Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 460 428
  • 11 642
  •   9
Отговори
# 1 320
  • Мнения: X
За д-р Белишки само хубави неща мога да кажа,даже сега записах малката при него,компетентен,не си прави експерименти,ако нещо не разбира,праща при специалист!препоръчвам го и аз с 2 ръце,цялата фамилия сме при него,макар,че сме то Тракия и Смирненски,не го сменяме за друг!

Liliq Zlatna  ,благодаря ти за препоръката   bouquet
 ,вече станахте две с глас за него и ще тичам да проверя ще вземе ли сина ми за пациент! Thinking

# 1 321
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Момичета, моля препоръчайте ми добър гастроентеролог, който работи със ЗК.

# 1 322
  • Мнения: 19
Доктор Венцеслав Джурков - "Еврохоспитал", на гърба на Транспортна болница.
За записване на регистратурата
http://www.eurohospitalplovdiv.com/,
 а на доктора тел. е 0888233403.
Хубав ден! Peace

# 1 323
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Момичета, моля препоръчайте ми добър гастроентеролог, който работи със ЗК.

Д-р Мария Саватинова - правилния избор - работи в ДКЦ Пловдив - поликлиниката на окръжна болница сега Мбал Пловдив.Приема и с направления и на платен прием,ако е необходимо пациента ще бъде хоспитализиран в гастроентерологично отделение.
Имах и и мобилен телефон,ако го намеря ще ти го дам - няма проблем
в сайта на Дкц Пловдив ги има телефоните за контакти с Д-р Саватинова има и телефоните на регистратурата.Успех! Peace

# 1 324
  • Мнения: 1 102
Доктор Венцеслав Джурков - "Еврохоспитал", на гърба на Транспортна болница.
За записване на регистратурата
http://www.eurohospitalplovdiv.com/,
 а на доктора тел. е 0888233403.
Хубав ден! Peace
Още един глас и от мен! Peace

# 1 325
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Доктор Венцеслав Джурков - "Еврохоспитал", на гърба на Транспортна болница.
За записване на регистратурата
http://www.eurohospitalplovdiv.com/,
 а на доктора тел. е 0888233403.
Хубав ден! Peace
Още един глас и от мен! Peace

И от мен един глас.Препоръчвам го горещо.

# 1 326
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Може би не ми е за тук въпроса,но идея си нямам къде да го задам. Да ми препоръчате диетолог в Пловдив newsm78 Не искам да отслабвам много,но имам инсулинова резистентност и искам да се консултирам за всеки случай.

# 1 327
  • Мнения: 19
Д-р Джурков, който е много добър гастроентеролог е също и диетолог. Преди време участваше в едно предаване на Пловдивска Обществена Телевизия.
Всяка седмица той изнасяше беседи за здравословно и диетично хранене.
Кординатите на д-р Джурков  ги има в предишните постове. Peace

# 1 328
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Благодаря  meri 68  bouquet

# 1 329
  • Мнения: 959
Доктор Венцеслав Джурков - "Еврохоспитал", на гърба на Транспортна болница.
За записване на регистратурата
http://www.eurohospitalplovdiv.com/,
 а на доктора тел. е 0888233403.
Хубав ден! Peace
Още един глас и от мен! Peace

И от мен един глас.Препоръчвам го горещо.

И аз както е д-р Акрабова от същата клиника.

# 1 330
  • Мнения: 19
Сигурна съм, че ще останеш доволна! Peace
Приятна вечер на всички!!!! Simple Smile

# 1 331
  • Пловдив
  • Мнения: 351
За д-р Белишки само хубави неща мога да кажа,даже сега записах малката при него,компетентен,не си прави експерименти,ако нещо не разбира,праща при специалист!препоръчвам го и аз с 2 ръце,цялата фамилия сме при него,макар,че сме то Тракия и Смирненски,не го сменяме за друг!

И аз си търся ново JP, но тъй като хвалите д-р Белишки, ми се струва, че той има много пациенти. Така ли е? Чака ли се много при него и къде му е кабинета? Благодаря.
Може би не ми е за тук въпроса,но идея си нямам къде да го задам. Да ми препоръчате диетолог в Пловдив newsm78 Не искам да отслабвам много,но имам инсулинова резистентност и искам да се консултирам за всеки случай.
Чувала съм за д-р Шабанова - ендокринолог. Изготвя индивидуални хранителни режими, казват, че е много добра. Не работи със здравната каса и май посещението при нея е скъпичко. Мисля, че съветва хората да се хранят по Зоната, ако това ти говори нещо, ако не, може да прочетеш книгите за Зоната. И сама да си направиш меню. Този режим помага много за сваляне на кр. захар и  холестерола, а и за инсулиновата резистентност е добър. В книгата има подробни обяснения. Ако си решила сериозно да го правиш, ще стане.

Последна редакция: сб, 12 фев 2011, 09:19 от hot pepper

# 1 332
  • Мнения: 37
Ами има много пациенти,вярно е,аз с 300 зора го накарах да запише малката декември,до последно ми отказваше,да съм отложила за юни,ама аз съм упорита и успях!Кабинета му е на Кондолов,до бившето училище Васил Коларов!

# 1 333
  • Мнения: X
При д-р Белишки наистина има доста пациенти, ние сме при него и аз лично също съм доволна от неговото отношение. Друго много положително при него е, че когато се натрупат хора пред кабинета му, той винаги излиза отвън и пита всеки пациент за какво е, който не е за преглед, а само примерно за направление или за рецепти, казва на сестрата да ги напише и така не се чака толкова, а пациентите биват обслужвани бързо.Simple Smile

# 1 334
  • Мнения: 156
Ще се радвам ако някоя мама сподели впечатления от доц.Димитрова детски стоматолог,не срещнах името и в бялия списък!

Общи условия

Активация на акаунт