Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 457 220
  • 11 609
  •   6
Отговори
# 9 285
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
За срам и позор, в 21 век, малко хирурзи оперират лапароскопски.....Белев и Димов отказаха ли? Или не ви допаднаха.

# 9 286
  • Мнения: 1 602
Добър хирург за лапароскопска за жлъчка, освен др Белев и Др Димов?

Д-р Петър Русев
https://superdoc.bg/lekar/d-r-petar-rusev-2755
Оперира жлъчката на баща ми лапароакопски преди 4 год. в Еврохоспитал. Сега мисля че е в Пълмед.
Страхотен.

# 9 287
  • Мнения: 705
За срам и позор, в 21 век, малко хирурзи оперират лапароскопски.....Белев и Димов отказаха ли? Или не ви допаднаха.





Не  са отказали, но мисля, че  поради  голямия  интерес  към тях, ще са много заети. Не знам дали,  като е с избор на екип ще е точно така.

# 9 288
  • Мнения: 1 666
Препоръчайте хирург за отстраняване на бенки и по-точно на врата, т.е. да не ми остави някой белег до живот.

# 9 289
  • Мнения: 705
Най точната лаборатория за калпротектин?

# 9 290
  • Мнения: 16
Най точната лаборатория за калпротектин?

Мисля,че без Писанец другите са ОК.

# 9 291
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Зависи какво точно ще се изследва. Лятото гастроентероложката ни насочи към Писанец, защото държеше да се направи количествен калпротектин, с точни стойности.

# 9 292
  • Мнения: 241
Мнения за Др.Даниела Ковачева-психиатър?

# 9 293
  • Мнения: 704
Моля за препоръка за кожен лекар,става въпрос за себорея и проблеми с кожата на лицето.

# 9 294
  • Пловдив
  • Мнения: 1 432
Здравейте.Търся уролог за възрастен мъж поради трудно задържане на урина.Моля за препоръки.

# 9 295
  • Мнения: 1 406
Д-р Сарачев, Медлайн.

# 9 296
  • Мнения: 2 025
Здравейте!
Моля Ви, препоръчайте ми добър УНГ! Става дума за дете на 4 год. с възпалена трета сливица и кашлица в продължение на трета седмица вече.

# 9 297
  • Пловдив
  • Мнения: 586
Здравейте!
Моля Ви, препоръчайте ми добър УНГ! Става дума за дете на 4 год. с възпалена трета сливица и кашлица в продължение на трета седмица вече.

Защо  не отидете до хирургиите на Пещерско шосе?  На 6 етаж е УНГ отделението, всички лекари там са добри.

# 9 298
  • Мнения: 480
Здравейте!
Моля Ви, препоръчайте ми добър УНГ! Става дума за дете на 4 год. с възпалена трета сливица и кашлица в продължение на трета седмица вече.
С две ръце за д-р Йорданов. Работи в МЦ Тримонциум.

# 9 299
  • Пловдив
  • Мнения: 3 559
Здравейте!
Моля Ви, препоръчайте ми добър УНГ! Става дума за дете на 4 год. с възпалена трета сливица и кашлица в продължение на трета седмица вече.

Защо  не отидете до хирургиите на Пещерско шосе?  На 6 етаж е УНГ отделението, всички лекари там са добри.
Аз бих приела такъв съвет.

От опита с моите деца, при подобни състояния винаги са включвали антихистаминов препарат.

Ходили сме при кой ли не, на голямото никой не назначаваше лечение с резултат, на малкото също, но с второто се стигна до премахване на сливици.

Общи условия

Активация на акаунт