Житен режим-3

  • 87 249
  • 759
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 206
 tzvety26,въобще не се притеснявай за картофа.На почти  всеки може да му се случи да се изкуши от малко храна.Важното е да си направиш необходимите изводи.Вече си в петия ден.Ако преминеш и него -нататък е по-лесно.''Прегрешението''е само във формата /картоф/. Други хапват повече мед ,а някои и ябълки.Ти поне си хапнала от храна ,която приготвяш с любов, за най-близкото за теб същество.Енергиите са били хубави.
   Не се ''косете'' за една хапка.Понякога тя ви дава ''знак''какво да правите през следващите дни.Най-хубаво е да стигнете до края на десетия ден.Това постижение няма как да се разкаже .Просто чувството за победа трябва да се изживее.Но и всеки ден,в който сте били на Житен режим,е една малка победа .А и това не е олимпиада.Няма да чакате четири години за нов опит.Още март можете да направите друг режим ,ако сега не сте доволни.Или другата година.

# 721
  • Мнения: 206
Valentinche,опитай се поне да си намериш готови орехови ядки от някой магазин.Не си мъчи мозъка.А и ти трябват мазнини.Можеш да ядеш до 12 ядки на хранене.
  И спокойно за ябълките.Нали те са плода на Любовта.Единственият им недостатък  по време на Житния режим е ,че понякога могат да предизвикат малко по-голямо чувство за глад /заради стомашните сокове/.
 Ако ти е гладно и слабо през следващите дни, хапвай малко повече мед.
 И помни ,че духът на хармония /и тук,и вкъщи/,ще ти помогне по- лесно да стигнеш до края на десетия ден.

# 722
  • Мнения: 4 345
solej ,в момента не съм на режима(правих го мин.година),чета темата с твоите вдъхновяващи постинги.аз смятах режима да го съчетая с постите от 15 или 18.02,но разбирам,че е по небодходящо,отколкото от този понеделник.не искам да се заричам,но и 5 дена ми стигат.тъй като съм със здравословен проблем(и освен отслабващият ефект)държа на пречистването,според теб от утре или от 18.02 е по-подходящо?
благодаря предварително! Hug

# 723
  • Мнения: 206
ina15,кoгато Луната става по-голяма,тогава можете да се омъжвате ,да си сменяте работата,да влизате във ваш нов дом... ,а когато намалява-да се чистите и лекувате.Затова подходящото начало сега е от понеделник ,а край- 12.02. Ako държитe  на десетдневен режим -от 3 до 12 март.Но тогава акцентът е малко по-духовен.
  Не знам какво е заболяването ви.Дано е възможно от медицинска гледна точка да сте на такъв режим.

# 724
  • Мнения: 4 345
 solej ,благодаря сърдечно!  bouquet Hug
ще опитам от утре.има и вариант за поправка..

# 725
  • Мнения: 206
Успех! Ако имаш въпроси-след 19 -20 часа всяка вечер.Трябва и да работя  извън нета.
Той ми е само приятна занимавка и средство за създаване на приятни отношения/с малки изключения/.
Успех и на останалите момичета!
Дано съм ви бил полезен.Мисля ,че основните неща вече знаете.Остава да се наблюдавате,да внасяте необходимите корекции  и да издържите.

# 726
  • Мнения: 2
Здравейте, днес се отплеснах в темата с рецепти за здравословно хранене и забравих да поздравя. Laughing Laughing Laughing
Ден пети, всичко е наред,  лек световъртеж заради МЦ, две разходки на чист въздух и всички продукти за 2 хранения... Сигурно ще трябва да легна да спя, защото до 18 както върви ще съм изяла всичко.  Thinking newsm78 Имам в запас 2 лъжици мед, но ще прибягна в краен случай. Не съм се претегляла, но чувствам поне минус 2 кг. на тегло и на изглед.  Joy
Прочетох, че режимът влияе добре на косата и веднага "усетих", че моята е станала по- плътна.  Laughing Лек ден.

# 727
  • София
  • Мнения: 807
Здравейте и от мен!  Hug
Добре съм, днес ми е леко по-гладно, отколкото вчера. Кантарът показа -2,5 кг сутринта.
Лек и резултатен ден на всички!  Hug

# 728
  • Мнения: 1 559
Аз пак да попитам как ви десйва на WC-то режима? FlutterДано сега някой отговори. Whistling
От утре и аз смятам 5 дни,за прочистване. Peace
Направих опит от миналата седмица,но се оказа провал.Много съм трудна с диетите..ужасно трудна дори.Имам да смъкна още 4-5 килца,но не мога да гладувам....все ми се ядат боклуци. TiredНадявам се да издържа 5 дни... Praynig

# 729
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Привет на всички   bouquet

Аз днес кипя от енергия и сутринта правих едно гооолямооо почистване на дома.Предните дни бях леко отпаднала,но от вчера умората изчезна,а днес имам енергия в излишък.До сега съм изяла само 1/3 от всичко и може би днес ще ми остане,защото нещо не ми се хапва много.На обяд като готвих дори не почувствах нищо от миризмата на яденето  Simple Smile за мен това е напредък,защото тези дни все душих като сервирам. Laughing

Относно тоалетната аз и преди писах,че по принцип си го имам този проблем,но тъй като по време на режима е важно да се ходи редовно вечер пия чаша чай-майчин лист.Това е и единственото ми прегрешение ако чая се счита за такова.С негова помощ ходя всяка сутрин без затруднения.

# 730
  • Мнения: 78
megan79 успех утре започването на новото начало с теб сме и те подкрепяме Hug и на мен постоянно са ми пред очите всякакви" боклуци",но вече ми е седми ден без тях newsm44,чувството е прекрасно,относно wc-то,режима действа найстина много пречистващо на организма,аз пия гореща вода с лимон и отделно си преварявам и житената вода и нямам проблем  Hug

# 731
  • Мнения: 415
Здравейте , момичета!

И аз се чувствам добре , и аз кипя от енергия - а днес след ежедневната ми тренировка имах чувството , че имам крила!
Но си ми лисва липсва кафето както вече писах / по принцип ми е ниско кръвното/ и ми е много студено , направо ме втриса / но рпи мен това втрисане може и да е от друго/. Също така ми се изостри обонянието.
Но тези дребни неразположения , няма да ми попречат да издържа!

Успех на всички!

# 732
  • Мнения: 1 559
Валентинче ,браво...дано и аз изкарам 5 дни.Въпреки ,че вторника съм рожденничка..и ще излизам с приятелки незнам как ще се получи.Но...ще пробвам все пак. Crossing Arms
Аз си знам,че спра ли 6околадите,ядките и чипсовете ще сваля веднага...но покрай децата,вечерното застояване пред тв-то си е мъка ooooh!.Но пък спортувам поне 4-5 пъти седмично. Peace

# 733
  • Мнения: 4 345
megan79 ,хайде утре заедно! Praynig
и аз се надъхах много и се надявам в компанията на всички да успея.

# 734
  • Мнения: 206
  Нормално е да има отконение в телесната ви температура.Прочетох ,че при някои суровоядци ,тя е дори повече от един градус/нагоре/.Не знам дали е вярно.Но отклоненията в един женски организъм могат да имат и други причини.
  Сигурно ще ви е и малко по-студено.Но ще издържите.

Общи условия

Активация на акаунт