Домашна аеробика 2

  • 31 122
  • 326
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 069
Kalaka ми се губи нещо. Да се яви веднага на отчет, че ......................
днес почивам .......няма да мога всеки ден..............не ми останаха сили

Реших да се премеря и имам само -0.5см над колято. Обаче на външен вид не изглежда така. И целулита е намалял и кожата се е загладила.  Simple Smile а само след 9 часа каланетика. Друго на правя
 
mimi_msm по въпроса за корема на мен точно долната част ми е намаляла, обаче незнам с колко защото там не се меря.

А за секциото мен ми се струва че след него са ми много опънати мускулите. Проблем ми е съдържанието над тях. 
 
Забелязала съм че на мен ми се подува корема от зрънчо, газирани и всякакви пакетирани храни и затова и ги отказах.  Confused
 

# 196
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419

Аелис и ти не си се отчитала.


Не съм се отчитала, защото не остана време за мадам Калан Embarassed.

# 197
  • Мнения: 440
Здравейте!Аз само ви чета,не правя никакви упражнения и много ме е яд.Засега не съм вдигала кръвно,но непрекъсато го меря и пия по няколко валериана + изписаните ми хапчета.Още няколко дена и пак ще се пробвам.
Лека вечер на всички Peace

# 198
  • Мнения: 1 629
Аз пък имам страхотна мускулна треска Crossing Arms

# 199
  • Мнения: 8
Привет на всички...не съм забелязала, че има нова тема  и писах в старата ...съжалявам ...искам да попитам  някой да си е поръчвал видеотата с Били Бланкс и дъщеря му  директно от сайта...мисълта ми е ако има такива, колко им е излязла доставката ....тъй като нали и аксесоарите които дава към тях и книгите  тежат много

# 200
  • Мнения: 385
Добър вечер, мили спортистки Hug
Чак срам ме хваща като гледам как се трудите, а аз и днес пропуснах физическото Embarassed Очертава се още малко да поотсъствам, но другата седмица щете ме не шете "турям" екипа и се мятам при вас отново! През това време за наказание ще чета как напредвате и се разхубавявате и ще страаадам ли страдам...

# 201
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
да докладвам и аз - през ден съм със "мадам Калан", вече пет часа направих ама още не искам да ги броя, защото неуспявам от всички упражнения да направя по съответната бройка. Вече много малко не ми достига - например последното за коремните преси не го издържам, и затова съм решила като достигна бройката да започна броенето отново.
Диета както казах никога не съм пазила и мисля че не мога, засметка на това постя в момента и това съответно ограничава всякакви сладкиши и изкушения... Но пък съм нападнала едни ядки, които ..... Sick на диетата..

# 202
  • Мнения: 97
mimi_msm, обръча го купих от магазин "Самоздрав". Намира много близо до аптека "Санита" до Окр. болница, също на ул.Ген.Колев, малко по-нагоре от "Санита" посока светофара с ул.Чаталджа. Там обаче са разглобени и отделно се монтират масажиращите топчета и са малко скъпички. Най-евтиният е 55 лв. Наскоро си говорих на тая тема с ме4та22 , тя също е от Варна и ми сподели, че е срещала нещо подобно по спортните магазини, при това готови сглобени и с всички монтирани топчета, така че би могла да опиташ на място как ще ти се отрази. И били на половин цена. Питай и нея за подробности, тя е много мило и отзивчиво момиче.

# 203
  • в моя свят
  • Мнения: 849
vessit благодаря за комплиментите  Embarassed  Относно обръчите малко се повтарям,защото в предната тема писах за това.Видях в магазин за фитнес уреди масажиращ обръч,продават се разглобени в кутия,но имаше един зглобен за мостра.Само,че масажиращите топчета са си монтирани на всяка отделна част и доколкото разбрах не се махат,а и няма допълнителни топчета както от магазин "Самоздрав"На външен вид обрачите нямат разлика,но цената е на половина.Може би са някакви китайски имитации,но на мен целта ми не е толкова масажиращият ефект,колкото това че искам здрав и тежък обръч.Обикновения който имам съм напълнила,за да тежи,но детето го огъна на две места,все още става за въртене,но е малко деформиран.Казаха ми и една малко стара информация за друг магазин кадето преди година имало различни модели професионални обръчи за художествена гимнастика и утре мисля да отида да проверя.Така че ако някой се интересува ще пиша утре какъв и откаде съм купила.

