Колко време ви трябваше след раздялата да излезете на среща с друг?

  • 6 796
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 023
Около 6 месеца.
Ама в 4 от тях бях бременна  Joy

Никс, че и извинително имаш за 4те месеца...ти си моя идол Heart Eyes

на мен ми трябваше срамно много време, та затова гледам да не го помня тоя факт.


не така бе, не с лошо, какво му е срамното?!
после аз твоя рекрд освен, 4е съм го била, продължавам да го навъртам.
аз на среща не съм била от 7-8 години примерно.
и понеже се познавам, нема и да ида скоро. по-гадно от първа, втора, трета, пета среща няма.

# 16
Регистрирана съм, но не искам да пиша от профила си, че клюкарките....... Twisted Evil

На въпроса - месец и половина след като напуснах мъжа си, излязох с друг по негова покана, който познавам отдавна и с който ни се разминаха пътищата, въпреки взаимните симпатии. След още месец и половина (т.е. на 3м след раздялата) правихме секс и продължаваме, въпреки невъзможната ситуация (не е свободен)
    И аз като теб няма да пиша с ника си ....... Twisted Evil

  Като не е свободен защо излизаш с него? Липсва ти съвест, гониш паричките му или си толкова влюбена, че не те интересува тази заради, която не е свободен newsm78 Много са ми  #2gunfire такива женички. Даже и не те е срам да си признаеш - браво на теб. Поне вземете уведомете жена му да не  си губи живота с такъв мъж.

# 17
  • Мнения: 1 684
Около 6 месеца.
Ама в 4 от тях бях бременна  Joy

Никс, че и извинително имаш за 4те месеца...ти си моя идол Heart Eyes

на мен ми трябваше срамно много време, та затова гледам да не го помня тоя факт.


не така бе, не с лошо, какво му е срамното?!
после аз твоя рекрд освен, 4е съм го била, продължавам да го навъртам.
аз на среща не съм била от 7-8 години примерно.
и понеже се познавам, нема и да ида скоро. по-гадно от първа, втора, трета, пета среща няма.

кафето не съм си доизпила, ти ме караш да говоря Laughing
хем знаеш, че не беше за тебе и мене.
то и за Никси не беше, тя е на мене си.
по-скоро за тез`, дето непонятно що, чакат от умрял писмо.

*среща, пък, чак...не върви вече.
аз, случайният сблъсък, го обърнах на секс.
с лечебна цел Wink
секса - на връзка, проблем ми е с връзката-на обвързване, ма крайни срокове не гоним.

# 18
  • Мнения: 1 023
трай, ма!
аз само ритори4но си питам. ей така - за спорта.
не го мисли от връзка на горе. зарад теб специално има кой да помисли - ти само ползвай и не разваляй легото, пъзела, картинката или каквото и да е там.
 Laughing

# 19
  • Мнения: 2 175
Регистрирана съм, но не искам да пиша от профила си, че клюкарките....... Twisted Evil

На въпроса - месец и половина след като напуснах мъжа си, излязох с друг по негова покана, който познавам отдавна и с който ни се разминаха пътищата, въпреки взаимните симпатии. След още месец и половина (т.е. на 3м след раздялата) правихме секс и продължаваме, въпреки невъзможната ситуация (не е свободен)
    И аз като теб няма да пиша с ника си ....... Twisted Evil

  Като не е свободен защо излизаш с него? Липсва ти съвест, гониш паричките му или си толкова влюбена, че не те интересува тази заради, която не е свободен newsm78 Много са ми  #2gunfire такива женички. Даже и не те е срам да си признаеш - браво на теб. Поне вземете уведомете жена му да не  си губи живота с такъв мъж.

Ей, тва пък като го видя и... #2gunfire #Cussing out
Много обичам крайните заключения и бликащата злоба..
Хеле пък от анонимки...

# 20
  • Мнения: 11
На мен все още ми е трудно да излизам та камо ли да търся друг човек. Понякога се чувствам отчаяно самотня, друг път работата ми запълва времето. Все си казвам че трябва да излизам. Но сама ли да тръгна? Някак си не върви.  newsm78
Иска ми се да срещна ЧОВЕКА, но се страхувам!

# 21
  • София
  • Мнения: 3 648
Ще ти мине - дай си време и не бързай.

# 22
  • София
  • Мнения: 433
2 седмици  Grinning Уж с терапевтична цел и двамата. И после стана еднаааа... Ама, няма да обяснявам - не сме заедно вече. След него ми трябваха към два месеца, че и повече... Зависи си...

