Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 479 293
  • 11 736
  •   5
Отговори
# 2 625
  • Мнения: 19
Престои ми постъпване в новата болница Еврохоспитал, някой ходил ли е там и какво ви е мнението?
Благодаря предварително!

Най-новата болница в града, модерна техника и добри специалисти! Peace

# 2 626
  • Мнения: 455
Искам да добавя един страхотен Доктор!Д-р Торнев-онколог мамолог!

# 2 627
  • Мнения: 219
Момичета, интересуват ме мнения за д-р Янчева и д-р Михайлова от детска поликлиника ВЕЛА.

# 2 628
  • Пловдив
  • Мнения: 40 910
Момичета, интересуват ме мнения за д-р Янчева и д-р Михайлова от детска поликлиника ВЕЛА.

И аз се интересувам като вариант за смяна на ЛЛ Peace

# 2 629
  • Мнения: 959
Момичета, интересуват ме мнения за д-р Янчева и д-р Михайлова от детска поликлиника ВЕЛА.

Определено Михайлова но ако имате някакъв по-специфичен проблем няма да ви го решат а напротив ще го задълбочат.

# 2 630
  • Мнения: 219
Момичета, интересуват ме мнения за д-р Янчева и д-р Михайлова от детска поликлиника ВЕЛА.

Определено Михайлова но ако имате някакъв по-специфичен проблем няма да ви го решат а напротив ще го задълбочат.
Ето копнато мое писание от друга тема:

Около празниците в началото на май синът ми вдигна Т.Беше пил АБ по Великден.Заведох го на спешен кабинет, защото бяха почивни дни.От там ни изписаха разни имуностимулиращи таблетки сироп за кашлица,въпреки че не кашляше и казаха ако до 4 дни не спадне Тта да започнем АБ-Аугументин.На 4я ден след като Т не спадаше освен ако не съм дала някакво лекарство, го заведох пак , за да се консултираме, да не би да е някаква пневмония макар че не кашля и да попитам все пак на този ли АБ да останем.От там искаха да изследват за бъбречна инфекция, но малкият не се изпишка.На втория ден от приема на АБ започна повръщане.Каквото сложеше в устата и го повръщаше.Спрях АБ и го заведох при нашия педиатър.Съвета беше да не продължавам АБ че вече отминава това което е било и да го сложа на диета заради повръщането.След 2 дни повръщането не спираше а малкият почти постоянно плачеше, накрая ми каза че имал "Ох" на ушето.Отново отидохме на лекар и от там на УНГ.Оказа се че сме с гной в ушите и ни правиха парацентеза.Бяхме 3 дни в болница на венозен АБ а след като ни пуснаха пихме друг като общо лечението с АБ продължи 11 дни.На сутринта след последния прием на АБ синът ми се събуди с 38,7.Отидохме при доктора който оперира ушите.Прегледа го и каза че всичко е о.к.Върнахме се при личната лекарка, за да го преслуша да не би да има нещо, но не.И двамата доктори сметнаха че е някаква алергична реакция, защото само гърлото му е червено.Да ама Тта продължава и утре ще го водя пак.Имам съмнения след няколко разговора с вещи хора, че имаме някаква инфекция на кръвта.Само не знам по какъв начин да го обясня това на докторката, имайки предвид че докторите не обичат ние да си слагаме диагнози, та да я накарам да пусне необходимите изследвания за да се разбере какво му е на детето в крайна сметка.
Последното развитие - изписаха ни друг АБ.Денят в който трябваше да приключи приема му, отново вдигнахме 39,3.Отидох направо във Вела.Направих абонамент.Пуснаха ни изследвания - освен увеличени левкоцити всичко друго е в норма.Първия ден ни преглежда Михайлова - хвана се за главата жената.Писа ни АБ, но каза да не го започваме веднага а само ако Т е над 39 и да отидем на следващич ден пак да ни видят.Днес попаднахме на Янчева.Като ни изчете историята се вбеси.Оказахме се вече и с гной на сливиците и от днес сме на АБ мускулно.Но аз все още си мисля че детето има нещо което докторите не откриват/дано не съм права де/.
Та по този повод ми е питането, че вече незнам при какви доктори да ходим и дали попадаме на читави. Cry

# 2 631
  • Мнения: 959
mimashki,много позната история и след мускулния явяващ се пореден антибиотик изписан и на нас от Янчева дъщеря ми направи страхотна алергична реакция.Цялата се обрина,ангина уж,температура страхотна а всички се чудеха и маеха в това число и Михайлова,която специално ни гледа и тя.И с това приключи абонамента ни в Вела.
Заведох я при Миленков,който е за предпочитане и оправи нещата човека.Оттам насетне разчитам само на хомеопатията.

