Третата сливица - лечение, мнения, препоръки - 3 част

  • 107 721
  • 896
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 586
И аз ще се запиша в темичката! Hug
Хриси вече близо месец не може да отиде на ясла,третата сливица е увеличена и тече секрет,който не може да излезе през нослето  .....абе знаете симптомите ooooh!Първо пихме хомеопатични но не се оправиха нещата и назначиха антибиотик,настоявах да се вземе секрет,но не би... ooooh!Сега обаче взех направление за УНГ и ще го водя утре да видим какво ще кажат там!
Аз мисля и пак да настоявам да се вземе носен и гърлен секрет защото от два месеца постоянно сме с тази задна хрема.

# 16
  • Мнения: 18
Привет!
Прибрахме се от операцията. Всичко мина много добре, дъщеря ми спи по4ти нон стоп, откакто си тръгнахме. Лекаря каза, че щом не искам няма да ги оперира двете сливици, нямаше проблем за това. Дано за в бъдеще да не и правят проблеми и да не се налага пак да влизаме в болница, че тази операция си е доста по-тежка. Имаше едно детенце, на което и ги махнаха и не изглеждаше никак добре. Сега яде малко пасирана супа и кисело мляко, пи сок и пак спи. Преди операцията опитахме да и направим аудиограма, оба4е тя не разбра какво то4но трябва да пправи и не успяхме. Лошото е, че живеем в дълбоката провинция и нямам възможност да я водя често при специалисти. Ще видим сега дали ще се подобри слуха, ако не пак ще отидем до София. Всичко най-хубаво желаем на всички мами!

# 17
  • Мнения: 3 246
ellmax, радвам се че операцията е минала добре, сега дано всичко е наред и със слуха на детенце. Бързички възстановяване Peace
slanced  късмет и на вас пожелавам Peace
Нати, как е Калина Hug

# 18
  • Мнения: 2 732
Здравейте и от мен!

# 19
  • Мнения: 288
cecko05 , дано минете без сериозна намеса и да е здраво детенцето. Пишеш, че имате отново проблем - значи ли това, че сте оперирани преди и сега е израстнала отново сливицата? /извинявам се, ако всички знаят отговора, но отскоро ви чета, та ще ме прощавате, ако понякога питам ..../

slanced , успешна, безболезнена операция и бързо въстановяване на детенцето ....

nora2005 , на контролния преглед, в деня след операцията ли ви изписаха АБ? Не ви ли го дадоха още при изписването?

ellmax, дано си е все така спокойно и весело детенцето и да няма вече подобни грижи... Не зная от кой град си и как стигаш до тук, но за детенцето може да разчиташ на съдействие от моя страна /дано да си е здраво, милото/ ...., че всички знаем за неразбориите из "милата" ни столица...

 Hug

# 20
  • Мнения: 5 531
ellmax радвам се че всичко е милало добре. Бързо и безпроблемно възстановяване.
nora2005 радвам се че и при вас нещата се подобряват.
slanced в повечето болници децата ги изписват до обяд - обикновено ги приемат сутрин към 8, изписват ги след 14ч. Когато се махат всички сливици нещата са по сложни. Тогава или остават в болницата до следващият ден, или ги изписват след 18ч. ако всичко е ок и нямат температура.
Успех на всички на които им предстои операция. Hug

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
slanced в повечето болници децата ги изписват до обяд - обикновено ги приемат сутрин към 8, изписват ги след 14ч. Когато се махат всички сливици нещата са по сложни. Тогава или остават в болницата до следващият ден, или ги изписват след 18ч. ако всичко е ок и нямат температура.
Успех на всички на които им предстои операция. Hug
И на нас ще ни махат само третата,но ще останем в болницата до другия ден,лекаря така каза
не зависимо как се чувства.Явно на всякъде е различно,но за мен така е по добре,че както се шашкам,няма да спя цяла нощ,а в болницата лекарите ще ми бъдат под ръка. Praynig

Момичета благодаря ви много за подкрепата. HugМного сте мили  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097

Благодаря, добре е  Simple Smile
Доста често е със сополи, но иначе като цяло е добре.

# 23
  • Мнения: 15
slanced ние стояхме в болницата една нощ казаха зе това е задължително (в МВР болница). Пожелажам ви бързо оздравяване след операцията.
ivasl АБ ни изписаха на шестия ден след операцията тъй като малката не се оправяше. и аз съм чувала че дават на всеки случай АБ след операцията, но щом не ни изписаха не посмях да й го дам самоволно.

# 24
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 959
ivasl,сливицата ни е вадена октомври миналата година.От тогава досега не му е текло изобщо нослето,но пък когато и да се разболее директно му слиза на долу,което е много по лошо.От две седмици е със хрема,първата седмица имаше доста секрет от нослето,но сега вече там няма нищо ,а пък сега  е със задна хрема.Започна от известно време пак да говори носово и да спи със отворена уста и това са все неща,който ме навеждат на мисълта,че може пак да  се е образувала сливицата.

# 25
  • Мнения: 288
nora2005, дано положението при вас да се е подобрило и да се възстановява бързо малката, че иде пролет - време за игри.... За АБ нямах представа как се изписва /при изписване или на по-късен етап/. Питах те, защото миналата година оперираха Мартин от херния и нищо, ама хич нищо не ни изписаха за пиене /радвам се за което/, не ни се и наложи, слава Богу.... Та се почудих за АБ при операция на сливица, но явно е за облекчаване на детенцето, а не "застраховка" /и аз не съм АБ-фен.../. Да минава времето и да сте здрави!

cecko05, ти си познаваш детенцето най-добре... Дано не се образува проклетницата отново, а и само за няколко месеца да порастне отново .... не знам. Възможно ли е просто да се образува секрет от парното, от сухия въздух, от домашен прах, ...  такива неща? Къде се оперирахте и при кого? Като се оправи времето ще ходим и ние с Мартин на УНГ /мисля за детското на МА/ та да видим имаме ли въобще трета или не, че Марти похърква - рядко, но похърква... То, не съм вманиячена да си измислям болести, ама ще отида за душевно равновесие ... Бъдете здрави и дано си останете само с двете сливици за вечни времена!

# 26
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 959
Операцията ни беше във Транспортна болница при д-р Френгов.Сега мисля пак там да го заведа,но при Едрев.

# 27
  • Мнения: 80
оле момичета на нас също ще ни вадят третата сливица,ако знаете как съм уплашена,моето детенце е на 5,5 и прекарахме много остър отит с пукане на тъпанчетата и се налага,но се надявам да е с пълна упойка,нямам на представа как се процедира в днешни времена,моля за малко информация?благодаря,че можах да се включа

# 28
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
coco6kata, спокойно, с пълна упойка се вади третата сливица. Вече почти никой лекар не работи с местна упойка.
Към кой УНГ доктор сте се насочили?

# 29
  • На гарата
  • Мнения: 163
Третата сливица се вади с пълна упойка но правят ли изследване за алергия от упойката предварително. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт