Отговори
# 285
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Привет и от мен  Heart Eyes

Ааааа тук времето е супер, може да се каже че е пролет  Flutter . Днес малко ветровито, ама 13-14  градуса си е екстра  Sunglasses

Зази, не знам, ама това разтройство да не е от щъркелите  Thinking . То или разтройство или запек  smile3550 ще е ...
Нещо се замислих за щъркелите на ARGHT  newsm78 , да взема да искам неустойка при забавяне или неизпълнение на договора  Joy Joy Joy Не знам как стоят нещата с договора, имали някакви клаузи   newsm78

Аз пак за това олио Flaxseed. Вчера си купих едно шишенце. 60 капсули и пише да се пие 2х1 по време на хранене. Шишенцето тъмно, а капсулите едни гигантски и меки, нещо като желирани бонбони.  Голем зор видях докато го глътна, ама нали е меко и малко го стиснах и му хванах цаката  Laughing  Пише че са пресовани в много ниска температура и са в специална капсула да ги предпази от светлината   blahblah и такива разни .... та се чудя дали да не вземам по едно....много големи  #Crazy
даже ги снимах  http://wgoqqw.bay.livefilestore.com/y1pB1BEHHsXMmYZCmO5cJbyyNwNt … vwdc/CIMG0494.JPG
Ще видим има ли някакъв ефект  Thinking Снощи взех първата доза  Laughing
Та , който пие моля да сподели (може и на лични да ми пише), дали са същите, че ако пия нещо друго  #Crazy .... най много след време на кюфте да заприличам  Joy Joy Joy

Хубав ден от мен  Hug Hug Hug Гушкам ви силно  Hug

Последна редакция: нд, 22 мар 2009, 14:46 от milly76

# 286
  • Мнения: 1 045
Привет и от мен в това гадно кишаво и мразовито време  Weary.  Абе то май като че ли зима иде. Като станах тази сутрин и гледам сняг навън и разбрах защо моят щъркел не идва. Ами в това време как да дойде  newsm45. А и нали papolino казва 
Цитат
Ааааа - този го знам - видях го да се мота при езерото на баба /подразбирайте Английската кралица/ - било много студено в БГ - някакъв сняг валял там - та щял да поизчака докато се затопли малко - тъй че търпение.
Благодаря ти ARGHT , че си сетил и за мен. И 31-ви  да е кой ти го дава. Ще си го чакам  fingerscrossed.

Тайничко ви завиждам на вас в английско с тези температури. Дано и при нас се постопли.

Гледам, че всички пиете от това ленено семе. За какво го пиете  newsm78? Сигурно нещо съм изтървала в четенето. Ако трябва и аз да го подхвана.
А вчера ме озари една мисъл и реших днес да споделя с вас. Така хубаво сме се събрали тука та викам си след време дали няма да има форум bg baba  newsm78 и ние да сме там в темата "баби над 65 г. си говорят за внуците,,," Joy Какво ще кажете. Шегичка разбира се. Да не вземе някой да се обиди. То в това гадно време какво друго да ми дойде на акъл освен глупости  smile3511.

Вие наистина голяма група сте от Варна. А не виждам друг от Пловдив. Или има някой таен агент, който си мълчи  newsm78

Хайде стига толкова. Лека вечер на всички и до скоро  Hug

# 287
  • Мнения: 1 586
Ама чакайте да се разберем сега - номерацията по списъка предоставен на бандата щъркели няма нищо общо с последователността на доставката  Naughty.
Всичко зависи най-вече от вашата способност на напътите куриера, като се обичате. На тях, щъркелите, любовта им е като пътеводна звездичка.  Ей го алгоритъма на действие на един "прост" щъркел -                                       Heart Eyes Flowers Sunflower stork-girl preggo smile3535 ...
И да се разберем - никого не съм пробутвал напред в списъка  Naughty Е, може би не попаднахме случайно ние на първо място, но тя съдбата си върна моментално за лекото ми хитруване  Blush Падна ни се едно хилавичко щъркелче, с един такъв замечтан и отвеян поглед. Бая кимаше с глава, но се чудя дали просто не се оглеждаше за жаби по земята  Joy Joy Joy
Във Варна току що "изгря" слънце  Hug Време беше - днес ми е един такъв много тъжен ден. Направо ме избива на  smile3518 Милото аз   action032 Явно съм се поуморил и ми пада тонусът... Добре, че от най-неочаквани места получавам хубави новини, та малко да светна  Mr. Green

...То в това гадно време какво друго да ми дойде на акъл освен глупости... 
Ей ме на типичен пример  Laughing  bouquet Laughing

# 288
  • Мнения: 1 045
Оооо ARGHT ама аз хич и не се сърдя за номерацията. Даже напротив, радвам се че все пак съм в списъка. По-важно е че и за мен има щъркелче. Пък то мойто е още в Англия и все ще дойде като се затопли времето при нас Praynig А за куриера ще се постараем.

