ИЗГАСЕТЕ ОСВЕТЛЕНИЕТО СИ 20:30-21:30/28 МАРТ

  • 2 581
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 759
...А да сте прочели случайно...
ПП А, да: да сте чували...
                       Разбира се, че не сме. Иначе бихме ли се включили в световна инициатива, в която участват моста Голдън Гейт в Сан Франциско, Колизеума в Рим и билборда на Кока-Кола на Таймс Скуеър и т.н.т...
                     

# 16
  • у дома
  • Мнения: 965
Някои потребители няма да издържат 1 час без форума  ooooh!
Освен всички други малки неща, които правя, и си мисля, че правя нещо полезно за земята на която живеем, ще се включа и в тази инициатива.   

# 17
  • Мнения: 335
...моста Голдън Гейт в Сан Франциско, Колизеума в Рим и билборда на Кока-Кола на Таймс Скуеър и т.н.т...

Да се надяваме, че климатичните промени ще се респектират сериозно.
Да не говорим за "глобалното затопляне".




# 18
  • Мнения: 5 370

Да се надяваме, че климатичните промени ще се респектират сериозно.
Да не говорим за "глобалното затопляне".





Joy hahaha
Ох, не е за смях, обаче, Холо, ти ме Фърли в Оркестъра.
Мисля, че знам за какво говориш..... затова и няма да коментирам "инициативата".

# 19
  • Мнения: 5 710

                       Разбира се, че не сме. Иначе бихме ли се включили в световна инициатива, в която участват моста Голдън Гейт в Сан Франциско, Колизеума в Рим и билборда на Кока-Кола на Таймс Скуеър и т.н.т...
                     

A Kремъл?

# 20
  • Мнения: 4 892
Аз бих се включила, интересно ми е. Съзнавам, че може би няма да има кои знае колко големи екологични ползи, но пък е симпатична инициатива. Радва ме, когато хората по света се включват в някакви общи работи, но без да се подиграват, без да са мнителни, без да се чувстват прецакани или пък да си мислят, че са много хитри.
Ще си щракна лампата и ще гледам по околните къщи  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 335
...Ще си щракна лампата и ще гледам по околните къщи  Simple Smile

По-добре да посветиш щракването на нещо, което е свързано дейността на човека, с дивашкото отношение към природата - замърсяването на въздуха, изсичането на горите, циментирането на плажове и планини и т.н. и т.н.

Твойта крушка няма да впечатли слънцето и вулканите, но цъкни. Поне да прецакаме сметките на ЕОН, ЧЕЗ, тез-онез...

# 22
  • Мнения: 4 892
...Ще си щракна лампата и ще гледам по околните къщи  Simple Smile

По-добре да посветиш щракването на нещо, което е свързано дейността на човека, с дивашкото отношение към природата - замърсяването на въздуха, изсичането на горите, циментирането на плажове и планини и т.н. и т.н.

Ми да, готина идея. Ще го посветя.  Simple Smile
Съвсем сериозна съм.

# 23
  • Мнения: 2 259
Още утре вкарвам оферта на комшийката за един час пред блока на клюки.
Тъкмо няма и кой да ни види по него време Joy

# 24
  • Мнения: 106
добре, че няма да съм си в къщи тогава.  Hug късмет - ще се включа ествествено в акцията. милото и без това си е по икономиите, няма нужда да чака 28.03 - за него е всеки ден борба срещу глобалното затопляне  Grinning

# 25
  • Мнения: 152
Заклевам, всички дето обещават да се включат... ако не издържат 1 час точно - да им изсъхнат курабиите! Секс повече да не видят през живота си... дудите им паяжини да хванат...   Mr. Green

# 26
  • Мнения: 106
Заклевам, всички дето обещават да се включат... ако не издържат 1 час точно - да им изсъхнат курабиите! Секс повече да не видят през живота си... дудите им паяжини да хванат...   Mr. Green
айде сега толкова жестоки клетви за ентусиастите ooooh!

# 27
  • Мнения: 152
айде сега толкова жестоки клетви за ентусиастите ooooh!
Е, нали им трябва стимул... а що и съседа вече нема да ги уважаа..   Crazy

# 28
  • Мнения: 106
айде сега толкова жестоки клетви за ентусиастите ooooh!
Е, нали им трябва стимул... а що и съседа вече нема да ги уважаа..   Crazy
на тях стимул им не трябва

# 29
  • Мнения: 4 138
стига сте гасили тоците, ами започнете да делите боклука и да не ползвате найлонови торбета, примерно.............
ма нали торбетата са безплатни Mr. Green
кел файда, ако глобално застудее...............пак е гадно. няма да гася, пък..........

Общи условия

Активация на акаунт