Отчет на набор 2003 - 45!

  • 10 515
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 967
Два дни в седмицата взимам Косето наобед. Винаги получавам и следобедната закуска, ако не е кремче. При нас пълната такса е 40 лв., 3 лв даваме за вода и препарати. 12 лв за английски език.
За глезенето - и аз съм склонна да го храня, за да поеме храна изобщо. Дрехи му подавам в ръцете, мъжка му работа. А като повтарям по 1000 пъти - обличай се, обличай се - и малката отива и тя му подава дрехите. Явно момиченцата са си по-организирани по природа!  Joy
Зъби още не сме сменяли, нищо не се клати.
Вече съм на вълна рождения му ден - 19 дни остават. Организирам го аз, ще бъдем вкъщи, доста деца - около 14  #Crazy, аз ще съм аниматорката, че не ми се дават 160 лв за клоун.

# 16
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здравейте и от мен!

И Дени няма паднали или клатещи се зъбки. При нас нищо ново за сега.

Етиа, мояата малката е такава, казва че се уморява и не можела да яде повече, та аз я храня от време на време, че е такава кльоща!



Лек ден!

# 17
  • Мнения: 1 142
И аз храня Марти понякога,иначе гладен ще си стои.Нямаме нито един сменен зъб.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 421
За спането да не почвам темата - всеки път се спи на различно място - в неговата група, във физкултурния салон, в четвърта група и т.н.
Онзи ден ми каза, че не знае къде му е пижамата, казах на госпожата - тя беше супер учудена(естествено що да забележи някой, че спи с дрехите).
Вчера пък бил легнал, а една госпожа от втора група го накарала да се премести. Което ме навежда на мисълта, че всеки спи по различно време на едни и същи чаршафи.
Две години спяха на земята на дюшеци.
Чакам с нетърпение предучилищната, защото там имат отделно спално помещение и си спят на легла на едно и също място.

Знам, че ние го глезим повече от необходимото, ама нали ни е по-мъничък  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 326
Аз така се притеснявах, че все още й слагам в устата..сега се успокоих,че не сме изключение Wink Но и аз препдочитам да й давам,за да хапне- с нейните скромни 14-15кг. Пробвала съм да я оставям сама да се храни- буквално по 3-4лъжички (броя й ги)  на хранене- издържах два дни...и си караме по старому.
По отношение на зъбките- няма признаци за сега за смяна, иначе са й здрави и хубавки, това е по-важно!
Някоя мама да е проучвала 129 училище Антим 1- с испански, английски, хореография, компютри...?
Интересувам се също от Българско школо и Меридиан 22, ако някой има конкретни впечатления моля да сподели Hug
Хубав ден и от мен за сега!

# 20
  • София
  • Мнения: 7 673
Анелима, аз бях в НДК  заради изложението на ВУЗ-овете. Слуачайно подочух от съседната маса как представяха Меридиан 22. Ами аз само чух, че за 1-ви клас таксата е 3000 ЕВРО на година  ooooh! и се изнесох бързо.

# 21
  • Мнения: 22 905
Анелима, аз бях в НДК  заради изложението на ВУЗ-овете. Слуачайно подочух от съседната маса как представяха Меридиан 22. Ами аз само чух, че за 1-ви клас таксата е 3000 ЕВРО на година  ooooh! и се изнесох бързо.
Иринка,нещо интересно?Аз не можах да отида.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 673
Анелима, аз бях в НДК  заради изложението на ВУЗ-овете. Слуачайно подочух от съседната маса как представяха Меридиан 22. Ами аз само чух, че за 1-ви клас таксата е 3000 ЕВРО на година  ooooh! и се изнесох бързо.
Иринка,нещо интересно?Аз не можах да отида.
Какво да ти кажа, Деска. Аз пък не можах да поседя. Бях оставила децата на свекърите и те ме привикаха тъкмо, като се качих на етажа за училищата (не се справили с бебето  Mr. Green и така...)
Сега в нет-а ще ровя, то се видяло.

# 23
  • Мнения: 250
Здравейте, мили мами и наборчета! Аз отдавна не съм писала, но ви чета редовно. Ние сме в предрождена треска за 17,03. Рождения ден с децата ще празнуваме в събота, но на деня с бабите и лелите, естествено и в градината ще ми почерпка. Като чета за проблемите ви в детската градина, аз съм много доволна от градината и от самите учителки. При нас таксата е 48, като 20 лв. са фиксирани. Дани ходи с голямо желание, стига само да е здрав.
За зъбките – преди месец се разклатиха долните две зъбчета, заведох го на проф.преглед и излезе един кариес. Нинджата се държа страхотно на зъболекарския стол, за да му направят пломбата. Но случихме на стоматолог – голям подход, първият път само го прегледа, показа му машинката, стола и др.инструменти като му обеща да изчисти „колибката с микроби” от зъбчето и така. Вторият път лекарство и на последното ходене пломба. Какво пилене падна на зъбо, но детето стоя стоически, просто не можах да позная детето си. Преди два дена му падна първото зъбче, сам си го извади, не искаше никой да го пипа и сега е много щастлив, защото вече ставал голям. / и естествено дойде и феята на зъбките/.
Пожелавам по-малко болни дечица  и хубав ден!

# 24
  • София
  • Мнения: 326
Анелима, аз бях в НДК  заради изложението на ВУЗ-овете. Слуачайно подочух от съседната маса как представяха Меридиан 22. Ами аз само чух, че за 1-ви клас таксата е 3000 ЕВРО на година  ooooh! и се изнесох бързо.
Благодаря Ирина Hug
На мен по телефона ми дадоха други цени Thinking, започваха от 2200евро (ако е платено през януари), до 2500-платени до края на март...

# 25
  • София
  • Мнения: 7 673
Пак доста ми се виждат... newsm78

# 26
  • Мнения: 343
Анелима, аз бях в НДК  заради изложението на ВУЗ-овете. Слуачайно подочух от съседната маса как представяха Меридиан 22. Ами аз само чух, че за 1-ви клас таксата е 3000 ЕВРО на година  ooooh! и се изнесох бързо.
Благодаря Ирина Hug
На мен по телефона ми дадоха други цени Thinking, започваха от 2200евро (ако е платено през януари), до 2500-платени до края на март...

Малееей, за какви цени говорите.  newsm09

# 27
  • Мнения: 2 732
здравейте Hug

# 28
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041

Малееей, за какви цени говорите.  newsm09
За такива,дето няма да ги дам аз ,например Peace

# 29
  • sofia
  • Мнения: 1 186
Здравейте и от мен.
И Пепи е един злоядко, но напоследък на вечеря бърза да си изяде яденето, защото организира семейно състезание със следното условие: Който пръв си изяде яденето сяда на компютъра.
Иначе и при него няма никакви признаци за смяна на зъби. Вече започва самия той да се терзае, защо няма паднал зъб.

Общи условия

Активация на акаунт