# 289
  • София
  • Мнения: 6 302
Наминавам само да ви "видя". Ще си взема един душ и ще лягам, че съм изморена и отпаднала.   Sad Поне разстройството спря. Но да ви се похваля, много добре се получи с хладилника, просто кухнята придоби нов облик. Доволна съм много.  Grinning
Мили, и моите капсули са големи, и на мен понякога ми присядат.....  Rolling Eyes
roslem, виж по-напред в темата сме разисквали за лененото семе.
Бъни, дай някоя идея за постна манджа. Ама наистина постна, без мляко, сирене, яйца.
Айде лека нощ, мили мои и до утре!  Hug

# 290
  • Мнения: 13 868
Мили мои
минавам в летеж, днес в бързината ви четох, утре ще ви пиша.
Желая ви приятна неделна вечер- доколкото може да е приятна с мисълта за понеделника.
Целувки на всички
  bouquet

# 291
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Сладки мои ненагледни  Hug Минавам да ви пожелая Лека и спокойна нощ  Hug
Гледам изписали сме 20 странички...време е някой да се изяви творчески. Мисля че лимита ни е 25 страници, ама тя Херка да ме поправи, ако греша  Peace . Така че, в игри и закачки времето ни мина  Joy и нова темичка ще има  newsm03
Аз нямам нищо против да го направя, ама може някой от вас да иска....а и кавалера да не го забравяме  smile3525 ... пред-чувствам че ако ни пусне тема, ще бъде с умопомрачаващо заглавие, а от поста ще блика позитивизъм и философско въздържание с лек привкус на люляк  и ароматни пролетни цветя  newsm03

Хайде че много се отнесох  ooooh!
Гушкам ви  Hug ...до понеделник, с нови сили... Нова седмица, нова тема, нов късмет  Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 22 мар 2009, 21:48 от milly76

# 292
  • Мнения: 1 586
Мдааа...milly76 изпълни своя морален и граждански дълг предния път и сега се опитва да ни натрие носа, заради "слабо" изразените благодарности от наша страна. Според нея  Crossing Arms ...
"Хайде сега да ви видя дали можете без мен?!?" Фръц ... и  в леглото  Crossing Arms
Май все пак трябва да и кажем, че Бъни пише сравнително рядко, защото денонощно прави торти с нейни фигурки вместо фигурки на Прасчо и Стръвникът Пух. А Vanhorne не се  появява, защото от два дни не е подвила крак и раздава брошури пълни с възхвала за нея по улиците на Лас Вегас.
...а и кавалера да не го забравяме ...
А това е върха на тънката ирония...Смее да ви заплашва и с прословутото с некадърността си мъжко усещане за вътрешно оформление...
Убеден съм, че на сутринта жестоко ще съжалява за проявената коравосърдечност и ще поправи грешката си   bouquet Wink  bouquet
Все пак, ако някой има желание нека да пусне нова тема. Най-малкото за да и натрием носа на milly76  Hug

# 293
  • Мнения: 1 169
Мдааа...milly76 изпълни своя морален и граждански дълг предния път и сега се опитва да ни натрие носа, заради "слабо" изразените благодарности от наша страна. Според нея  Crossing Arms ...
"Хайде сега да ви видя дали можете без мен?!?" Фръц ... и  в леглото  Crossing Arms
Май все пак трябва да и кажем, че Бъни пише сравнително рядко, защото денонощно прави торти с нейни фигурки вместо фигурки на Прасчо и Стръвникът Пух. А Vanhorne не се  появява, защото от два дни не е подвила крак и раздава брошури пълни с възхвала за нея по улиците на Лас Вегас.
...а и кавалера да не го забравяме ...
А това е върха на тънката ирония...Смее да ви заплашва и с прословутото с некадърността си мъжко усещане за вътрешно оформление...
Убеден съм, че на сутринта жестоко ще съжалява за проявената коравосърдечност и ще поправи грешката си   bouquet Wink  bouquet
Все пак, ако някой има желание нека да пусне нова тема. Най-малкото за да и натрием носа на milly76  Hug

Раздавам аз...раздавам манджи и прахосмукачки...
И аз като регенцето съм сложила перката и съм в летеж.
Тази сутрин ми се обадиха, че мама е била в болница с високо кръвно, което не са могли да го свалят много дълго време. Искам да си ида до България, много.
Много ми се плаче мили приятелчета...много...и сега съм на тръни, защото трябва да говоря с шефа да ме пусне поне за една седмица, а той какъвто е разбран...
Моля ви стискайте ми палци да ме пусне, че сега не е подходящото време да си загубя работата. При нас безработицата е 10%, което е рекордно високо. Не знам. Иде ми да викам с глас.
Ох, тая Америка на г...а на географията, пък Вегас още повече.
Чудя се дали някога ще успея да навия мама и татко да дойдат при мен...Разбирам ги защо не искат- език, години, приятели, работа и още..Ами аз какво ще правя като остареят, не ми се мисли...Извинете ме, че развалих ведрата обстановка тук. Имах нужда да кажа.