# 2 632
  • Мнения: 4 309
mimashki , втрещих се от прочетеното. Дано детенцето ти да се подобрява и скоро да се възстанови. Но си мисля и няма как да скрия възмущението си - как ни един от изброените преди това доктори не пусна кръвна картина, CRP и най-вече микробиологична посявка на носен и гърлен секрет? Детето ще вдигне 39 от алергия #Crazy

Извинявам се за спама, ако има дискусия, нека модераторите преценят къде да я преместят.

# 2 633
  • Мнения: 1 884
Аз също съм потресена от прочетеното Sad Sad Sad- ooooh! ooooh! ooooh!  що за безотговорност-въпросът ми е същият защо не се пусне-ПКК,ДКК,стелрилна урина и ушен,гърлен   и носен секрет.....

# 2 634
  • Мнения: 219
И аз се извинявам на модераторите за спама.само да кажа че от Вела ни пуснаха изброените изследвания и имаме увеличени левкоцити/ангината още я нямаше - гнойта се появи на следващия ден/.нямаме алергия към мускулния АБ.И за сега се подобряваме.Надявам се най-накрая всичко да приключи благополучно.
Ще имам предвид Миленков обаче.
Благодаря ви!!!

# 2 635
  • Пловдив
  • Мнения: 110
момичета,някакви препоръки за нефролог в Пловдив.Ще съм благодарна ако някой се отзове бързо!

# 2 636
  • Мнения: 19
И аз ще спамя, за което предварително се извинявам, но модератора да прецени.
В същата ситуация като на mimashki , бях преди 21 години - да не цитирам всичките оплаквания на детето  + болки в корема и Аб, кои същите, кои с др. търговско наименувание.
2 месеца - и много лекари. Линейки на БП и амбулаторен лист, че дете на 2г и 8 месеца - симулира./неделя/- за това мога да пиша в "Черния списък"
В понеделник - "Хирургиите" - детския хирург дава становище  за коремна операция, но иска мнение на доц, или професор - жена от детско отделение на тогава  Държавна болница. / за съжаление не помня името, но ако се наложи ще изровя/
Жената остана потресена, че никой до сега не е пуснал никакви изследвания.
След цито кръвна картина и урина, по спешност приеха детето в детското отделение.
Десетина диагнози с питанки - коя от коя по-лоши. Последната си спомням беше минингит.
На седмият ден още нямаше окончателна диагноза и при пореден разговор с дежурния лекар - д-р Миленков стана въпрос за лекувана стафилококова инфекция/ по това време много разпросранена по детсите ясли/.
Лекувана, лекувана, но само кожно, а тя си работи от вътре.
Антибиограма - 5 дена венозен Аб и всичко се оправи, но с препоръки да махнем сливиците, защото стафилокока се е загнездил там.
Позволих си да пиша всичко това,  първо защото ми беше трудно да повярвам, че след толкова години може да има подобна ситуация, а второ - не е лошо една консултация с д-р Миленков. Peace
 

# 2 637
  • Пловдив
  • Мнения: 40 910
Аз все още си търся свестен ЛЛ,трезмо мислещ не предписващ АБ още от вратата newsm78 Кой?

Последна редакция: чт, 07 юни 2012, 14:07 от tandonova79

# 2 638
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Мнение за доктор Димо Василев -кардиолог , кабинета му е до Копчето newsm78

# 2 639
  • Мнения: 4 309
момичета,някакви препоръки за нефролог в Пловдив.Ще съм благодарна ако някой се отзове бързо!

Аз съм доволна от д-р Марудов, работеше в полинкиниката на ВМИ. Работеше с направление по каса. Имах остър пиелонефрит и много бързо реагира, а джи пи то ме беше мотало че били песъчинки, повече течности и т.н. Бях пет дни с 40 градуса и се наложи сериозен курс антибиотици, но съм му безкрайно благодарна. Данните ми обаче са от преди 4-5 години. Не съм проследявала къде работи сега.

Общи условия

Активация на акаунт