МАРТ 2009

  • 13 405
  • 299
  •   1
Отговори
# 195
  • Ловеч
  • Мнения: 184
Не може да е истина, не искам да повярвам, но това не спира сълзите newsm45
Фивър, Нефертити Hug

# 196
  • Мнения: 3
.... Незнам какво да кажа...а и мисля,че няма думи , които да можем да поднесем ,за да помогнем тази болка да отмине! Маруся... дори немога  и да си представя тази болка,моля се само... да имаш силите да продължиш напред по-скоро! Много съжалявам!!! Sad

# 197
  • Мнения: 0
Боже боже колко искано желано и чакано е било това малко слънчице.Милата Маруся дано има сили да се държи заради малката и принцеса.
 Немога да спра да плача заради загубата на една приятелка такива сме всички тук !
Cry Cry Cry

# 198
  • Мнения: 1
Много съжалявам за загубата ти Маруся.След толкова препятствия това не трябваше да се случва!!!

# 199
  • Мнения: 980
Аз нямам думи, не ги намирам... Маруся, съжалявам. Загубата е жестока  Cry Cry Cry Cry Cry

Нямам желание да пиша.

Честито на всички мами, които днес са гушнали своите бебчета. Да са им здрави!

# 200
  • Пловдив
  • Мнения: 10
Моите съболезнования,Маруся!

# 201
  • Мнения: 94
Направо съм потресена......нямам думи за тази жестока трагедия....не мога да повярвам , че това се е случило и то сега когато всичко е вече на финала....като прочетох първият и пост още повече ми е мъчно!!!
Маруся моите най-искренни съболезнования, каквото и да кажа в такъм момент ще е малко....но трябва да преодолееш болката и да продължиш напред.

мисля си обаче как се е случило това нещастие, лекарите не са ли могли да го предвидят и да следят състоянието й по-прецизно, ако е било небрежност, нямам думи....и ме е страх...


# 202
  • София
  • Мнения: 211
Маруся, не знам какво да кажа -  съжалявам, ужасно съжалявам... Flowers Rose Flowers Rose за малкото ти ангелче... много ми е тъжно.. нямам думи...

# 203
  • Мнения: 361
Добър вечер,по заръка на жената да ви известим и ний станахме родители!Вече вчера се родихме цели 3250гр и 50 сми мама и тати ме кръстиха Елия.Мама е добре(е с мало шечета  Flushed) дано скоро си бъдем у дома.

# 204
  • София
  • Мнения: 5 790
Честита рожба на Ели и татко Илия! (ако правилно помня) Да ви е жива и здрава!   bouquet

# 205
  • Мнения: 305
Marussia, искрено съжалявам за случилото се! Дано намериш сили да превъзмогнеш болката и на никой, никога повече това да не се случва! smile3518 smile3518

Еля, честита дъщеричка!Бързо възстановяване!

# 206
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Elg честита ви Елия и от мен. Да ви радва и обича, а вие да я слушате много. На теб бързо възстановяване!!!    bouquet  bouquet  bouquet

# 207
  • Мнения: 69
 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18  newsm18 newsm18  newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18
newsm51честито на новите родители,Elq скорощно прибиране с малката Елия и бързо възстановяване на теб newsm51
 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18  newsm18 newsm18  newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

# 208
  • Мнения: 222
Честити рожби на Поли-Уоли и Ели!!!Да са ви живи и здрави!Да сте много щастливи родители!!!


Много ми е мъчно за Маруся, най-искренните ми съболезнования на цялото семейство!Особенно като прочетох, колко мъки е преминала милата и такава загуба накрая! От вчера като разбрах не съм спряла да плача!И не съм изпуснала за миг Борис от ръцете си!
Маруся, прегръщаме те силно, дано намериш сили да се бориш с Гадния живот!

# 209
  • Мнения: 3 621
Добре дошла на малката Елия нека бъде здраво и щастливо дете , да бъде радост и гордост за мама и тате. А на мама бързо възстановяване

Пожелавам хубав уикенд на всички

Общи условия

Активация на акаунт