Пелени и гащички за многократна употреба 3

  • 23 890
  • 360
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 232
Ето ни и нас. Мерси за темата.   bouquet
Веч, а ти какви си поръчала? Не ползваше ли popolini, ако не се лъжа.

# 16
  • Мнения: 11 315
Ето ни и нас. Мерси за темата.   bouquet
Веч, а ти какви си поръчала? Не ползваше ли popolini, ако не се лъжа.
Да, ползвам пополини.
Тези не са ми поръчка , а подарък, тъй като ползват мои снимки за оформлението на сайта.

# 17
  • Мнения: 425
Аз уж ви следя редовно, но май съм изпуснала нещо. Вечерница нали чакаше да получиш пелените от Екомама и да споделиш впечатления. Писала ли си някъде вече за тях или още не са дошли?
Не съм ги получила, защото има проблем с пратката - загубена е по трасето. Вчера ми писа мацката от сайта и се ядосва, че са я затрили. Доколкото разбрах от нея, ще я праща наново.

Е значи продължавам да чакам отзиви  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 69
 Whistling изчетох ви , най - накрая...  ooooh!
нямаше как да се включа по - рано...гледам сте поръчали вече  Thinking
Трябва да се ориентирам към Екомама Simple Smile
Може ли другата бъдещата мама - колежка да сподели какви точно си е поръчала  newsm78
Ще съм много благодарна   bouquet 

# 19
  • Мнения: 581
Чакам да ги видя тези пелени на Бамбино мио на живо и после да поръчвам. Но като прочетох последните отзиви за тях, вече незнам какво да мисля. За подложките съм твърдо -да и за дезинфектанта също.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 258
В тая връзка, Жени, кажи моля те и твоите пеленки ол ин уан ли съхнат мнооого бавно? И аз имам една пчеличка и много я харесах, но съхне сто години.
Аз имам 2 пелени на Wonderworks ол-ин-уан и съхнат супер бързо. След центрофугата ти мятам в къщи и за няколко часа са готови.

# 21
  • Мнения: 344
В тая връзка, Жени, кажи моля те и твоите пеленки ол ин уан ли съхнат мнооого бавно? И аз имам една пчеличка и много я харесах, но съхне сто години.
Аз имам 2 пелени на Wonderworks ол-ин-уан и съхнат супер бързо. След центрофугата ти мятам в къщи и за няколко часа са готови.
Мерси Hug
А хем и на опаки ги суша Thinking Чудех се дали да си взема и други от тях, но явно ще се въздържа...

# 22
  • Мнения: 3 869
Sabotage, колко дни отне доставката от БейбиКайнд?

Sophiepp, много сте хубави с блузките  Grinning

# 23
  • Мнения: 344
Sabotage, колко дни отне доставката от БейбиКайнд?

Sophiepp, много сте хубави с блузките  Grinning
Heart Eyes Мерси, мерсиии bowuu

Да ти кажа вместо Саботаж, че още ги няма - аз нали към нея се включих та за това знам Rolling Eyes

***
Получих днес от данет хигиенните подлложки /голям кеф Mr. Green /, и антибактериална добавка към праха /сега пера/. Доволна съм освен, че много бавно пристигнаха... поръчах ги още в петък Whistling

# 24
  • Мнения: 1 266
да ви следя   bouquet

Сега видях, че сте обсъждали препарати за пране в миналата тема.
По въпроса за Тео Бебе: http://ljato.wordpress.com/2009/02/19/teo-bebe/ - това е прах с ензими, фосфати, избелители и ароматизатори, т.е. няма никаква разлика с най-обикновен прах. Не е "нон-био" (нон-био означава да няма ензими).

Може би моето обоняние не е толкова силно, но Фрош изобщо не ми мирише силно, а съвсем-съвсеееем леко  newsm78 Аз понеже сега минах от Бамбиното на Фрош за цялото семейство.

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 10:06 от Котката Марта

# 25
  • София
  • Мнения: 167
Уф! Сложих най-накрая пелената. Ама то много сложно!  ooooh! Близо 20 мин. се опитвах да я наглася, ту на М размер, ту на Л ... И на кръстчето ха едно копче напред, ха назад ...  hahaha Предполагам като налучкам точното закопчаване нататък ще е по-лесно.   Praynig

Но много издува  Thinking Едвам й закопчах бодито, а то е един номер по-голямо. Всички ли са така или само тези универсалните  newsm78 

# 26
  • Мнения: 232
ilka, всички на практика са по-обемисти от памперсите. Малко изглеждат като пчелички дребосъците- с едни такива изпъкнали дупета  Joy
Иначе за дрешките- ами по-големички бодита, или пък не ги закопчаваш, може и варианта с по-дългички блузчици/потничета.

# 27
  • Мнения: 69
Здравейте Simple Smile
Тъй като не получих никакъв отговор ... си позволих да поръчам от Екомама 2 вида - Wonderoos джоб и Dream Eze 2 в 1, размер S, както и Парче Wonderoos, микрофибър, размер S... Мацката от сайта веднага ми е писала и ме посъветва да си взема подложка...
Сега ще споделите ли мнение ? Предполагам, че не избързвам с покупката... Исках да видя за какво става въпрос...  newsm78
Лек и усмихнат ден желая на всички  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 659
аз вчера видях бамбино мио наживо- една приятелка си е купувала преди време пробния комплект.
много съм разочарована, честно да си призная. огромни като дебелина, изглеждат крайно неудобни, гащите са като найлонови.
радвам се че и аз не си дадох парите за тия гадни пелени. тя ни ги е ползвала и веднъж- каза че не е могла да се ориентира със сгъването на пелената...
Аз съм решила да пробвам с Бамбиното и не се обиждам ни най-малко от поста ти, но ми е малко чудно как така приятелката ти не е успяла да се ориентира как да сгъне пелената  newsm78 Има три начина и въобще не ми изглеждат сложни. Наистина като сгънеш пелената става по-дебела от подложките на пелените джоб, но пък гащите на Бамбино са доста по-малко обемисти от пелените джоб (аз имам едни BumGenius и правя сравнение с тях). Та в крайна сметка дебелината на окомплектовани гащи с пелена Бамбино и пелена джоб с подложка в нея е почти еднаква - даже поне моята пелена джоб стои по-издута, но може и да е защото е one-size незнам.
 Да поясня, че все още не съм ги пробвала, а говоря само от наблюдения върху пелените, които имам. Скоро ще мога и на практика да проверя дали съм права или греша.

 По повод праха за пране да споделя, че скоро си купих Surcare и той също няма аромат и е без ензими. Взех и от омекотителя им, който също няма аромат, но още не съм го пробвала.

 Mona-balona, подложката е трислойна, а парчето мисля имаше само два слоя микрофибър и съответно попива по-малко течност. По принцип парчето се слага допълнително към подложката, например за през нощта. Поне аз това съм разбрала от изчетеното по въпроса и от темите досега - да ме поправят по-опитните мами ако бъркам  Embarassed

# 29
  • Мнения: 3 869
Котката Марта, за течния Фрош ли говориш? Може би зависи от киличеството  newsm78 - аз слагам според указанията на опаковката и може да предозирам...

Получих извлечение! Курсът е супер! - 2.1526 newsm44 Да намажем и ние нещо от тази криза  Mr. Green Сега започвам да пиша на лични.

Общи условия

Активация на акаунт