ОСМИ КЛАС

  • 26 564
  • 321
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 200
 Joy Големи сте сладури.
Танче, и мен ме разби загубата на 100-те лева и "Малко се поскарах".
Както и да е, важното е да са здрави.

Дидка, чета какво си писала за духа на Френската.
По стечение на обстоятелствата моето не усеща още духа на Английската - четири от 7-те паралелки 8 клас учат в различна смяна с "нинджите от 112-то" и за съжаление тя е в такава.
Мноооого мрънка, че не са с големите, защото пък този мечтан дух витае около сестра й и влиза и в къщи.  Joy
С нетърпение чака да стане 9 клас, че да се почувства част от гимназията.
А и затова с още по-голямо желание ходи на оркестър - там дух колкото искаш.

Ха, колко съм доволна, че засега няма разочаровани в отбора.

# 16
  • Мнения: 9 108
Добър вечер в новата темичка  Hug

Аз отговорих с да, както и вечи - аз доволна, детенце -дваж.

Бойче, наистина се учудвам на добрата постъпка на жената! Радвам се, че все още се намирах такива хора  Peace

# 17
  • Мнения: 377
Не, няма как да пропусна да ви кажа!  Rolling Eyes Отвътре ме човърка ...

По повод на съботното отучване, моите два броя възпитаници на 18-то ми снесоха следната информация:

Въпрос: Какъв е девизът на 18-то?
Отговор: Ако утре е последния ден на света, вдругиден 18-то ще отучва!  ooooh!

Много се смях, но както каза Алина: "Какво се смееш? Другите училища, обикновено правят спортни празници или нещо друго, но ние винаги учим! Даже в събота ще имам контролна по химия!"

# 18
  • Мнения: 3 200
Бойче, ако това ще те успокои - и моите два броя ще учат.
Няма спортни празници и други подобни глезотии.  #Crazy

# 19
  • Мнения: 9 108
Бойче, ако това ще те успокои - и моите два броя ще учат.


и моите  Peace  ще учат.

# 20
Здравейте,
Може ли някой да ми каже какви предмети се изучават в осми клас и по колко часа всеки предмет.
Моля, много ми е важно  Simple Smile
Извинявам се ако е някъде из темата и не съм го намерила.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 202
Здравейте, момичета!
Отдавна не съм писала в темата. Гласувах в предложената анкета с "да". Дъщеря ми е много доволна от Френската, езикът и върви, съучениците и допадат. Тя твърди, че се чувства прекрасно. Сега чака с нетърпение пролетната ваканция и екскурзията из Европа, на която се записа.

# 22
  • Мнения: 660
Здравейте всички !!!

Бойче , Камъче - край на тези "емоции" babydust7 . Дано не се тревожат излишно децата ! Ама , Камъчето и мен ме уби направо  Joy Joy Joy- какво "малко поскарване" , лелеле аз ако бях / пу-пу , че така сме я закъсали откъм финанси - не е за тази тема hahaha/. Ето , оплаках се и то грозно Sad .

Много се радвам на новата темичка , и че толкова бързо се пълни .
А , Дидката нещо крие Naughty, чувствам я , че "бяга по тъча" ! Диде , сподели с нас - в какъв период си !??  Аз съм в "лилав" - на душевната умора . Е , може да мине и за "пролетна " !
Само глупости сипя тази сутрин !

Шоколадче - кое ти е момичето ? Те сигурно се знаят с моя / да не се окаже , че са и в един клас Wink/ . Радвам се , че може да си поговорим за екскурзията - тя ми е на дневен ред в главата . Имам доста притеснения - при теб как е ? Ако искаш пиши на лични да не препълваме темичката !

Приятен ден момичета !  bouquet
Дано днес свърша нещо полезно !

# 23
  • Мнения: 4 447
Прекрасен ден, момичета!
Зори, Уич, наистина не се карах много. Ако можехте да го видите и вие нямаше да посмеете. Честно, той така се разкайваше и упрекваше, че ми стана мъчно. Голяма душичка ми е, на всичко отгоре покри повече от половината с лични пари, настояваше.
Весел ден, сладки! Hug

# 24
  • Мнения: 117
Слънчев ден, дами!
Камъче, наистина имаш железни нерви, но и детето ти е голям мъж, така да осъзнае грешката си и да се опита та я поправи! Наистина мъжка постъпка. Аз обикновено в такива случаи яхвам метлата  smile3512, но бързо се сещам за себе си на тази възраст - в един ден загубих моите ключове от къщи, ключовете на баща ми и портмонето си с парите. Така че спирам да се карам - случват се и такива неща.
Бойче, жената която ти се е обадила ми върна вярата, че има и свестни хора   newsm10. А това с ученето в събота направо ме уби. Всички училища - спортни празници, музеи и т.н., езиковите гимназии учат.  newsm78
Пожелавам на всички слънчево настроение и успешен ден!

# 25
  • Мнения: 1 210
Всички училища - спортни празници, музеи и т.н., езиковите гимназии учат.  newsm78


Не всички. Синът ми ще учи, а е трети клас в неезикова гимназия.
Здравейте, сладки!
Абе хубаво ме усещате, чак се чудя, че толкова ми личи, ама като не знам какво да напиша, че ми е? Щото всичко е наред, проблеми няма, здрави сме, бизнеса се разраства, момчето ми ме обича, децата учат, Маги завършва книгата си, а на мен ми е едно куцо...Бягат ми емоциите, бяга ми настроението, някакви безмислици ме разпъват, някакво празно ми е...не, не празно, ами обикновено  Sad Дали не е заради многото шампанизирано настроение около рождения ми ден? Зная само, че веднъж - дваж съм се чувствала такава...безразлична към света и ми се ще по- скоро да се свърши с тази неемоционалност. Енергия имам за сто вола, а съм вяла и отнесена. Да се чудиш отде ми дойде.

Освен това се замислих, че тук не четете само вие...Маги изобщо не познава Галушче, а тя знае толкова много за нея, знае в коя паралелка е, познава я...а може би и други деца четат- не толкова добронамерени.
Ето затова искам среща-за да не загубя контакта си с вас.
Прекрасен ден!

# 26
  • Мнения: 3 200
...
Освен това се замислих, че тук не четете само вие...Маги изобщо не познава Галушче, а тя знае толкова много за нея, знае в коя паралелка е, познава я...а може би и други деца четат- не толкова добронамерени...
Ето затова ми се изправя косата, като засека някое хлапе да се мотае наоколо.
Миналата година една майка и дъщеря й си изпатиха - една от потребителките беше споделила със сина си какво пише в "Тийнейджърите" за момичето, а те били в съученици и той беше разтръбил, че детето "е анорексичка и търсят психолог" (по памет говоря в момента).
Оставете, че нещата не бяха съвсем така, но представете си какво беше преживяло момичето.
Затова и аз рядко пиша в други теми, освен тук. На вас поне имам доверие. Но и тук не се знае кой чете...
За среща не знам. По-скоро съм песимист. Но Скайп е добра възможност и с някои се засичаме понякога... Simple Smile

Дидка, излизай от дупката веднага! И дай малко енергия насам, че моята е на привършване.  Tired

# 27
  • Мнения: 7 054
Аз гласувах с "приятно изненадана", защото определено очакванията ми бяха други.
Леко бях на тръни в началото, но до сега (чукам на дърво) нещата вървят добре  Simple Smile
С биология и английски е моето синче. С голям хъс учи инглиша, а и над билогията заляга здраво  Peace Господинът бил "мноо як" и явно това ги стимулира  Laughing Аз доволна.  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 438
Пипи - а къде учеше твоето момче?

# 29
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
Добро утро и от мен!
Днес е един така да се каже- "работен ден". Не че няма работа, ама липсва ентусиазъм. Не само на нас, но и на децата явно, защото вчера на обяд някакъв предприемчив съученик на Таня и Лазар се обадил, че има бомба и уредил на децата днес почивен ден, а на мен 1 час повече сън. По въпроса с анкетата ... много се чудих как да гласувам  newsm78 Има доста неща, които не предполагат достатъчен трудов ентусиазъм у децата- като този хитрец например, като перманентния вече проблем с преподаватели по немски и това, че не ги тормозят с достатъчно домашни за да поддържат формата от 7 клас. Затова гласувах, че съм очаквала повече. Предварителната ми информация беше за повече юркане и дисциплина, но... има време. Може пък следващите години да се променят нещата. Засега най- голямо юркане пада по биология. Дотолкова, че господинът ги е заплашил, че на втория кръг на олимпиадата ако не се представят добре, щяло да има сериозни последствия. Thinking Какво ли пък толкова може да стане?!? Обаче Таня яко се е притеснила. Дотолкова, че сънувала кошмари. И се опасявам, че от притеснение ще се оплете повече. Тази тактика може би цели да ги стимулира да се подготвят по- добре, но при нас определено има обратен ефект. Цвети, Лазар изглежда ли ти притеснен?
В общи линии това е по темата. Приятна работа на тези, на които им се налага да работят днес! И приятен уикенд на останалите!

Общи условия

Активация на акаунт