Предстои мми ИН ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-16

  • 67 211
  • 1 007
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 363
Здравейте,аз съм ужасно притеснена-8 ден след трансфер съм,а не усещам нищо,моля ви кажете вие имахте ли някакви симптоми и кога се появиха,трябва ли да усещам нещо-напрежение в гърдите...или нещо друго

# 991
  • Мнения: 851
Момичета, съжалявам за неуспехите ви. fatalwomen, Stela, ninka, Рея....  Hug
Късмет с темичката явно не можах да донеса на повечето , но от сърце ви желая да успеете съвсем скоро!
Слава, не трябва да имаш никакви симптоми - нито болки в гърдите, нито гадене, нищо. При бременност на този етап тепърва е започнало развитието и отделянето на чхг хормон - няма логика да се чувсташ по-странно. Единствените симптоми са в следствие на пункцията - придърпвания и болки са от нарастващите фоликули, които са били прекалено малки, за да се пунктират.
Не се тревожи - имаш още 7 дена и ще направиш тест. Успех

# 992
  • Мнения: 363
Аз кръвен  ще правя на 10.04-10 ден след трансфер така каза д-ра,а и този път не реагирах на стимулацията и имам само сдна върната оплодена яйцеклетка-но надявам се тя да е моята...

# 993
  • Мнения: 215
Slava 80 без глупави мисли ,настрой се позитивно и мисли че вече е станало.За успокоение доктора ми предложи да галя коремчето и да му говоря а останалото е Божа работа,може да звучи идиотско но мисля че помага.При първото ми инвитро имах всякакви симптоми гадене,болки в гърдите  но беше супер несполучливо ама никак,втория път нямаше нищо и стана но го изгубих заради хидросалпикса,така че както казват другите момичета бременна до доказване на противното,и УСПЕХ мила дано и ти ни зарадваш Praynig

# 994
  • Мнения: 363
Mnogо ви благодаря сега наистина съм по-спокойна

# 995
  • Мнения: 4 266
Рея,Ninkata,Stela  Cry Cry Cry.Много силно ви прегръщам и ви желая следващия път да стигнете до края!
Baby дано всичко да е добре при колежката ти  Praynig
Ето как се развиват нещатат при мен.Второто сакче,което уж нямаше да го бъде се развива и според док е изостанало с1 седмица .На първото видяхме сърдечна дейност ,но за второто след 1 седмица.Също има възможност и да го постигне синдрома на изчезващия близнак,но може и двечки да останат.Божа работа
златенцето някъде четох,че не трябва да се гали корема ,защото може да причини контракции .
Хайде да сменяме темата ,че наистина много се затлачи !

# 996
  • Мнения: 851
златенцето някъде четох,че не трябва да се гали корема ,защото може да причини контракции .
Контракциите се рпедизвикват от матката, а не от корема, няма нищо общо Wink
малинкап, чудесни новини.... не се притеснявай, може да навакса, не мисли най-лошото.
При мене близнаците вървят почти 10 дни напред..... миналия път пях 12та седмица по данни на ехографа, а по дата на трансфер ще вляза в 4ти месец в петък. Успех, само вярвай и максимално си почивай, пази се, ако можеш вземи си отпуска/болничен

# 997
  • Мнения: 215
Ууу пу пу Malincap благодаря най вероятно пак не съм разбрала доки нещо ,специално за галенето ще го имам в предвид.И наистина хайде нова темичка вече че станахме многословни ooooh!

# 998
  • Мнения: 105
Stela,fatalwomen, Ninka, Рея -  съжалявам, момичета Sad. Силно ви прегръщам и ви желая при следващите опити да гушнете своите бебчета newsm10
Malincap, какво ще кажеш ти да пуснеш новата темичка?
Радвам се за новините около теб - дай Боже второто бебче да се пребори и да навакса Praynig Praynig Praynig

# 999
  • Мнения: 1 649
Лелеее моми4ета,много съжелявам за неуспелите Cry
Кураж и много сили ви желая да Hug

# 1 000
  • Мнения: 54
Здравейте аз пиша аз първи път и ми е малко странно.Искам да ви попитам ще ми правят лапаро за премахвне на запушена траба и док.каза запо4ваме стимуласия.Веднага ли се запо4ва или се из4аква.Май нищо не ми е ясно.На успелите 4естито а на другите кураж.Благодаря ви

# 1 001
Здравейте аз пиша аз първи път и ми е малко странно.Искам да ви попитам ще ми правят лапаро за премахвне на запушена траба и док.каза запо4ваме стимуласия.Веднага ли се запо4ва или се из4аква.Май нищо не ми е ясно.На успелите 4естито а на другите кураж.Благодаря ви
след лапарото може би ще изчакате цикъл и ако всичко е наред може да започнеш стимулация, но това ще го реши лекаря ти. Peace
пожелавам успех на всички и честито на успелите.
 нека има повече положителни резултати  Praynig
за тези, които продължават напред пожелавам сила, кураж и вяра, че идва и нашия ред. нека да сме силни и да вярваме в успеха . Praynig Praynig Praynig

# 1 002
  • Мнения: 162
  :welcome:Svet1975!Дълго да не се за държаш тук скоро в  отчетени да се прехвърлиш! fingerscrossed fingerscrossed Praynig за твоят скорошен успех! Hug
Stela2910,ninkata80,fatalwomam,Рея  spokoсъжалявам  милички,знам  че сте силни и ще се справите и аз Ви го желая от все сърце! Praynig Hug
Baby*,лека бременност на твоята позната и  ти пожелавам скоро това щастие да те споходи и теб! Praynig Hug
На всички! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Hug  bouquet

# 1 003
  • София
  • Мнения: 6 302
Бейби, страхотна новина! Кажи на твоята колежка, че много момичета в България са чули за нейния успех и силно й стискат палци. Дано и ти я последваш в най-скоро време.  Peace
Прегръщам ви, момичета, които не успяхте този път. Знам, че е трудно и много боли, но няма друг път, смело напред и късмет!  Hug
malinkap, дано и второто бебче да излезе силно, с теб сме, ти само не се поддавай на лошите мисли.  Blush
златенцето, остави зад гърба си страховете, пожелавам ти скоро да стартираш процедурата и тя да завърши с успех!  Party
cvet1975, успех и на теб!  Grinning

# 1 004
  • Мнения: 4 266
Благодаря ви момичета за подкрепата .Природата си знае работата
Пуснах нова темичка
Предстои ми ИН ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-17
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=387327.0
Дано да ни е на късмет!

Общи условия

Активация на акаунт