МАРТ 2009

  • 13 424
  • 299
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 222
Неееееееееееее, защо бе Господи, защо???????
Ех, така го чакаше милата....Да почива в мир малката душица!
Нямам думи newsm45 newsm45 newsm45 не искам да повярвам, много ми е тъжно!!!
Маруся, с теб сме!!!

# 181
  • Мнения: 645
Мила Маруся зная че няма думи които да намалят болката ти, затова мила те прегръщам горещо и се моля да намериш сили да преодолееш мъката си.
нека почива в мир малкото ангелче smile3518 Weary Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 182
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Маруся, нямам думи да ти кажа колко ми е мъчно smile3518. Ужасно съжалявам, нека почива в мир душицата малка Flowers Rose Flowers Rose.

# 183
  • Мнения: 2 495
Направо не мога да повярвам през колко мъки е минала горката за да има бебе, а накрая това... Cry
Това е първия й пост http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=308510.msg8020625#msg8020625
 Cry

# 184
  • Мнения: 1 734
Не мога да повярвам Cry
Мила Маруся, знам че всичко казано не може да те успокои, но бъди силна мила, до колкото можеш
Да мочива в мир малкото ангелче !

# 185
  • Варна
  • Мнения: 858
Неискам и не мога да повярвам  newsm45  Нямам думи...Незнам какво да кажа....В този момент каквото и да кажа ще е слабо.....Марусия, мила, бъди силна, трябва да го преодолееш заради прекрасната ти дъщеричка..... Най-изкрени съболезнования....Незнам защо се случва така..... Да почива в мир малката душичка  Flowers Rose  Flowers Rose

# 186
  • Мнения: 235
Заглавието на темата беше предложено от нея, доколкото си спомням...?
Днес цял ден се сещам за нея и накрая... абе няма значение нищо вече.
Нека да посветим следващата тема на нея с подходящо заглавие...

 #Puppy dog
Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 187
  • Мнения: 143
Марусия  Flowers Rose Flowers Rose smile3518

# 188
  • Мнения: 17
 newsm09 smile3518
 Маруся, приеми искреното ми съчувствие.Думи не достигат в такъв момент......БЪДЕТЕ СИЛНИ ! newsm17

# 189
  • Мнения: 3 621
Слънце , май е по-добре да пуснеш нова тема, че тази с това оптимистично и хубаво заглавие предложено точно от Маруся   Cry много ми е мъчно за нея , знам много добре как се чувства в момента, никой не заслужава такава болка

# 190
  • Мнения: 5
Много, много, много съжалявам за загубата на Маруся и семейството и, няма нищо по-лошо от това...незнам какво друго да кажа...дано намери сили да го преживее!!! newsm45

# 191
  • София
  • Мнения: 5 795
Ужасно е... Мила Маруся, много съжалявам да прочета това Cry Cry Cry  Weary no  Прегръщам те много!  Hug Нека почива в мир малкото ангелче!  Cry Flowers Rose Flowers Rose Защо трябва да се случват такива неща...

# 192
  • София
  • Мнения: 659
 Нямам думи просто Cry, а и каквото и да кажа ще е без значение в този момент. Дано marussia намери сили да се изправи и да продължи напред.
 Почивай в мир малка душичке  Flowers Rose Flowers Rose

# 193
  • Варна
  • Мнения: 1 003
много ми е мъчно за нея , знам много добре как се чувства в момента, никой не заслужава такава болка [/color]
И на мен ми е много мъчно, че по този жесток начин трябваше да разбере какво е чувството  Cry, а като прочетох и през какво е преминала, за да има това бебе ми става още по-мъчно.

# 194
  • Мнения: 300
Здравейте ,аз съм една майка която е много близка с Маруся така да се каже нейната кумица и кръсница на Габито нейната красавица ,не мога да ви изкажа колко съм разстроена заради това което се случи с нашето-нейното бебче!Нашето защото така го чакахме всички!Да почива в мир !И Господ да пази Маруся и нейното семейство!
Не знам какво друго да кажа повече!!!
Съжалявам че по рано нямах сили да направя това!

Общи условия

Активация на акаунт