Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 461 366
  • 11 649
  •   2
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 382
Поставям в Белия списък д-р Ангел Карагьозов- АГ
Не мога да намеря думи, за да изразя благодарността си към него.Изкл=чително педантично проследяване на бременността ми, която не беше лека.Всъщност, единствено благодарение на него стигнах до 36 г.с.Много бързи и адекватни решения в критични ситуации.Благодарение на професионализма му всичко се размина по възможно най-лекия начин за детето ми.
А като оператор е невероятен!Имам не една операции зад гърба си, но толкова атравматична работа не съм срещала.ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ!
Благодарности и на целия екип на клиника СЕЛЕНА и специално на микропедиатрите  bouquet!

# 256
  • Пловдив
  • Мнения: 86
Момичета някой знае ли др.Крумов от Пловдив дали води раждания накъде след като не работи вече във хируриите?

Доколкото знам ще ръководи гинекологично отделение в "Медлайн клиник" на Васил Априлов, позвъни на регистратурата на болницата, трябва да имат повече информация.

Благодаря за инфото.

# 257
  • Мнения: 3 453
  Момичета, леля ми каза че е видяла в коридора на ДКЦ1 доктор Муратев.Бил си е с мантата.Смята че се е върнал на работа.Имате ли информация?

# 258
За един и същ човек ли говорим, защото той не носи очила и няма никаква прилика с Хари Потър?

# 259
  • Мнения: 37
Аз също се интересувам дали д-р Муратев се е върнал на работа,дано е оздравял човека и всичко да е наред Praynig

# 260
Въсхитена съм от др.  bouquet  bouquet  bouquet Grinning Grinning Grinning Grinning Кунчев от родилният дом на "Весела".Преди 1 година ме опирира от киста налевият яйчник и ми прави пластика на тръбите щото искарах извънматочна преди това.преди 10 дни ме изписаха от "Весела" щото родих принего секцио и съм страшно доволна от него и целият му екип.просто е най-якият там!

# 261
Кажи ми нщо повече за секциото дето си изкарала. Болеше ли те след това. Кога ти дадаха да ядеш?

# 262
Кажи ми нщо повече за секциото дето си изкарала. Болеше ли те след това. Кога ти дадаха да ядеш?
Ядох кисело мляко на 5-6 час слет операцията.Въобще никакви болки.А за белегът от разрезът-толкова е фин,че е като косъм от главата ти.изопщо,ама изопщо не се претеснявай миличка.Смело напред и поздрави др. Кунчев

# 263
  • Мнения: 27
Здравейте!Незнам дали тук трябва да питам newsm78,нова съм във форума.И така вчера си правих 3 теста сhure chek все положителни.Сега идва следващата стъпка да посетя доктор.Аз съм на 25 и това ще ми бъде първа бременност,знаете как се чуствам #Crazy.Понеже до сега съм била при доктор Киранова на прегледи (от първа поликлиника) и повече няма да стъпя при нея.Тя жената едно време може да си е била добре,ама сега.....не бих и се доверила да ми води бременността ако се потвърди.
Чудя се при кой доктор да отида на преглед,живея буквално на 5 мин от кабинета на др Бабаков срещу Макдоналдс.Но чувам и много добри отзиви за Селена.По принцип до сега не съм била при мъж и малко се срамувам.
Май ще се спра на Топалова от Селена,ако успея да си запиша час след 10-на дни.Ако естествено не се окаже  фалшива тревога.
Някой може ли да ми каже-Бабаков или Топалова.И в Селена как са цените,защото знаете че в този свят всичко опира до пари,за съжаление.
Благодаря!

# 264
  • Мнения: 273
Доктор Георги Крумов - МЦ " Гранд", потърси из гугък телефони. Има ги и във форума.
Д- р Светлозар Стратев също. - има ч. кабинет на В. Априлов и работи в ТОРАКС. Аз мога да препоръчам двамата от личен опит.

# 265
  • Мнения: X
ina1984,мога да кажа само хубави неща за д-р Бабаков-миналата седмица ме оперираха във Втора градска/той там работи освен в частния си кабинет/ и останах очарована от отношението му/макар,че не бях негова пациентка -много внимателен и обяснява всичко подробно/...така,че ако си проследяваш бременността при него,накрая ще можеш да родиш и по ЗК.За Топалова не мога да ти кажа нищо конкретно от личен опит,но от приятелки знам,че е малко комерсиална...пък и при нея ще трябва да родиш в Селена.

# 266
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
И аз да си кажа за Бабаков  Mr. Green
Изключително внимателен и тактичен. Той ми следи бременността и никога нито за миг не ме е накарал да се почувствам неудобно. Дори понякога ми се струваше, че той се притеснява повече от мен  Mr. Green
Препоръчала съм го на мои приятелки и всички са останали доволни и приятно изненадани от отношението му,
Така че...  Peace
Лека и прекрасна бременност  Peace

# 267
  • Пловдив
  • Мнения: 552
За себе си мога да кажа абсолютно същото като Бенита. Също съм го препоръчвала на приятелки и всички са много доволни.
Лека бременност и сладко бебче!   Hug

# 268
  • Мнения: 27
Благодаря за отговорите.Значи на Бабаков ще се спра.Пък и ми е близо до вкъщи,няма да има нужда от автобуси и т.н.С личната са в една сграда-др Джуркова.Благодаря още един път, след около 10 дни отивам при него (срам не срам) да видим какво ще каже.

# 269
  • Мнения: 3 459
Момичета, имате ли представа каква е цената на прегледа при доктор Дженева към момента?  Rolling Eyes
Ще съм благодарна ако напишете и мобилния и телефон, никъде из нета не го откривам.
Благодаря!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт