Юли 2006 - Тема 80

  • 15 095
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 1 136
В машината ги омесих, а ма после трябваше да ги оформя сама и нещо не се получи. Много ми залепваше тестото.

# 271
  • София
  • Мнения: 309
Честит Рожден Ден,мила ЛаЛа!
Много щастие ти желая и много любов!

Анет-и аз не мога да ти помогна,но толкова вкусно ми звучи,че ще те помоля за рецептата на лични.Задължително ли е да имам машина за печене? newsm78
Ние и днес бяхме на куклен театър-много забавно,както винаги.После ходихме на люлките-дъжд,сняг-Влади много обича да се люлее на точно определена люлка в парка и трябваше да го люшкам в дъжда Crazy.
Вчера срещнах Бетта с малката Яна-и те вчера са ходили на куклен театър,та се видяхме в парка.Малката е много сладка,а колко е умна-не е истина!Вика:"Гледахме "Кой има магарешки уши".На едно момченце му пораснаха дълги уши,защото беше непослушно!"Направо ме разби!Говори като голям човек,и разсъждава-абе голяма умница!Кога и Влади ще е така-незнам..
Тук вали гадно,навън няма жива душа-много мързеливо такова..

# 272
  • Мнения: 1 294
Охооо, ми то станало време пак темата ти да се напълни с лалета  Grinning
Честит Рожден Ден, Лала! Да си жива и здава и да ти е пролетно в душата!



Ние пък днес ходихме на конната база и Мимозката язди Пепино и Султан.
По-късно ще гледам да кача снимки от там.


На куклен театър ходихме няколко пъти зимата, но сега времето тук е толкова хубаво, че не ми се затваря в зала.

# 273
  • София
  • Мнения: 309
Е,то кукления театър е един час и е съвсем различно удоволствие.Ще чакаме снимки с кончетата да разгледаме Simple Smile.И ние ходихме преди седмица на хиподрума,Влади беше много впечатлен от конете,но за съжаление беше адски студено и не ангажирахме конче.Иначе пак ще отидем като се пооправи времето.В близост има много интересно заведение Saloon-като във филмите от Дивия Запад,менюто е направено като вестник от този период с интересни статии за коне и индиянци,а храната е предимно месо.От прозореца можеш да гледаш плаца с коне-но както разбрахме трябва да е хубаво времето и някой да си е поръчал езда,за да ги изведат.
Колко струва горе-долу това удоволствие?

# 274
  • Мнения: 326
Лалче честит рожден ден  Wink Безкрайно щастие, здраве и много късмет.

# 275
  • Мнения: 1 294
Диди, много ясно че кукления театър е коренно различно преживяване, но  толкова дълго го чакахме пролетното слънце, че всеки един час на припек сега ми е ценен Laughing

В интерес на истината, когато сме водили Мария на куклен театър, може да се каже че й е било интересно, но  не и забавно. Забавно й е, когато разиграваме куклите в къщи, тогава и дребната го играе кукловод Laughing Куклите ни са предназначени точно за домашен куклен театър. Една част от тях са подарени от кумците ни, а другите са от моето детство.

Ето я Марийката, яхнала Султан

http://img222.imageshack.us/img222/8972/imgp1322.jpg

а тук е с Пепино и бате Рашко:

http://img148.imageshack.us/img148/9499/imgp1241.jpg

Диди, тук в Бургас, една обиколка е 2 лева.

Последна редакция: нд, 29 мар 2009, 22:13 от Asya_

# 276
  • Мнения: 1 341
Асе, много хубаво това Миме бре! Heart Eyes Колко много е пораснала, малка госпожица. Много да я нацелуваш от нас с Емата.
И Ема има слабост към конете(тя има слабост към вички животни де, освен буболечките и летящите пчели, мухи и т.н.). Тук преди време бяха изкарали понита, но беше хладно и на Ема й се размина. Следващия уикенд ще ги издирим да язди и тя малко.

Диди, и нашите ще проговорят някой слънчев ден, споко. Wink Браво на Янето, тя отрано започна да говори и като цяло се развива по-бързо от другите, поне от Ема със сигурност. Simple Smile

# 277
  • Мнения: 1 241
Лала, честит рожден ден и от мен!
Пожелавам ти щастие и всичко най-хубаво!


Как сте? Започва новата седмица, пожелавам ви успехи.

Да ви се похваля - в събота имаше състезание по халф пайп на Паморово след 7 годишно прекъсване. Всичко мина прекрасно, имаше много състезатели и публика. Настроението беше на макс, поливаше се с безплатна бира. Вечерта на партито беше награждаването, успях да отида за 2-3 часа. Ето тука има снимки, който иска да гледа: http://whiteroom.info/newsroom.php?id=854

# 278
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Здравейте мацки и аз за малко,иначе чета,но от работа и проблемченца време не остава. Rolling Eyes

Асе,голяма кукла е Мимозката Heart Eyes
Ронка пусни някоя и друга снимчица на Емето Hug

Рени,нормално е дисплея да става тъмен ,когато изключиш компютъра от електрозахранването.Зависи какви са ти настройките PeaceАко со го настроила на Power saver,така трябва да бъде,по-тъмен дисплей.

Отиваш на Settings//Control Panel//Mobile PC//Change battery settings-и ще видиш там какво е маркирано.Ако искаш дисплея да работи така все едно,че компа е на ток маркираш High Performance,но тогава батерията ще издържа по-малко време Peace

# 279
  • Мнения: 1 298
Пиги,благодаря за отговора.  Hug Да,предполагам че е от настройките,но мъжа ми уж е хакер голям,рови се рови 1 час и не можа да го направи  #Cussing out Точно там пипаше където си обястнила,сега и аз отивам да се ровя.Режимът ми в момента е Балансиране.Пък аз искам да ми е светъл,както преди  Crossing Arms

Хайде отивам да ровя  Thinking

# 280
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Минавам само да ви кажа здрасти  bouquet  bouquet  bouquet

# 281
  • Мнения: 433
Жорка,какво става с детската?
Повечето слабоумници в нашия район поне проумяха,че проблемът идва от кмета и е по-добре да се направи протест пред Общината вместо да висим като ...пред градините.На 02,след като мине записването, ще ходим пред Общината.Ако искаш може да се присъедините Peace
Ронка,Емката реагира ли вече на новината,че ще има бебе или още не е включила за какво иде реч? Laughing

# 282
  • Мнения: 1 341
Деси, ако искаш ми вярвай, но не съм снимала Ема от Нова Година! ooooh! Фотото ни се счупи, а с телефона ме е яд да снимам. Калин счупи неговия, дано в Бг могат да го поправят, защото въпреки, че е на 2 години е супер.

Рени, я кажи може ли да се поправи дисплей на Нокия N73? Ако знаеш де. Иначе и нашият лаптоп е направен на батерия да е по-ниска светлината.

Джорджи, още малко остана, дано всичкото чакане си заслужава.

Лети, как ням да разберат, нали това ти е работата да убеждаваш хората в правотата ти! Hug
Иначе Ема знае, че ще става кака. Знае, че бебето ми е в пупата, а след ФМ й показах снимките и тя е въудошевена. Вчера се видяхме с майка ми и баща ми по скайп, а Ема бърза да им покаже снимките.

Калин днес ще си дойде. Ема вече не издържа без него, на сън го вика. Голяма любов са с него! Heart Eyes

Ставам да се оправяме, че Ема е на градина от 2ч., а аз на курс от 3ч. А колко съм разсеяна, и колко ми се спи по това време не е истина. Дано скоро отмине и се почувствам като нормален човек.

# 283
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
Привет и от нас! Успях да се класирам в края на темата!

Лала, ЧРД!


Не съм писала отдавна, все не остава време. Сега съм вкъщи с Вяра, понеже е с варицела от 20.03. Утре за последно ще си се гледаме и от сряда би трябвало dа е на ясла. Доволна съм, че поне не повиши Т нито за ден. Ако не останат и белези ще съм още по-щастлива.

Зачетох се в дискусиите за ваксината и започнах да се колебая дали да не сложа Превенар на малкото. В интерес на истината, не се бях интересувала за допълнителните ваксини, извън т.нтар. задължителни, а и сме слагали Пентаксим на Вяра, така че бях сравнително спокойна. Утре ще разпитам двете ни лекарки, да видим какво ще кажат и ще му мисля.
Ронка, говорих с една приятелка която живее във ФР и от нея знам, че тази ваксина се поема 100% от ЗК.

Иначе Вяра е много приказлива, по цял ден не й млъква устата. Почти всичко й се разбира. Понякога ме изумява с репликите, които "вкарва". Вкъщи си играем с пластелин най-често. Рисунките не я влекат много. Песнички пее, ама си измисля сама текстовете  Laughing. От скоро има неистов страх от буболечки  Shocked и подозирам, че е в резултат от репликите на дядо й и ще си имаме разговор с него. Снощи разправяла на баща си, че каката от яслата пак я ударила, един ден ,като не искала да заспива, та и там ще трябва да се разправяме  #Cussing out.

Това в общи линии!
Приятни разходки на всички!

# 284
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Рени,що така не става Thinking То освен да маркираш Balanced(балансирано),трябва да кликнеш отдолу под него на change plan settings//adjust display brightness и после му даваш Save changes ,след което маркираш balanced и рестартваш компа Peace

Ронка,ако е счупен дисплея,може да се смени,но са от 60 до 100лв. като цена,аз скоро оправях един и даже ме е яд,ремонта излезе колкото да се купи нов телефон #Cussing out

Отивам да поработя,още малко ми остана и изчезвам,че направо ми се гади от дзверене в монитора Sick

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 15:41 от Пиги®

Общи условия

Активация на акаунт