Мартенско Варненска

  • 15 222
  • 298
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 149
Аз ще слизам надолу обаче чак след другото хранене към 13.30 часа, че имам да обърша праха и да почистя с прахосмукачката

# 61
  • Мнения: 298
 Joy в Белослав съм...но се оказа че няма такъв проблем.Има места в яслата но чак да са прекалено малко децата НЕ  Wink Но мисля вече да я пускам,че като излязох в майчинство останах без работа и не знам какво да правя...а и ако ми спрат майчинските за това че е на градина  ooooh! не знам вече....притеснявам се ако я пусна и ми спрат майчинството как ще я карам докато си намеря работа. newsm78

# 62
# 63
  • Мнения: 109
dani,ако не стане за разходка в събота ,да му цапнем една Капела ????който друг иска ,моля !!! само за час- ще уто4ня утре или дове4ера ,4е не знам кога е каката на театро... Hug

# 64
  • Мнения: 2 960
аз съм "навита"за Капелата!!!
За мен става след 16 часа,защото дребния спи до към 15 часа.
Обаче бих могла да съобразя нещата -в зависимост от общото решение...ако има такова,де Peace


Айде отлитам на летище Варна да посрещам"братушките".До скоро Hug

# 65
  • Варна
  • Мнения: 144
Аз докато се отчета тук то 5 стр. стигнало ! ooooh!
Кали   bouquet

# 66
  • Мнения: 8
 Всички сигурно сте по вън, но то и временцето е супер. Аз излязох този път раничко и вече се прибрах. Но си направихме хубава разходка с две майчета. И моя общо взето беше примерен този път. Laughing
 Още спи в количката и аз не смея да мръдна за да не го събудя, а колко работа ме чака. Сутринта зарязах всичко на вили и могили.

# 67
  • Мнения: 1 554
Rolling Eyes

моя хубостник,днес реши ,че няма да спи на обяд ooooh!

# 68
# 69
  • Мнения: 149
Днес времето беше супер, яд ме е че не бях навън сутринта.
Излязох чак към 14, даже ми е малко рано да съм вкъщи, но си забравих телефона вкъщи  ooooh! и нали съм пристрастена към него и не мога така спокойно да хайманосвам Grinning
Който се е разходил днес не е сгрешил Peace

# 70
# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Ама даже хич  не ме  интересува и не ми дреме за  твоя личен живот.Просто те засякох в подфорума"Искам бебе" това.

# 72
  • Мнения: 1 554
и какво от това,че си ме засякла там Rolling Eyes всеки може да пише където си иска Peace

# 73
  • Мнения: 12
Здравите момичета.Аз съм доволна от училището на "9-месеца",а това че не допускат деца до 3-годишна не е вярно наистина трябва да пъдят с придружител.Между  Морска и жаси  не че е хубава работа да се меся но и аз съм на мнението че човек трябва да се интересува от всичко а и не виждам нищо лошо в това в кои форум пишем.Искам да ви запитам какво мислите за името Радомир така си горно ще се казва живот и здраве бъдещия ми син решение на таткото.Лека вечер  love001

# 74
  • Варна
  • Мнения: 1 023
 smile3505
Плюс това разговора не почна от кой какво чете и пише,а дали правите братче или сестриче на Теди.Сори ако съм те засегнала с нещо.Слагам точка и повече няма да ви се бъркам в темата.

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 20:33 от жаси

Общи условия

Активация на акаунт