Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 458 119
  • 11 615
  •   6
Отговори
# 8 310
  • Мнения: 54 425
Аз лятото бях при него и съм доволна.

# 8 311
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Ортопед - д-р Гоновски.

# 8 312
  • Мнения: 4 129
Ортопед - д-р Попов, ДКЦ 1.

Аз вече не мога да кажа нищо добро за него. Може би се дължи вече на възрастта.
+1
И майка ми и сестра ми бяха при него
Арогантно поведение и остаряли методи
Полезен е при тривиални проблеми

# 8 313
  • Мнения: 1 197
Здравейте. Моля за препоръка за добър ортопед-травматолог. Става въпрос за травма от ски на коляно. Надявам се на адекватна диагноза и последващо лечение за детето, че аз след така недогледана травма страдам цял живот Sad
Като човек обиколил доста ортопеди, включително и д-р Попов, Ви препоръчвам да се ориентирате към лекар в София,  още повече че става въпрос за дете.

# 8 314
  • Мнения: 1 516
Доктор Димитрова или д-р Леви,кой и по-добрия избор за преглед на дете?

# 8 315
  • Мнения: 1 311
Здравейте,
Какво е мнението ви за д-р Мърхов- зъболекар?
Страхотно! Препоръчвам го! Аз съм много доволна от него.

# 8 316
  • Мнения: X
Доктор Димитрова или д-р Леви,кой и по-добрия избор за преглед на дете?
Слънчице, след като си водила вече детето при д-р Йончева и не си доволна от резултата, заведи я при д-р Леви. Д-р Димитрова е от старата школа, като Йончева, а Леви е много внимателна, дано да помогне.
Аз лично между Йончева и Димитрова, избрах Йончева преди години и не съжалих, но тогава проблема на детето ми беше различен от вашия. Пък и детето ми беше съвсем малко.

# 8 317
  • Мнения: 1
Здравейте, знаете ли д-р Ваня Балева къде приема? Дали още е на Костаки Пеев кабинета й?
Да, още е там. Преди 2-3 месеца бях при нея.
може ли да дадете актуален телефон за контакт?

# 8 318
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
032653527- това е на кабинета. Мисля, че до обяд само трябва да звъните, защото тогава се записват часовете.

# 8 319
  • Мнения: 585
Здравейте, върнах се 20тина страници назад, но не можах да намеря препоръки за кардиолог. Синът ми е на 20г. досега се следеше от д-р Чочкова, но вече трябва да си намери кардиолог за възрастни, някакви препоръки?

# 8 320
  • Мнения: 704
Здравейте, върнах се 20тина страници назад, но не можах да намеря препоръки за кардиолог. Синът ми е на 20г. досега се следеше от д-р Чочкова, но вече трябва да си намери кардиолог за възрастни, някакви препоръки?

А тя не преглежда ли и възрастни,или отказва?И аз водя детето при нея и мислех да звъня и за възрастен.

# 8 321
  • Мнения: 585
Не, направи компромис до 19г., но вече трябва да се ориентираме към кардиолог за възрастни, тя си е детски кардиолог.

# 8 322
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Кардиолог - д-р Деведжиев - малко шемет, но много добър специалист. Всеки ден след обяд е в 1 ДКЦ до Понеделник пазара. Сутринта е някъде другаде, но не знам къде.

# 8 323
  • Мнения: 2 015
Кардиолог - д-р Деведжиев - малко шемет, но много добър специалист. Всеки ден след обяд е в 1 ДКЦ до Понеделник пазара. Сутринта е някъде другаде, но не знам къде.

+1

# 8 324
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Кардиолог - д-р Рамела Хайрабедян.

Общи условия

Активация на акаунт