал малко татулец...  Twisted Evil

# 80
  • Мнения: 202
И моят ще е с мен няма да смее да мръдне защото а мръдна на някъде без мен ,а съм му купила еднопосочен билет за родното място,защото аз го направих софянец.

# 81
  • Мнения: 212
И моят ще е с мен няма да смее да мръдне защото а мръдна на някъде без мен ,а съм му купила еднопосочен билет за родното място,защото аз го направих софянец.

Ти пък. Голяма заплаха му удари. Просто ще си намери друга софиянка човека. Софиянки с лопата да ги ринеш...

# 82
  • Мнения: 7 130
Някоя ни е спряла топлата вода. Как сега да пусна милото да празнува некъпано нейде на чуждо?

# 83
  • London, baby
  • Мнения: 800
Някоя ни е спряла топлата вода. Как сега да пусна милото да празнува некъпано нейде на чуждо?
Ще се изкъпе в чуждата баня, туй да ти е дерта.

Айде честит празник !

# 84
  • Мнения: 7 474
Софиянки с лопата да ги ринеш...

 Joy Ела и намери в София софиянка  Laughing на 1000 е 1.

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 11:51 от L e o

# 85
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И моят се върна с цвете. Хммм.
Отиде да води малката при баба й, после насаме щял да ми честити...
Да приготвя ли кофа вода?

# 86
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
И моят се върна с цвете. Хммм.
Отиде да води малката при баба й, после насаме щял да ми честити...
Да приготвя ли кофа вода?

за всеки случай приготви и точилката Crazy

# 87
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Да приготвя ли кофа вода?

за всеки случай приготви и точилката Crazy
Даа, ако изплуват ще ми трябва и точилка, ама нямам, дъската за рязане пак ще свърши работа.

# 88
  • Мнения: 2 196
Даа, ако изплуват ще ми трябва и точилка, ама нямам, дъската за рязане пак ще свърши работа.
Абе хубаво е да ползваш по-прецизен инструмент. Чук например.

# 89
  • Мнения: 41
Сега се връщам от пазарчето......ми то мухоморките много вървяли днес smile3525
моя се върна от нощно, подари ми едно цветенце и на малката също и както винаги ме разнежи...успя и ко да прая хвърлих гъбите Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт