Как бяхте с килограмите?

  • 12 129
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
Здравейте и от мен,сега като чета кой,колко е качил се успокоявам,аз сам в 25 г.с.и съм качила само 8 кг.мислех че не е нормално,при това с близнаци.Няма да забравя пярвата ми обиколка по магазините.....,в магазина за бременни-продавачката едва не се расмя като и казах,че съм в 3-ти месец.?!Не виждах кое му беше толкова смешно,тя побърза да каже че така е била в 5-6 месец.И наистина след това като се замислих наистина изведнъж ми беше проличало,не щеш на корем и гърди.Което за мен си беше много,при положение че никога не съм имала голями гърди. Embarassed Blush

Последна редакция: чт, 21 юли 2005, 18:56 от ted

# 46
  • Мнения: 903
Здравейте и от мен.
Мислех,че само аз съм като буре. Сега съм 35 г.с. и тежа с 17,5кг. повече. Хубавото е, че първите месеци свалих 12кг. иначе със стартовите 85 кг. щях сега да експлоадирам. А за корема какво да ви кажа, доста ми тежи въпреки, че повечето хора казват, че е корем с едно бебе. И на мен ми се налага да ме обръщат в леглото и да ме теглят с кран като ставам. Схващам се и кокалите ми чатъркат като се въртя. Имам чувството, че ще се разпадна от собствената си тежест. А в крайна сметка бебетата ми поизостават малко и ще бъдат доста дребнички.

# 47
  • Мнения: 19
Привет, мами на близнаци   Hug

Как мерите килограмите? Спямо преди бременността, или ако отслабнете спрямо най-ниските кг?
Аз съм в 22 г.с. и не знам колко съм качила - в началото смъкнах 5, защото нищо не ми се ядеше, после си ги върнах и качих още 2.
Т.е. от 60 бях 55 втори-трети месец, сега съм вече 62   261uu

Старая се да не прекалявам с пастички и майонеза, ама лакомия  Embarassed

# 48
  • Мнения: 7 640
спрямо първоначалните преди забременяване. Важно е също да се мериш на един и същи кантар, нормата за качване за бременност с близнаци към термин е 15-17кг, при мен до момента са 20 smile3506 Имай предвид, че причина за рязко качване на кг са скритите отоци, което може да бъде опасно! Основно ми нарасна теглота след 30г.с.-по-малко се движа, а и коремът ми става по-голям със всеки ден

# 49
  • Мнения: 331
33.  не ми се говори повече. разбирате защо. но мога да се похваля, че ми остават още 5 след 15 месеца глад.

# 50
  • Мнения: 293
Аз досега съм качила 14кг.- 32г.с., но последните седмици апетитът ми е нараснал и сигурно ще добавя доста кг. в оставащото ми време. Blush

# 51
  • Мнения: 7 640
при мен наистина се оказаха в повече отоците. 1 седмица след раждането ми се появиха стрии, а по време на бременността нямах никакви Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 7 803
+29  Embarassed остават ми о6те 7  Praynig

# 53
  • Мнения: 228
30кг ,сега ми остават о6те 6кг ,защото не ми дват да ям  Stop  Laughing а и нямам толкова време колкото по големи стават толкова повече грижи

Последна редакция: чт, 09 фев 2006, 13:20 от TwIsTy

# 54
  • Мнения: 903
При мен равносметката е доста благоприятна. Първите месеци свалих 12кг., до края ги възстанових + 9 отгоре.В родилното свалих 11,5кг, а в следващите дни още 2кг.(няколко килограма бяха отоци) В крайна сметка съм с 4,5кг по лека от преди да забременея. Супер, а? Понеже по принцип съм си дебеланака, много се притеснявах да не стана чудовище. Пожелавам на всички такива резултати и не се притеснявайте, важното е бебоците да са живи и здрави.

# 55
  • Мнения: 964
Ох,
ето че дойдох на болната ми тема.Какво да ви кажа бях 70кг като забременях в 19г.с съм +9.През деня не ям ама  вечер като се почнат едни походи към хладилника newsm55.Незнам какво ще става занапред,ще ударим май стотака докрая.Като родя ще ви информирам за мойте постижения в заформянето на красиво и хармонично тяло.

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 446
Да си кажа каква е равносметката при мен: качих общо 28кг ( може да са станали и 30 накрая Embarassed Crazy), сега 2 месеца и половина след раждането ми остават около 5-6 кг от стартовите. Не пазя строги диети, защото кърмя, но килограмите се топят. Grinning

# 57
Здравейте и аз да си призная Embarassed
В 32 г.с. съм и до момента съм качила 22кг.... Странното е, че не ям прекалено, до вчера ходех и на работа, но преди да забременея винаги съм се движила много, а от самото начало на бременността ми препоръчаха да не се движа особено и предполагам това доведе до качественото натрупване..... Стартовите ми килограми са 55.

# 58
  • Мнения: 7 640
и аз бях горе-долу така, внимавай да нямаш скрити отоци, както се оказаха нещата при мен.

# 59
  • Мнения: 7 640
Biju-препълнена ти е кутията-та на въпроса
 Означава, че задържаш течности, видими отоци са напр. тези по краката. Кото натиснеш отпред по костта на подбедрицата, остават трапчинки и това не е само вечер. Освен това започваш да качваш рязко килограми - повече от кг на седмица е доста суспектно, също и напр. лягаш 80, ставаш 78кг-това са 2 кг течности, които "изпикаваш" след нощната почивка в легнало положение.
Абе общо-взето двуплодната бременност си е рискова, препоръчва се да се следи по-честичко албумина в урината, в крайните срокове през седмица, мери си и кръвното. И най-важното-не се шашкай и гледай ведро на нещата.
Наслаждавай се на съня и възможността да ходиш когато искаш където искаш. После е по-сложно Heart Eyes
Ако мога да съм полезна с още нещо-насреща съм. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт