Отговори
# 15
  • Мнения: 7
Здравейте момичета,
Обаждам се да докладвам за моя преглед в петък и другите ми приключения... Та в петък ходихме на консултация, бамбината е добре, върви с 4-5 дни след възрастта си по таблици, но всъщност е точно за възрастта си по зачеване, защото бях с по-късна овулация. И най-хубавото е, че вече се беше обърнала в изходна позиция за раждане, само дето е с гръбче към моя гръб, но това не било фатално, а и сигурно щяла да се завърти до раждането. Та тя си е супер, но доктора каза, че тези +11кг с които му се жалвам явно не са за нейна сметка, а за моя... Embarassed Аз я усетих кога се обърна, защото на ФМ 2 седмици по-рано беше седалищно, а 3-4 дни преди консултацията беше голямо буйстване в корема и определено си личеше, че си променя предлежанието, голям купон Joy ! Та тръгвам си щастлива и облекчена от консултацията и докато стигна до офиса и взех, че се разболях. Буквално за 1час ме хвана грипа! И като почна едно ниско кръвно, болки в ставите и костите, в очите, температура (до 38градуса де), втрисане...Ужас! Тръгнах си към обед и вкъщи чайчета с мед, витамин С, 1 фервекс, порядъчен сън и до вечерта се оправих. Само че като се почна едно бушуване в корема - страшна работа ви казвам! Такова нещо не бях виждала. Направо се уплашихме с таткото, като пришълеца беше #Crazy И едни резки движения, и силни, и продължителни, чак неприятни... smile3511! На следващия ден уж бях вече здрава, но пак беше страшна активност в корема... Блъскане, разтягане, въртене...страшно дискомфортно. Чудих се пак ли се завърта или нещо не й е добре в корема... newsm78. Днес сутринта се цъфнах пред кабинета на доктора и ме гледа на ехографа - нищо и няма. Имало достатъчно околоплодни води, били бистри (малкото води и когато са мътни е единия вариант за такова поведение), пъпната връв не е омотана около врата (което е другия вариант), та според него всичко си е наред. Вероятно моята повишена чувствителност покрай грипчето се е отразила и на малката, но аз нямах сили за нищо, а тя откъде ги намери... newsm12. Важното е, че тя е добре, Слава богу Praynig Предписа ми слаби успокоителни на билкова основа и пия валериян като някоя баба...хихихи...
Сега съм с ужасна хрема и зверски запушен нос newsm78, но ще се оправя в имато на дребосъка. Вие се пазете колкото можете повече, за да не ви се случват такива неща!
Ааа, и за сестра ми да докладвам. Вече се е видяла бременността на ехографа. Имало и някакъв малък хематом на другата стена на матката, затова доктора й е изписал някакво лекарство за задържане в случай, че матката контрахира, за да го изхвърли. Така, че засега ще ставам пак ЛЕЛЯ  newsm44!

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 15:53 от Ани Борисова

# 16
  • Мнения: 172
Aila,аз ходих преди десетина дни.Много бързо става взимането на ПИК.Като отидеш, взимаш си от стаята молба, попълваш я, влизаш вътре и след 2 минути вече имаш ПИК.Ние ходихме към 11 часа и имаше 3 човек.

# 17
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
И аз да се присъединя.
На ЖК съм чак в петък. Подозирам, че може да ме боцнат за изследванията преди болничния. Пак ще си говорим за термина. Кофти става, че имам дела, които взеха да прескачат и в април, а тогава със сигурност ще съм в 45 дневния преди раждане. Шефът остава самичък да наглася графика и заседанията, ако му позволят съдиите.

# 18
  • Мнения: 125
geribg, а от коя стая трябва да се вземе тази молба за ПИК ? Или ако попитам на информация ще ми кажат?

# 19
  • Мнения: 83
Хайде и аз да се разпиша в новата темичка, суперска е браво на May2009baby    bouquet
Зайо, стаята на малките със сигурност ще е страхотна   newsm10! Тапетките са уникални,да не говорим за полилея!Много добър избор  newsm10
Лято   бързо възстановяване на очичките  Hug
Slavaa честита ти мома,тя много срамежлива излезе  Heart Eyes
Ани Борисова дано със сестра ти и нейното бебче всичко да е наред и да станеш една много щастлива леля  Heart Eyes! А за пришълеца и при нас понякога става така и таткото казва: "Леле веднага си скрий корема,немога да гледам страх ме е" Мъже какво да ги правиш  Joy  О да и бързо възстановяване  Peace
 И сега за нас с бебо  Wink ,за сега сме си добре и мама е много щастлива  Heart Eyes Утре сме на консултация,дано да има с какво да се похвалим!Ще си избираме екип и ще решаваме по какъв начин ще се видим с бебчо( Praynig дано да е по нормалния)
Това е от нас!
Много  Hug на всички

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 16:30 от plami213

# 20
  • София
  • Мнения: 12 229
  Хайде и аз в новата темичка  Simple Smile
  Благодаря много за отговорите за ПИК кода. Аз съм на работа и утре и после съм отпуска до края на седмицаат, в сряда ще ходя на офталмолог, а в четвъртък мисля да свърша това с НОИ  Simple Smile
  В понеделник съм на преглед и ми е много любопитно мадамата как е застанала, защото предния път беше с главата надолу, но сега имам сериозни подозрения че се е извъртяла не както трябва  Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 28
Честит рожден ден Geribg! Да си здрава и щастлива и едно много здраво и кротко бебче през май!
Днеска да ви се похваля си направих страхотна разходка из Варна - понеже времето беше страхотно. Зайобайо много хубава ще стане стаята на близначките - много сладурски тапети!
Felina да не се преуморяваш много с подреждането в къщи.
Варненки някои ще ходи ли от Вас на лекцията на 12.03? Ние се уговорихме с Bellaa да се чакаме пред заведението, така че ако има и някой друг да се обажда  Simple Smile
В момента се колебая за една количка - днес ходих на един детски оказион и там си харесах една количка на Cangaroo, огледах я и мисля че е доста добре запазена , но цената ми се видя много ниска и затова се чудя - беше само 60 лв.

# 22
  • Мнения: 172
В НОИ на партера от 106 кабинет, ако правилно съм запомнила, но като попитате на информация ще ви кажат.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
 baloni bdbaloni baloni 4естит рожден ден geribg много целувки,прегръдки от мен и бебо и да бъдеш най-щастливата мама на света през МАЙ с най-хубавото бебе  Hug Hug Hug Благодаря на MAY2009BABY за прекрасната теми4ка .....Зай4е детската стая наистина ще е прекрасна с тези патета и п4ели4ки и двете малки зай4ета най-ве4е да са ни живи и здрави на вси4ки бебоците  Hug Hug Hug Успех на вси4ки които са на прегледи вси4ко ще е ОК пишете после.Целувки  newsm51 newsm51 newsm51

# 24
  • Мнения: 781
Честита нова темичка Grinning. Днес бяхме при доки и всичко при бебка е супер. Даже си изпреварва термина. 1.800 кг., но още е с главичката нагоре. За съжаление не съм вдигнала хемоглобина, въпреки че поех над 100 капсули феро фолгама. И за още по-голямо съжаление ми откри гъбички Embarassed, нещо което до сега никога не съм имала. Да питам - някакви отзиви за гиназол крем.

# 25
  • Мнения: 96
Ето ме и мен в новата темичка!
 preggo preggo preggo

# 26
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
В момента се колебая за една количка - днес ходих на един детски оказион и там си харесах една количка на Cangaroo, огледах я и мисля че е доста добре запазена , но цената ми се видя много ниска и затова се чудя - беше само 60 лв.

Кой модел беше?Кангару имат няколко много сполучливи модела Peace

# 27
  • Мнения: 826
Здравейте момичета. Hug
   Ох, до сега боядисвах коридора и рисувах стаята на беба. А утре още работа ме чака. След като свърша с боите, ще почвам да освобождавам гардероби и така... Наистина, се замислям, че малко остава до срещата ми с моята малка хълцунка (да... почна да хълца, много е смешно Laughing)  Идва развръзката, а аз имам толкова много неща да върша. Не мога да се организирам някак си. Рисковете на професията. Mr. Green

  Гери, сладурано... честит рожден ден!

Бъди много здрава, засмяна и щастлива и нека най-съкровените ти желания се сбъднат!
 
Благодаря за хубавата и много цветна темичка на     madlena_bg80. Страхотна е!

# 28
  • Мнения: 367
Пу браво на тия бебета всички растат и са здравички . Това да се чува.
На Слава девойката верно излезе срамежливка. Почти до финала си кри ама днес я разконспирирахте  hahaha
Аз днес много неефективно се представих с подреждането.Ох всичко ми тежи вече и съм една бавнаааа ...
На финала отидох до кварталното суперче и някаква тежест ниско доло - не мога да вървя.
Тръшвам се вече на диванчето с лаптопчето и почивка.
Поразринах малко багаж и малко мебели даже поразместих. Ама леки де дане си помислите че кой знае какво ама май и това ми дойде множко.
Май всеки ден по малко ще е по-удачна практика от това да се засилвам с големи промени.
Не знам какво легълце да си вземем за в дневната. Мерих тук мерих там стените , трябва ми легло 1 метър не 1.20м.
Май от сгъваемите имаше такива кошарки по-малки но от кои марки не знам.
Някой ако знае да казва.
После за новата къща ще правим цялостно детска стая.

# 29
  • Мнения: 28
Siska79 мисля, че беше Cangaroo Daisy но така си мисля само, защото в магазина не попитах - понеже още си колебая дали си струва.

Общи условия

Активация на акаунт