Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 484 019
  • 11 743
  •   7
Отговори
# 285
  • Мнения: 8
Здравейте ,момичета!
Моите  благодарности към Др.Васил Велевски-мой личен гинеколог от 9 години.Бори се заедно с нас да имаме детенце.Не говоря за ин витро,а за всичко останало,което може да се направи преди това.Момченцето ни вече е на 1 годинка,а сега съм бременна с близнаци.Не е само гинеколог.Има втора специалност онкология,а също така и оперира в "Торакс" и гр.Плевен.
Благодаря и на Др.Николай Иванов-гинеколог,и целият екип от акушерки в ОБ/лежах там по спешност/.
Др.Бойко Димов-УНГ.
Др.Молева-педиатър в "Селена"
Др.Вълчева-педиатър в "Торакс"
Др.Мая Кръстева-неонатолог към ВМИ на Пещерско шосе.
Др.Гергана Мавродиева-зъболекар.

Благодаря на всички ви,че ви има и сте толкова отдадени на призванието си!  bouquet

# 286
  • Панагюрище
  • Мнения: 5
А може ли да ми дадете координати на д-р Велеганова и каква е цената на прегледа?
Благодаря предварително

# 287
  • Мнения: 793
galu4ka и аз съм много доволна от д-р Вълчева. Жената ни отделя доста време когато ходим на консултация. Докато бях в Торакс (след раждането) също редовно идваше и се интересуваше от бебка и винаги ме питаше дали имам въпроси.

# 288
  • Мнения: 273
А може ли да ми дадете координати на д-р Велеганова и каква е цената на прегледа?
Благодаря предварително
д-р Ваня Велеганова

специалност - поливалентен, детски
работи с НЗОК
адрес: Пловдив, бул. Руски №57
тел.: 032628601
e-mail: d.vania@abv.bg


Работи по здравна каса, ние доплатихме само 2.50 лева. Не мога да кажа цените на всяко нещо обаче.

# 289
  • Мнения: 216
Момичета, моля ви препоръчайте ми надежден очен лекар, който да работи с касата.
Спешно ми е и до понеделник трябва да намеря такъв.
Благодаря!

Д-р Атанас Калайджиев, практикува във Военна болница.Прием по ЗК в поликлиниката на Военна болница.График - на регистратурата на ДКЦ-то.

# 290
  • Мнения: 647
Моля, препоръчайте ми добър детски уролог в Пловдив, искам да заведа сина ми - на 3г. и половина е, че понякога се оплаква, че го боли пилето. Не съм забелвала и на мен ми изглежда добре. Имаше 2-3 дни когато се беше зачервило, защото той го беше дърпал силно, правиме вани със смрадлика и го мазах с гентамицин и сега не е червено, но искам и лекар да си каже мнението.

# 291
  • Мнения: 793
миналата седмица водихме племенника във окръжна при Матеев. Момчето е на 10 години и му се беше сраснало пишлето с кожичката. Останахме доволни Peace

# 292
  • Мнения: 3 459
Момичета, имате ли представа каква е цената на КАТ на главен мозък в Окръжна болница?  Rolling Eyes
Препоръчаха ми именно там да отида.

# 293
  • Мнения: 647
миналата седмица водихме племенника във окръжна при Матеев. Момчето е на 10 години и му се беше сраснало пишлето с кожичката. Останахме доволни Peace

А как да си запишем час за него? Работи ли със Здравната каса, за да знам дали да питам в болницата или има частен кабинет?

# 294
  • Мнения: 793
Разбрах че работи със Здравна каса(при нас искаше първо да ни погледне и тогава да вземем направление),но предполагам че като му обясниш проблема по телефона ще ти кажа дали трябва направление. Мисля че работи само в болницата (но не съм много сигурна),нас ни викна там. Телефонен номер 0888 33 27 86

# 295
  • Мнения: 647
Разбрах че работи със Здравна каса(при нас искаше първо да ни погледне и тогава да вземем направление),но предполагам че като му обясниш проблема по телефона ще ти кажа дали трябва направление. Мисля че работи само в болницата (но не съм много сигурна),нас ни викна там. Телефонен номер 0888 33 27 86

Благодаря!

# 296
  • Мнения: 793
little rabit  дано ви помогне. Забравих да ти кажа да го питаш къде да го търсиш в болницата. Ако не се бъркам бешена 8ми етаж. Да те подготвя че в тази болница са много сопнати и никой няма да те насочи къде е доктора. Ние го търсихме един ден сутринта и се отказахме и след обед отидохме пак ,но вече му се обадихме.

# 297
  • Мнения: 647
little rabit  дано ви помогне. Забравих да ти кажа да го питаш къде да го търсиш в болницата. Ако не се бъркам бешена 8ми етаж. Да те подготвя че в тази болница са много сопнати и никой няма да те насочи къде е доктора. Ние го търсихме един ден сутринта и се отказахме и след обед отидохме пак ,но вече му се обадихме.

Знам я наизуст болницата, баба ми лежа с пневмония там април месец, та ходих всеки ден в продължение на седмица и всичко разучих.  Hug

# 298
Здравейте. Някои имали информация за Д-р Колараов акушер генеколог в ВМИ. Благодарна ще сам ако някой сподели някакви набюдения от него.

# 299
  • Мнения: 6 206
Търся пулмолог
Това е, което намерих, имате ли наблюдения върху някой от докторите?
http://www.pulmonology-plovdiv.info/contacts.html

Общи условия

Активация на акаунт