Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 459 696
  • 11 632
  •   2
Отговори
# 6 840
  • Пловдив
  • Мнения: 40 784
Може ли препоръка за кардиолог за възрастен? С високо кръвно и извън ритъм на моменти.
Казаха ми за др.Недялков в Пълмед.

Последна редакция: сб, 11 авг 2018, 08:40 от mystic woman

# 6 841
  • Пловдив
  • Мнения: 1 889
Някой с впечатление за добър ирисолог ?
Благодаря !

# 6 842
  • Мнения: 1 323
Някой с впечатление за добър ирисолог ?
Благодаря !


Аз преди време ходих при д-р Сашка Николова в Тракия. Много съм доволна.
Но е скъпо - 80лв. И се чака минимум 4 месеца за час.
Сега като се замисля може още да си е вдигнала цената, понеже от 40 стана 60, после 80.. но за мен ми заслужаваше.

# 6 843
  • Мнения: 77
Някой с впечатление за добър ирисолог ?
Благодаря !


Аз преди време ходих при д-р Сашка Николова в Тракия. Много съм доволна.
Но е скъпо - 80лв. И се чака минимум 4 месеца за час.
Сега като се замисля може още да си е вдигнала цената, понеже от 40 стана 60, после 80.. но за мен ми заслужаваше.

Аз също ходех преди при нея. Добра е ,но наистина се чака. Все още използвам предписаните от нея хомеопатични лечения(всички хапчета които ми предписваха докторие НЕ ми помагаха). Ако имате заболяване носете си документацията с изследвания и снимки за да ги види след прегледа, тя е и лекър.

# 6 844
  • Пловдив
  • Мнения: 1 435
Извинете , но не мога да се въздържа и ще отговоря за ирисовата диагностика.Какво очаквате да Ви кажат ? Според мен ако човек има проблем отива на съответния специалист. Пиенето на чай не може да помогне при сериозни заболявания.

# 6 845
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Знам, че е писано многократно, но и през годините мненията се променят. Трябва ми много добър детски ортопед, евентуално да работи със ЗК, за да може да ни прати на ЯМР. За дете на 6г7м. В Пловдив ли да търся или в София. Става въпрос за отхвърляне/ потвърждаване на болест на Пертес.

# 6 846
  • Мнения: X
Аз бих отишла направо тук. Нещата явно са сериозни.

# 6 847
  • Пловдив
  • Мнения: 1 889
Някой с впечатление за добър ирисолог ?
Благодаря !


Аз преди време ходих при д-р Сашка Николова в Тракия. Много съм доволна.
Но е скъпо - 80лв. И се чака минимум 4 месеца за час.
Сега като се замисля може още да си е вдигнала цената, понеже от 40 стана 60, после 80.. но за мен ми заслужаваше.

Аз също ходех преди при нея. Добра е ,но наистина се чака. Все още използвам предписаните от нея хомеопатични лечения(всички хапчета които ми предписваха докторие НЕ ми помагаха). Ако имате заболяване носете си документацията с изследвания и снимки за да ги види след прегледа, тя е и лекър.
Да и аз към нея се насочих .
Прочетох и за д-р Садъков .
Обадих се на д-р Николова ,но е в отпуск до 19 .8 ,а кога ще има час незнам .

# 6 848
  • Мнения: 1 323
Извинете , но не мога да се въздържа и ще отговоря за ирисовата диагностика.Какво очаквате да Ви кажат ? Според мен ако човек има проблем отива на съответния специалист. Пиенето на чай не може да помогне при сериозни заболявания.

Ами да речем, че ми каза за неща, които си ги знам от двеста години, че си ги имам,  а видя това, че имам проблем с някакъв прищипан нерв от лявата страна на кръста, което сама си го причиних преди има няма две седмици.
Имам много заболявания на вегетативната нервна система. Тровя се с какви ли не химии. И нищо. Хапченцата, които д-р Николова ми предписа ми влияят. Много добре, което е факт. Може да имат плацебоефект, да, но за мен е важното това, че се чувствам добре.
Всеки преценя сам за себе си.

# 6 849
  • Мнения: 4 133
може би да ми препоръчате хирург, за диагностициране на липом

# 6 850
  • Мнения: 77
Здравейте! Търся добър педиатър за новородено. Чудя се между др.Таня Дипчикова и др.Мирослава Червенкова. Моля ви дайте мнения и ми помогнете в избора. Приемам и дт.предложения аз съм от кв. Кючук Париж.

# 6 851
  • Пловдив
  • Мнения: 591
Здравейте, много съм доволна от др Тилева МЦ Св.Анна, но тя се води точно педиатър и нвма право да слага ваксини, не знам точно поради каква причина, но за кинсултация е чудесен лекар.

# 6 852
  • Мнения: X
Само общопрактикуващите лекари слагат ваксини.

# 6 853
  • Пловдив
  • Мнения: 40 784
Здравейте, много съм доволна от др Тилева МЦ Св.Анна, но тя се води точно педиатър и нвма право да слага ваксини, не знам точно поради каква причина, но за кинсултация е чудесен лекар.
кой?как?

# 6 854
  • Мнения: 77
Само общопрактикуващите лекари слагат ваксини.


Това не го знаех 😮. Явно да не трябва да  търся педиатър,а личен лекър който се занимава и с бебенца.  
Близо до нас е МЦ Кючук Париж на ул. Георги Кондолов 43а.
Ако някой има наблюдения кой лекър е добър за дете(бебе) и колко се чака пред кабинета(дали часовете се спазват), моля пишете (може и на лично). Ще съм ви много благодарна!

Общи условия

Активация на акаунт