Отговори
# 45
  • Мнения: 1 745
Вилиан,и аз като теб проучих нещата с Пентаксима и ми казаха същото-този менингит,срещу който е той,не се среща по нашите ширини! Peace
Но аз прецених,че е по-добре да й сложим Инфанрикс,щото по-малко странични реакции има! Peace Оня ден и мойто новото педи каза,че това била най-добрата ваксина,ама сигурно щото имаше рекламен постер на стената! Mr. Green Предполагам има нещо! Wink Та така.

Ванче,и на мен ми потекоха лиги! Laughing

# 46
  • Мнения: 415
Момичета, редактирам се ,за да ви кажа че днес мъжо ме зарадва с последния за този семестър мой изпит ,успешно взет Peace
Ванче, честито!  bouquet ама аз нещо не разбрах как мъжо ти те е зарадвал с твоя изпит   Simple Smile

# 47
  • Мнения: 30
Благодаря ви момичета,кекса е домашен,вчера го правих,макар че датата е др на снимката, рецептата е от кулинарен журнал,ако някой желае мога да му е кажа
ani-bani , pebs, Мунка Hug Hug Hug
Мунка,мъжо ме зарадва защото по време на работа е минал през университета и проверил и ми се обади по телефона
Извинете не съм обяснила правилно одеве Peace

# 48
Ваня, честито!
Беринче, горкия Ерчо! Много гуш на него и палавия му батко!
Аз като малка притиснах на сестра ми пръстите на пантите на вратата и то не нарочно. И досега се чуствам виновна, но бях на 7 г, а тя на 3г. Слава богу не беше толкова тежко!

# 49
  • Мнения: 38
Здравейте, аз набързо само, да ви пусна линк, на който, ако искате, можете да гласувате за Деси: http://pampers.bg/profile/14254

После пак ще пиша.

# 50
  • Мнения: 30
Ескарина,Деси вече има нашия глас    Hug
Правописна грешка ли е   "Предпочитам да се каретя по раклата, вместо да ме преобуват... , извинявай ако има нещо,

# 51
  • Мнения: 498
Escarina гласувах за Десито. Това е любимата ми снимка, запомнила съм я, когато я показва. Пожелавам успех!

# 52
  • Мнения: 98
Esk, и ние гласувахме. Позата е убиец!

# 53
  • Мнения: 19
Хелоу. Ние сме болни. Адриян хвана някъв вирус и ся и двамата сме сополанковци и бухаме като магарета. Аз карам на бабешки илачи, та няма май да ми мине скоро, ама карай. Не съм ви чела подробно момичета, видях само снимчицата на Деси,голяма акробатка си имате Ескаринче Hug.
Утре ще гледам подробно. Приятна вечер ви желая...

# 54
  • Мнения: 38
Teo, чудесни мерки си имате  Peace

Мунка, като писа, че даже в общината са по-любезни, се сетих как навремето сравнявах нелюбезността и отвратителното обслужване на някой с пощите... Joy Но в страни от майтапа, съчувствам ти за мервите, които трошиш  в 'милата ни родина'  Hug

Беринче, много прегръдки и целувки за Ерчо  Hug Hug Hug И дано е само лош спомен вече всичко!  Hug

Ками, браво на Косето, още не е тръгнал на ясла дет се вика, а вече е първенец!  Grinning

Павлинка, браво на Дани, че е пораснал толкова голямо момче и дано с гледачката всичко да е наред  Peace

Ваня, честито!   bouquet А онова си е правописна грешка.... Blush Blush Blush

clara, дано оздравеете бързо и двамата, че много лошо така. Praynig Ти защо не питаш лекаря си какво може да пиеш сега в това състояние?

# 55
  • Мнения: 116
Eски, току що ви подкрепих  Heart Eyes Hug

Ваня, моите съболезнования  Sad  bouquet Hug

Беринка, много неприятно с пръстчетата на Ерчо  Sad Дано няма последствия и да не е останал и спомен следващата седмица като направите снимката  Praynig Hug

# 56
  • Мнения: 1 745
Еск,и аз ви подкрепих и от трите телефона! Wink  Hug Hug Hug

# 57
  • Мнения: 295
И аз гласувах за Десито Heart Eyes

Наска-аз свикнах,нали така или иначе отдавна не съм денем у дома...само ако го водя аз и писне и си поплаквам на път за работа.Но...както каза Кали..ще свикне.Днес е плакал само баща му акто го заведе(е и като му облякох якето).Учителките се шашнали как обирал от земята всички боклучета и оправял килима,който бил подгънат,взел да се заиграва и изобщо щом се наспи сутрин денем е ок.

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 145
Привет,
Ваня, честито!
Беринче, горкия Ерчо! Много гуш на него и палавия му батко!
Аз като малка притиснах на сестра ми пръстите на пантите на вратата и то не нарочно. И досега се чуствам виновна, но бях на 7 г, а тя на 3г. Слава богу не беше толкова тежко!
Ески, гласувах за снахата!
Клара, бързо оздравяване на теб и Ади!

# 59
  • Мнения: 17
И аз гласувах за Деската.

Общи условия

Активация на акаунт