# 204
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
me4ta22 ще чакаме инфо. а може и по подробно за въпросния магазин за фитнес уреди.

между другото - подслушах един разговор  Embarassed Rolling Eyes Embarassed, две мами си говореха нещо за балетни обувки, и доколкото схванах ставаше въпрос за специализиран магазин за подобни неща - балет, худ гимнастика..... споменаха фото Луна до Образцов дом..... но неразбрах точно, пък и това тогава не ме интересуваше.... на мен лично хич не ми е на път да проверя района.

# 205
  • Мнения: 1 479
Привет, момичета!
Вчера бях на турбо джам -  punch kick and jam  48 минути и пак от турбото за корем!
Мисля още няколко дни да ги играя и после ще сменям!
Лек и ползотворен ден!

# 206
  • Мнения: 11 747
На мен фото Луна и Образцов дом са ми близо, бих могла да се огледам наоколо, но да видим кога ще се организирам да го свърша... Според мен обръч за художествена гимнастика си е най- добре  Peace  Макар, че аз едва ли ще си купя  Thinking нещо не ми се дават пари за прахосъбирачки, та да видим.

Калака, като редактираш таблицата, може да ме сложиш и мен. Много се чудех, дали има смисъл, тъй като аз не очаквам промяна, освен 1-2см и 1,5кг, което е нищо, ама за идеята и аз да съм там  Simple Smile
ръст - 167см
тегло- 56,5кг
бюст - 86см
талия - 65см
ханш - 94см
об. над коляно - 38см
бицепс - 28см

# 207
  • Мнения: 1 163
Vessit, Me4ta22, мерси за инфото. Ще видим какво ще свърши и Кала и ще реша какво да купя. 55лв са ми много мъжо ще ме натири с обръча от вкъщи понеже сега ще обзавеждаме и апартамент. Вчера почивах днеска като се върна ако остане време един час ще се боря със Синди.
Калака кви са тия мерки бе жена страхотни са. Поздравления   bouquet  bouquet
Приятен ден на всички спортиски. Hug Hug
Днеска кантара ми зацепи на 61кг много ме зарадва вече две кила надолу. В мерките промяна няма. Стърчи тоя корем та стърчи........................ но се надявам по нататък да се поприбере вече.

# 208
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Здравейте момичета.Купих си масажния обръч-24лв.от фитнес магазин на бул."Вл.Варненчик",малко след съда и долу горе срещу Експрес банк(кръглата банка).Проверих и на други места,но има само обикновени,а за въпросното фото Луна аз също живея на близо,зад него на гърба на блока има някакъв спортен склад,който обаче е забранен за външни лица.Друго нищо такова не видях в района.А за обръча и аз доста зор видях докато го сглобя,но много ми харесва.Огромен е,като окръжност е почти двойно по голям от обикновенните и много тежи.В първия момент мислех,че това голямо нещо няма да мога да го завъртя,но се оказа доста лесно,трябваше ми и много свободно място.Обикновенния въртя през ден по 30мин.,но сега мисля да понамаля с този докато свикна,че тежеста наистина много се усеща.Иначе масажните топчета са различни от тези на снимката на Самоздрав,по скоро са като колелца с 2 реда силиконови бодлички и се въртят.Говорих с момчето от магазина за дървени обръчи и той каза,че имали възможност и искали да внесат от Германия,но не могли да съберат достатъчно голяма заявка.Мислех си тези които сме от Варна можем да се организираме да поръчаме,но не се знае колко голяма заявка искат те,а и аз мисля че от този ще съм доволна.

Последна редакция: чт, 19 мар 2009, 15:01 от me4ta22

# 209
  • Мнения: 0
аиде и аз да се запиша..
на диета съм от 4 дни и същевременно започнах и зумба! наистина съм очарована. толкова се забавлявам 4е не усещам кога минава времето!

Общи условия

Активация на акаунт