# 23
  • Мнения: 11
Сигурна съм че ще ми мине, ако има какво да ми минава тъй като аз не страдам от раздялата а по-скоро ме е страх отново да не сбъркам. Тогава наистинаще се  #2gunfire
Една приятелка ми каза да не свиквам със самотата. А аз точно това правя. Не излизам. От работа в къщи и от вкъщи на работа. За да се промени човек си мисля че трябва да промени и начина си на живот. Аз промених от една страна начина си на живот, като сега живеем двамата с детето - спокойно (като изключим проблема с пубертета). Но от друга страна самота и човек някак си привиква

# 24
  • София
  • Мнения: 6 477
Сигурна съм че ще ми мине, ако има какво да ми минава тъй като аз не страдам от раздялата а по-скоро ме е страх отново да не сбъркам. Тогава наистинаще се  #2gunfire
Една приятелка ми каза да не свиквам със самотата. А аз точно това правя. Не излизам. От работа в къщи и от вкъщи на работа. За да се промени човек си мисля че трябва да промени и начина си на живот. Аз промених от една страна начина си на живот, като сега живеем двамата с детето - спокойно (като изключим проблема с пубертета). Но от друга страна самота и човек някак си привиква


Не знам защо толкова се декларира - не свиквай да живееш сам newsm78 Ама човек най-добре си знае как му е хармонично със себе си...за едни това е пълна къща с деца, мъж и безспирна въртележка, а за други това би било ад! Аз лично не бих издържала на баланса по острието между нов мъж, дете и всичкото останало...
А иначе конкурирам Милки...ама няма лошо, който както си го реши

# 25
Аз пък считам, че колкото по-скоро тръгнеш да се виждаш с други хора, толкова по-добре. В началото дори препоръчвам да се прави за забавление, отколкото да се търси сериозна връзка. Просто малко разнообразие. Пък и на кой не би му харесало отново да се чувства уважаван и харесван, именно за това са срещите и въобще. Пък от там нататък, току-виж се появил Mr.Right, както му казват по филмите  Grinning

# 26
  • Мнения: 1 663
На мен все още ми е трудно да излизам та камо ли да търся друг човек. Понякога се чувствам отчаяно самотня, друг път работата ми запълва времето. Все си казвам че трябва да излизам. Но сама ли да тръгна? Някак си не върви.  newsm78
Иска ми се да срещна ЧОВЕКА, но се страхувам!
И аз съм така Sad

# 27
  • Мнения: 903
Аз понеже съм мноооого тежка гемия, та затова мнооого дълго беше и времето - две години... И а-ха да почна да излизам на срещи с един мой тогавашен колега (бяха почнали някакви искри да прехвърчат по между ни)... и онова проклятие тогавашно мое /БДН-то/ Mr. Green взе че ми размъти мозъка и се вързах на приказки как бил се променил от самотата и преосмислил и бла-бла-бла..., та взех че си го прибрах за около две години още (че да ме досъсипе с каквото не беше успял предишния път) #Silly..... Та незнам да броя ли на среща че съм излизала тогава, що ли... newsm78 Crazy След последващата ни и окончателна во веки веков  bishop и амин fingerscrossed раздяла, около година и половина мина преди да ми дойде настроение и акъл за нещо си като срещи изобщо...

Мисля си че при всеки е различно, но със сигурност не бива да се правят експерименти преди да си се почувствал вътрешно достатъчно на себе си... Щото да се насилиш пък да почнеш връзка само заради идеята да не си сам,
по-скоро само би си навредил на още неукрепналите емоции, отколкото да си помогнеш да се почувстваш
по-добре. /поне така сочи скромния ми най-пресен опит Blush/

# 28
  • Мнения: 651
С хора не съм спирала да се срещам никога. На среща с мъж- два месеца след като се разделихме с БНД, а емоционално залисване ме сполетя малко след това. Не съм си поставяла нито срокове, нито спирачки. В момента имам много свежа, разтоварваща и позитивно зареждаща връзка, но за обвързване за което да си залужава да се говори още не съм готова и нямам идея кога ще бъда...  newsm78

# 29
  • Мнения: 1 588
Аз нещо организационно не мога да го измисля как да стане с тези две малки деца... Майка ми боледува напоследък и не смея да я товаря с тяхното гледане. Вие как успявате? Детегледачка? Приятелка? Кой ви гледа детето/децата, ако са по-малки, а искате да излезете на среща?

Общи условия

Активация на акаунт