Слънце, усмивки и добри новини - 08.08 - 14.08

  • 4 776
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 543
Здравейте, мили и любими момичета!
Ние се завърнахме! Това е най-измъченото и изтерзано завръщане, но за щастие - успешно!
Пътуването до Трявна беше страхотно. Бяхме в една виличка в планината до Трявна. Невероятно красиво място. Тишината беше направо изумителна! Единствените шумове бяха от разните буболечки наоколо. Йоан беше по цял ден в един надуваем басейн и нищо не можеше да попречи на щастието му! Ние също отдъхнахме добре, защото той буквално не излизаше от басейна и това ни даде невиждани възможности -  cheers и kaffeetrmker_2 и подобни! Grinning
След Трявна последва и по-неприятната част при баба и дядо. Първите дни беше адска жега, а после пък стана потоп. Sad Това беше и причината да не можем да се приберем в София, защото магистралата беше затворена. Аз параноясах от факта, че и да искаме, не можем да си тръгнем и беше голяма психария Crazy, но в крайна сметка, всичко е добре, когато свършва добре.
Надявам се, че всичко с вас е наред. Аз все още не съм прочела всичко.
bim_bam, радвам се за добрата новина. Желая бързо възстановяване на малката и само добри емоции занапред!  bouquet
Много ми липсвахте всичките! Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 4 414
здравейте и от нас:)
стискам палци на Боянка да се възстанови бързо  Praynig
радвам се за Лора - все добри новини да чуваме за нея Heart Eyes
дано Мишето се е оправило вече Heart Eyes
добре дошла на Зази  Hug  bouquet

ние току-що се завърнахме...10 дни на Боженци ми се видяха като един миг...Ния бесня на воля в един прекрасен двор на една 200 годишна къща, влюби се в бялото сладко и във всички налични улични и домашни кучета и котки...оказа се, че е истински терорист по отношение на горките животни. в къщата имаше 2 котки, 3 малки котенца и едно страхотно куче /овчарка/- Гилън...на третия ден котките се изнасяха светкавично още щом я видеха, защото нейните "нежности" им идваха в повече Wink...за спокойствието нямам думи просто...изобщо не ми се тръгваше...

# 32
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Ауууу, agneshka ,на какво приказно място сте били! Обожавам старите български къщи. Мисля си ,че бих останала цяла вечност на такова място.

# 33
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Здравейте и от нас.
Да се похваля Яни вече обикаля къщата сам и пищи от удоволствие, че може. Ама на вън, не ще  newsm78 , то и ние без каишките почти не го пускаме, кога ли ще се отпусне и навън?
А кога се прави прощрапулник, като съвсем проходи стабилно, нали? Тоест, още ни е рано  Confused
Момичета, в понеделник ни включват процесора към иплантанта, стискайте палци всичко да е наред, моля ви  Praynig
А какво става с Бим бам, някой знае ли?

# 34
  • София
  • Мнения: 4 412
Петя, стискаме палци за понеделник. Голям ден! Да е ново начало!!!

Агнешка и на мен много ми хареса къщата!Добре дошла!

# 35
  • Мнения: 4 414
Петенце, стискаме всички палци с всичка сила Praynig сигурна съм, че всичко ще бъде наред! да нагушкаш малкия палавник Hug Hug

къщата е страхотна, мястото също...за съжаление, ние сме сигурно последните хора на планетата без цифров фотоапарат Embarassed...та ще трябва да почакате за снимковия материал...
аз да се оплача...Ния се разболя...вчера вечерта се разсополиви, а през нощта вдигна и Т Sad днес нямаше Т, но е много хремава и не може да спи => е доста крива

# 36
  • Мнения: 3 743
...за съжаление, ние сме сигурно последните хора на планетата без цифров фотоапарат Embarassed...та ще трябва да почакате за снимковия материал...

...agneshka, не сте последните  Wink  Rolling Eyes . ...и да се излекувате бързо  bouquet

PetiaK  fingerscrossed за понеделник, а прощъпулника някои го правят при първите самостоятелни стъпки на детето, други, когато проходи стабилно.

# 37
  • Мнения: 3 743
Имам си вече компютър  newsm44  , за съжаление от стария хард диск нищо не спасиха  Confused и само като се сетя колко важна информация изгубих  smile3511

# 38
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Днес видях Бим-бам и те са добре, ако меже така да се каже, операцията е минала успешно, малката красавица се възстановява, отекли са и очите, но вече може да ги отваря и вижда и естествено пищи като види някоя сестра. В понеделник им махат конците и ако всичко мине добре и раната заздравява ще ги изпишат.
Ще ходя пак в неделя, да им кажа ли нещо от вас?

