Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 483 916
  • 11 743
  •   2
Отговори
# 11 490
  • Мнения: 7 051
Някой скоро ходил ли е на ехография на млечни жлези във 2ро ДКЦ?
ЛЛ ми каза, че вече нямало опашки и въобще са подобрили организацията.

# 11 491
  • Мнения: 692
Някой скоро ходил ли е на ехография на млечни жлези във 2ро ДКЦ?
ЛЛ ми каза, че вече нямало опашки и въобще са подобрили организацията.

Аз ходих август 2023 при д-р Румен Дачев. Предварително се обадих на регистратурата в ДКЦ 2, за да запазя час. Силно казано "час", защото ти казват кой ден да отидеш и в същия ден като минеш да се регистрираш на регистратурата, те ти дават листче с номера, който си ти по ред на чакане. При мен реда ми дойде бързо, не съм чакала повече от 30мин. И съм доволна от лекаря и прегледа.

# 11 492
  • Мнения: 1 193
Запишете си час през Супердок за "Медискен" в "Медлайн". Нула опашки.
Влязох си точно на часа, а лекарката-оператор на ехографа ми обясняваше много подробно всичко, което вижда. Много съм впечатлена от организацията и отношението. Работят със Здравна каса.

# 11 493
  • Мнения: 7 051
Michone, т.е. не се плаща нищо допълнително ли?
Търся също така препоръка за ендокринолог, бях се насочила към Куманова, но явно в момента не работи. Ходила съм при Калчева, но ми идва далече. Може би някой в Пълмед.
Д-р Красимира Чалова добър избор ли е за гинеколог, че и такъв трябва да посетя, а при моят лекар няма свободни часове.
П.С. сега виждам, че не работи по ЗК, така че моля за препоръки, целта на посещението е профилактика.

Последна редакция: ср, 21 фев 2024, 23:57 от Г-жа Шантал

# 11 494
  • Пловдив
  • Мнения: 14 125
Аз съм доволна от Куманова, но съм била при нея само в отделението два пъти.
Д-р Виденова също е много добра. В Пълмед е и тя.

# 11 495
  • Пловдив
  • Мнения: 1 578
Michone, т.е. не се плаща нищо допълнително ли?
Търся също така препоръка за ендокринолог, бях се насочила към Куманова, но явно в момента не работи. Ходила съм при Калчева, но ми идва далече. Може би някой в Пълмед.
Д-р Красимира Чалова добър избор ли е за гинеколог, че и такъв трябва да посетя, а при моят лекар няма свободни часове.
П.С. сега виждам, че не работи по ЗК, така че моля за препоръки, целта на посещението е профилактика.
За ендокринолог-аз ходя при д-р Николова в Пълмед. Много съм доволна. Отделя много време на всеки пациент, обяснява подробно. Часове за нея има за след месец.

# 11 496
  • Мнения: 7 051
Благодаря, но направлението ми е до 16.03.
ЗлаВещица, за Куманова писах, че не се запазват часове в момента, явно не практикува.
Ще звънна днес на Виденова

# 11 497
  • Мнения: 130
Здравейте,
Може ли да предложите добър гастроентеролог? Без в болница Св.Георги.

# 11 498
  • Пловдив
  • Мнения: 1 578
Благодаря, но направлението ми е до 16.03.
Ако искате, ще ви дам личния и телефон. Ако кажете, че ще ви изтече направлението, сигурно ще ви даде час по-рано. Обикновено, като ходя първия път си взимам час от Супердок. Тя ми назначава изследвания и когато ги направя и звъня по телефона за час за ново посещение.

# 11 499
  • Мнения: 7 051
Не би ми било удобно да звъня на лекар, когото още не съм посещавала, благодаря. Запазих при д-р Виденова.

# 11 500
  • Мнения: 521
Здравейте,
Може ли да предложите добър гастроентеролог? Без в болница Св.Георги.
Аз останах доволна от д-р Радев и отделението в Каспела. Там най-добрия лекар е Станчев, но повече се чака за него, но според мен в отделението повечето доктори са адекватни и стават

# 11 501
  • Мнения: 1 193
Относно ехографията на гърди в Медискен , с направлението единствено платих потребителска такса от 2.90лв.

# 11 502
  • Мнения: 2 771
Здравейте, може ли препоръка за зъболекар, от който сте доволни?

# 11 503
  • Мнения: 1 399
Здравейте, може ли препоръка за зъболекар, от който сте доволни?

Много съм обиколила и съм много доволна от Даниела Спасова https://superdoc.bg/lekar/daniela-spasova

# 11 504
  • Мнения: 49
Преди няколко месеца посетих Д-р Антоанета Аргатска в ДКЦ Св. Георги на В. Априлов. Препоръчвам я определено!

Благодаря, но направлението ми е до 16.03.
ЗлаВещица, за Куманова писах, че не се запазват часове в момента, явно не практикува.
Ще звънна днес на Виденова

Общи условия

Активация на акаунт