Америкън айдъл- осми сезон- втора тема.

  • 21 272
  • 464
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 837
Слушам само Ю2 напоследък и толкова ми напомни Боно. Страхотен.

# 61
  • Мнения: 98
джи, снежи не очаквах реакцията на саймън, даже си  мислех, че ще му хареса много. и на мен ми напомни на кашмир на лед цепелин, както каза пола, ако просто беше изпял песента като джони кеш, нямаше да ми хареса толкова!
кейси и ти ли се размина с мнението на саймън? Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 62
  • Мнения: 7 837
На Саймън също му хареса, сигурна съм. Аз пък не разбрах, защо толкова се превъзнесоха по Крис.

# 63
  • Мнения: 2 257
Аз съм толкова екзалтирана от способността му (на Адам) да си играе с нещата. Просто е жесток.
Саймън може да има професионално мнение по въпроса защо не го харесва, което на мен ми е непонятно (иначе щях да съм аз вместо Пола примерно там Mr. Green), но изобщо не съм съгласна с моя човек да казва, че било ръбиш! Точно от Саймън не очаквах такава закостенялост. Да, кънтри, та кънтри, ама и това е кънтри. Какъв Нешвил, какви телевизори през прозореца - тук говорим за изкуство!
Адам просто си играе с нещата, отнася ги всичките. Тази песен на Джони Кеш всъщност я знам и я харесвам, а сега това на Адам беше извънземен кавър. Страшно се вълнувам от такива класни интерпретации.

# 64
  • Мнения: 2 093
леле тука май ще ме биете, ама Адам хич не ми харесва. Изглежда ми че има прекалено много грим.

Изобщо не сьм по кьнтри музиката и само се прозявам. Стана ми смешно като кретикуваха Лил ( нали така се казваше), аз не се сещам за един черен изпьлнител да пее кьнтри.

# 65
  • Мнения: 98
леле тука май ще ме биете, ама Адам хич не ми харесва. Изглежда ми че има прекалено много грим.


е, не е като член на кис  Laughing, такава е модата, какво да ги правим- младеж  Grinning

очаквах повече от алексис...

# 66
  • Мнения: 2 257
леле тука май ще ме биете, ама Адам хич не ми харесва. Изглежда ми че има прекалено много грим.

Изобщо не сьм по кьнтри музиката и само се прозявам. Стана ми смешно като кретикуваха Лил ( нали така се казваше), аз не се сещам за един черен изпьлнител да пее кьнтри.

Да, те изобщо много ги забиха всичките с това кънтри, съгласна съм.

Ти като мъжа ми - бил му женствен Адам. Twisted Evil (иначе го кефи, де).

# 67
  • Мнения: 2 257
Браво и на Дани. Браво. Искам ги тези двамата на финал.

# 68
  • Мнения: 98
ануп да пее кънтри ще е интересна гледка. прогнозирам, че няма да се справи особено добре. дани има много разпознаваем глас, и аз го искам на финал с адам.
опроверга ме, справи се момчето,  нооо не беше най-доброто за вечерта (както се изказа кара) със сигурност!:)

Последна редакция: ср, 18 мар 2009, 03:38 от stella_ars

# 69
  • Мнения: 2 257
Аnoop dawg. Oh yeah! Laughing Представете си го със златни ланци, смъкнати гащи и шапка наобратно да жули рап. Ха ха ха.

Браво, ето пример как със спокойствие, постоянство и труд, се постига много. Crazy Радвам се за него, обаче не ми влиза във финала ениуей.

# 70
  • Мнения: 7 837
Хубаво мъжко съревнование се очертава.  Simple Smile Може би, Алексис ще си ходи, защото пък Майкъл се харесва на мадамите и сигурно ще го оставят за още една седмица...

# 71
  • Мнения: 98
а скот докога ще продължи, какво мислите? пее добре, но веднага забравям какво е изпълнил.... 

Така се впечатлих от наш'то момче, че изчетох бая материал за него Simple Smile., оказа се, че е фен на дейвид боуи, а оттам предполагам и глем рока( Glam rock (also known as glitter rock), is a sub-genre of rock music that developed in the UK in the post-hippie early 1970s which was "performed by singers and musicians wearing outrageous clothes, makeup, hairstyles, and platform-soled boots."[1] The flamboyant lyrics, costumes, and visual styles of glam performers were a campy, theatrical blend of nostalgic references to science fiction and old movies, all over a guitar-driven hard rock sound.

Largely a British phenomenon, glam rock peaked during the mid 1970s. The most famous exponents of the movement were Marc Bolan and T.Rex, Gary Glitter, and Slade.[1] Other influential performers include David Bowie, Alice Cooper, Sweet, Wizzard, Roxy Music, Mud, Mott the Hoople, Queen, The Glitter Band, The New York Dolls, The Tubes and Suzi Quatro.)  

освен това пуснах един коментар в ю тюб, че ми напомня джим морисън от дъ доорс и не съм единствена Simple Smile

Последна редакция: ср, 18 мар 2009, 05:37 от stella_ars

# 72
  • Мнения: 1 436
Адам ми е крийпи. И е по-голям от мен, така че това за младежката мода не ми минава на мен  Naughty. Крис ми беше безкрайно скучен, не разбрах какво му харесаха. И на мен ми стана странно за критиката на Лил. Не е нейния стил, ясно, ама накараха я да пее кънтри, какво точно искат от нея?

Стана ли ясно, че и аз като Лордо имам алергия към кънтрито  Mr. Green

# 73
  • Далече
  • Мнения: 438
Аз кънтри не слушам , но снощи концерта ми хареса Simple Smile.
Адам обаче не ми хареса , но го аплодирам за смелостта му и възможностите за интерпретацията, която направи.  Дано това не му изиграе лоша шега, защото като останат 5 журто няма да може да го спаси. Но той и да не спечели е ясно, че кариерата му ще тръгне нагоре след това.
Алисън също много я харесвам искам ги двамата на финал с Адам Simple Smile.
Най - после някой да каже, че Мат е по -добър от Дани, дори и само снощи. Вече си бях помислила, че аз не съм наред Simple Smile. Мат, също ми харесва дано стигне по -напред Simple Smile
Другия, който не искам да отпада е Ануп Simple Smile
За останалите ми е все едно.
Смятам че трябва да си тръгне Майкъл(дано) или Скот или в краен случай Алексис.

# 74
  • Мнения: 2 254
Не можах да гледам концерта снощи, но сутринта коментираха по радиото, та пуснаха и изпълнението на Адам. На мен не ми хареса кавъра.  Rolling Eyes Ще гледам записа си довечера, да видим на второ четене, опа! гледане, как ще е...
 
 

Общи условия

Активация на акаунт