# 39
  • Мнения: 3 743
Много поздрави и бързо да се възстановяват  bouquet
Имат ли нужда от нещо?

# 40
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
момчета и момичета,
намерих аз в желанието си да почистя и прибура /що ли съм прибрана.../ и в джоба на мъжО на якето дето го носи откривам визитка на бардак.... ПАда ми пердето и претършувам всички якета /а ние по независещи от нас причини не живеехме до преди месец заедно - аз при нашите а той отделно, а и преди да забременея никога не сме ходили особено сериозно/ и намвирам още една /да уточня - тези визитки са с телефони отпред, а на гърба някой собственоръчно беше написал адресите - да знаете блардаците са с червени звънци  Laughing/.
Няма да уточнявам дългите разговори по телефона - той беше на работа.... САмо да кажа, че го помолих ако не може да каже истината - да не лъже, щото сега може и да приема истината, но почне ли да лъже....
Идва - и "ми ще се закълна, че беше преди три години... и в детето даже..." Аз - падна ми пердето и викам "знам, че лъжеш, но си го просиш... тогава закълни се, че откакто съм бременна не си спал с никого - това вкл и орална и всякаква друга любов...".... Той "ЕЕ НЯМА СЕГА ЗА ГЛУПОСТИ ДА СЕ КЪЛНА!!!"  Joy hahaha Joy hahaha Twisted Evil викам - "Помисли преди да говориш, бе! Кво го каза..." ...
И така... сега - какво да ви кажа, не съм наясно нито какво чувствам към него, нито какво да предприема... Той все говори колко държи на нас с детето и колко ни обича /това за любовта къмв мен е и нещо ново - щото ние се оженихме по-скоро и най-вече заради бебето/...
Въпроса - НАЙ-ВЕЧЕ към мъжете - според вас заслужава ли от тук насетне нов шанс и може би някакво доверие /ако въобще мога да се насиля да му имам доверие/.  Въпрос най-вече към жените, които вършееме и в този "мъжки" отсек от форума - вие имали ли сте подобни ситуации и какво сте направили или бихте направили на мое място.
Разчитам повече мъже да се вкл - затова пускам тук, а не в "семейния"!

# 41
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
това от мен за сега - в "Татковци"
успешно оправяне на малката на Бим БАм
да е жива и здрава и от тук насетне само радост и безпроблемно здраве

# 42
  • Мнения: 882
Петя, всичко ще бъде наред. Стискаме палци.
Ние направихме питката, когато ради направи 2-3 крачки. Поверието е , че прощъпулника помага за по-бързо и безпроблемно прохождане.

catnadeen, ти наистина ли се шашкаш още от такива работи. Според мен, мъжете трябва да са свободни да могат да си правят каквото искат, защото в противен случай се чувстват *угнетени и ощетени и правят повече бели*
Другото обаче, което не бих направила е да прощавам лъжи и забежки. НИКОГА!!!

# 43
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Стискам палци на Петя и спокойно, всичко ще бъде наред newsm10

За Надето - много е сложно това дето го питаш Sad
Аз мога да преживея факта, че е бил, спал и т.н с друга само по две причини
ако се налага да направя поредния компромис и ако много се налага да направя поредния компромис  #Silly
няма друга причина, но ако го хвана да ме лъже - до тук сме, може да си живее у нас, при мен, където иска, ама толкова boxи то докато не ми писне

# 44
  • Мнения: 3 698
Здравейте момичета, доста нови неща са се случили, аз отварям и а-ха да пропиша и...щерката ме вика, та сега спи и имам малко временце да ви "видя" как сте Grinning.
catnadeen, трудна ситуация, стискам палци да намериш такова решение , че да сте щастливи Heart Eyes
Петя, колко е хубаво, че Яни ходи, ще се отпусне и навън малкият, само време трябва, а за понеделник, ще се моля всичко да е наред Hug, много целувчици на сладкото момченце!
И за махането на конците на Боянка  Praynig - нека всичко е наред!!!
Момичета, то на такъв голям празник в понеделник, сигурна съм, че Богородица ще пази дечицата и всичко ще мине безпроблемно!
Агнешка, страхотна къща /и аз искааааааааааам/, добре сте се завърнали, свежи и отпочинали   bouquet
Таня, в Горна Баня ходихме при Кехайов, написа "няма данни за ДЦП", доста добре ни обясни кое какво е на снимката и това, че няма Дисплазия, дано и на контролния след 3м. всичко е ок. Peace А ти ако се справиш с килцата, хвърли насам диетата, да се вталим и ние, целувчици на Дара  Heart Eyes;
svasseva, честит ти нов компютър, да ти е здрав и послушен Grinning
Чао милички, само хубави неща да ви се случват Hug.

 

Общи условия

Активация на акаунт