Боя за коса - blond 3

  • 39 353
  • 359
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 413
s_lady вписвам те в клуба Laughing
Добре дошла!

# 16
  • Мнения: 3 413
Привет,блондидата.  Hug 
Темичката е страхотна и много полезна! Peace Браво на GodaiVa за прекрасното оформление.  bouquet
Хайде и аз да се присъединя към клуба ви,въпреки че последния път като се боядисвах оплесках нещата и "изневерих" на русото. Embarassed От около 4-5 години съм блондинка и в последно време косата ми много се изтощи,направо е ужасна. #2gunfire Реших да я потъмня малко и си взех от безамонячната боя Лореал Кастинг-тъмнорус.Е...тъмно русо добре,но то стана направо тъмно кестеняво. Crossing Arms За щастие добре,че русото не държи много боя и бързо се отмива...та сега ми е малко по-светла отново.Повече никакви тъмноруси нюанси. Naughty
Чакам хубаво да падне този цвят и пак ще си се боядисам с професионалната боя на Лореал.Междувременно сега гледам да заздравя косата си.
Ето това е цветът,който беше преди да я намацам с тъмната боя. Peace

http://img99.imageshack.us/my.php?image=photo0157.jpg

http://img99.imageshack.us/my.php?image=photo0104.jpg




След като с 300 зора що-годе добих рус цвят,моята фризьорка не нави да ме боядиса по-тъмно русо,за да се уеднакви косата,а и в корените да няма разлика.
Цвета беше опушен лешник.
К`ъв лешник,к`ви ядки,бях шокирана.Че то си беше направо кестеняво  ooooh!
Даже имам един пост,в който моля някой да ми даде пистолет да се застрелям  LaughingОт тогава целта ми е светло-светло-светло.Така поне ако стане много бяло мога да коригирам,но от тъмно пак да изсветлявам - не  Naughty
Еее,опита учи  Laughing

# 17
  • Мнения: 13 624
Айде и аз да покажа малко рус цвят Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3
Тема 1
Тема 2

Клубът на блондинките:
ангелина ан , charlie , DanielaS , Eti123 , GodaiVa, gracia777 , Jaquie , kloie ,lyuba84 ,* Mimi_T * , Мелиса , *Mademoiselle* , Milavanila , MeganFox , michelle367 , Nicol , psygirl , pebuls4090 , roshavka , s_lady , Solley, suzi77, Slaveicheto , Tigrata , Teodorka , Venisss, Voxx , wdv


Благодарности на roshavka за професионалните съвети      newsm51

Аууу много благодаря GodaiVa, много се зарадвах като видях новата тема и признанието от теб. Надявам се, че съм полезна със съветите на всички.  Heart Eyes newsm51 newsm51 newsm51 newsm51


# 19
  • Мнения: 3 413
Айде и аз да покажа малко рус цвят Simple Smile
И от аватара ти се вижда,че си с перфектен цвят Peace
Между другото,миналата седмица като гледах Мюзик айдъл,гост-жури беше Соня Васи.До колкото разбрах,Мария и Соня нещо не се долюбват.Имаше един момент,когато пак се заяждаха и тогава Мария каза на Соня :"От години си руса,а аз виждам три тона на косата ти,което не ти прави чест"  Laughing
Ами,Блондита,ние повечето тука сме по-добре и от известните личности
 Peace

# 20
  • Мнения: 1 186
GodaiVa благодаря за клубната карта Heart Eyes
Jaquie цвета ти е супер Peace...и между другото така както си се снимала много ми заприлича на Емилия певицата Laughing

# 21
  • Мнения: 434
s_lady вписвам те в клуба Laughing
Добре дошла!

Благодарско!  bouquet
Ще се радвам да стана част от клуба ви. Simple Smile

П.С.  ooooh! Опитът наистина учи. Wink Но пък да ме питаш,защо се направих след като знам,че става така с тези уж тъмноруси бои. Tired Laughing
Ама...и тея корени,какво ти уеднаквяване,сега са ми по-светли,а преди като бях блондинка краищата бяло-сиви,а корените жълтеят. Laughing Ужас...нямат оправия. #2gunfire

# 22
  • Мнения: 3 413


Аууу много благодаря GodaiVa, много се зарадвах като видях новата тема и признанието от теб. Надявам се, че съм полезна със съветите на всички.  Heart Eyes newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Определено адекватно се намисаш и ни разясняваш.Пак ти благодаря,друго си е професионалното мнение!   bouquet

# 23
  • Мнения: 13 624
Ама права си беше Мимето май...Соня имаше бая жълто по косата си. Ама някои явно искат това. В салона в който ходя бая народ съм виждала с патешко жълти коси!

# 24
  • Мнения: 0
и аз да се запиша ....  а и да уточня моя приятелко си ходи жълта, защото просто и харесва ... въпрос на избор... Joy

# 25
  • Мнения: 3 413
и аз да се запиша ....  а и да уточня моя приятелко си ходи жълта, защото просто и харесва ... въпрос на избор... Joy
Оле,и аз какви патки съм виждала  kyllmg ..ама то тяхното не е,че са с тенденция към изсветляване...тцтц

# 26
  • Мнения: 121
Хоп и аз тука на новата темичка. Ох докато ви изчета и моя син сигурно ще се събуди.
Много се радвам, че темата се развива с бясна скорост.

# 27
  • Мнения: 481
Айде и аз да покажа малко рус цвят Simple Smile
И от аватара ти се вижда,че си с перфектен цвят Peace
Между другото,миналата седмица като гледах Мюзик айдъл,гост-жури беше Соня Васи.До колкото разбрах,Мария и Соня нещо не се долюбват.Имаше един момент,когато пак се заяждаха и тогава Мария каза на Соня :"От години си руса,а аз виждам три тона на косата ти,което не ти прави чест"  Laughing
Ами,Блондита,ние повечето тука сме по-добре и от известните личности
 Peace
Laughing това и аз го гледах...умрях да се смея..
Значи аз взех маската и шампоана за 55лв Shocked,май доста скъпичко са ми я дали....(едното е 20лв ,а другото-35лв.,но кое колко незнам Rolling Eyes)
Jaquie ,цвета ти ми хареса ужасно много.Много ми допадна Hug

# 28
  • Мнения: 0
уууууууууууффффффффф незнам с това русото , че в момента и аз съм с такъв отенък ама си взех гарниер 113 и в неделя ще се намажа пък да видим дали ще убие отенъка
направо ужас

# 29
  • Мнения: 121
Айде и аз да покажа малко рус цвят Simple Smile

Цветът е страхотен!

Общи условия

Активация на акаунт