Обичам ви  bouquet

# 294
  • София
  • Мнения: 6 302
Добро утро, мили мои! Колкото и да ми се иска да съм ведра и позитивна, сутринта като го видях пак този сняг.....  Sick направо ми се доповръща, с извинение.
Vanhorne, мила, бързам да те утеша, ако мога де.....  Sad Разбирам колко ти е трудно. Имам приятелка, в същото положение. Тя е единствено дете и е със семейството си в Орландо, а родителите й тук, в България. И тя така постоянно трепери за тях. Майка й е зле с нервите, на баща й правиха поредица от операции на крака.... и тя, като е толкова далече, само се обвинява, че не може с нищо да помогне. Дано се смили твоят шеф и те пусне, макар че да си дойдеш само за една седмица е просто убийствено. Имам предвид, че това е много кратко време за 2 презокеански полета и за свикване с часовата разлика. Но ако ще се почувстваш по-спокойна, направи го. И недей да плачеш, миличка.  Hug

Хайде дано това да е последния пост с такова настроение.  Simple Smile
Прегръщам ви всички и ви желая лека седмица.

# 295
  • Мнения: 419
Привет и от мен!
Колко много сте изписали само през почивните дни. Едва смогнах да ви изчета. Хммм....тия щъркели и тая пролет нещо много се бавят  newsm78, ама изведнъж като се отприщят, ще има бомби всеки ден.  Praynig
Докато разпределяте реда на записване при щъркелите, аз тренирах за многодетна майка.  Grinning Оставиха ме през уикенда племенника и племенницата, съответно на 9 и 4 годинки. Като прибавим и моите две – пълна къща. Съответно и лудницата беше пълна...  family6
Ванхорне, не се притеснявай, ще видиш че днес мама ще е по-добре и няма да има нужда да си идваш.  Praynig
Рослем, тайни агенти от Пловдив няма, само явни! Ти и аз.  newsm44
Бъни, покрай навалицата в къщи тия дни, сготвих доста манджи и една домашна бисквитена торта, да ми се не надява човек.  newsm64
Зазолинче, стискай още малко зъбки и като се оправи времето, с него и настроението и нагласата ти и най-вече здравето!  Flowers Bouquet
И на мен ми прави впечатление, че определени девойки позамлъкнаха, дано се явят с гръм и трясък! Само бомбите ще ги оправдаят.
Прегръщам ви всички  Hug
Хубав ден от мен и седмица изпълнена с положителни емоции и пролетно време!  Heart Eyes

# 296
  • Мнения: 355
Добро утро и от мен! След като пропрочетох последните ви постове и ми светна пред очите Flutter. За протокола - първия щъркел е засечен в Пловдивско! Така, че пловдивски мами стягайте се! Малко бил ошмулен от "топлата обстановка", но щъркела си е щъркел! Идвааат! Само да се вдигнат температурите и хормоните да се поразиграят и тогава да видите - такъв секс ще заплющи, че чак във Варненско ще разберат! Дръж се земьо - шоп те клати! (макар, че аз съм и парче македонка Wink). Vanhorne, стискам палци майка ти да се почуства добре! Дано да се подредят добре нещата и да можеш да видиш близките си, кураж! Хайде сега успешна и лека седмица на всички и по-слънчево време за всички ни! Hug

# 297
  • София
  • Мнения: 6 302
А така, Деми, Мишанка, браво на вас!  Hug Прочетох ви и веднага ми се повиши настроението.  Laughing Айде сега и следващите да се включат все така усмихнати. Пък някой може и кафенце да предложи.....  Heart Eyes

# 298
  • София
  • Мнения: 5 569
Зазолинка, щом казваш усмихнати, веднага се включвам усмихната!  Grinning

Рослем, Деми, аз оригинално също съм от Филибето, но от 93та година живея в Шопско и съм се изсофиянчила... Свикнах си със София, тук ми се родиха децата и приемам тоя град за мой... Естествено любовта към Пловдив си стои, много се радвам, че точно там ми е преминало детството, а и приятелите ми са 90% от Пловдив (нищо, че живеят по света и у нас  hahaha )

Пфууууу, мина ни изпита.  Joy Не знам как мина, но то ще стане ясно след около месец. Дано да е минал добре!  Praynig Praynig Praynig

Хайде, кой ще се похвали с две чертички?  Grinning 

# 299
  • Варна
  • Мнения: 756
Супер  Laughing как се радвам ,че станахме повечето оригинално от Филибето.И аз съм родена и израснала в Пловдив ,но вятърът ме отнесе чак във Варна.Не че съжалявам ,но на моменти ми липсва доста Пловдив.Да права си Прасковка доста от пловдивските ми приятели са по света и у нас.Но какво да се прави кой където му бил късмета.Та не разбрах аз има ли някой да се похвали с хубава новина? Пък аз да взема да ви почерпя по едно кафенце по случай слънчевото време във Варна(поне засега).

Общи условия

Активация на акаунт