възможна бременност?

  • 2 587
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 306
благодаря ви, момичета. полин а ме е разбрала правилно- страхувам се. защото няма да се справя сама с две толкова малки деца. а няма кой да ми помага...свекито е на 400 км и рядко идва, а за ежедневна помощ и дума не може да става, затова съм толкова притеснена. както казах в понеделник съм на лекар, така че тогава ще знам със сигурност. но вашите мнения ме поуспокоиха малко.

# 16
  • Мнения: 9 471
Цитат
момичета, надявам се да ми помогнете, много съм притеснена. от известно време ми се повръща ужасно. така беше и когато бях бременна
С какво очакваш да ти помогнем? Thinking

# 17
  • Мнения: 3 804
Цитат
момичета, надявам се да ми помогнете, много съм притеснена. от известно време ми се повръща ужасно. така беше и когато бях бременна
С какво очакваш да ти помогнем? Thinking

Едва ли иска да я прегледаме или пък да и направим изледвания  Mr. Green,по скоро пита дали това може да е признак не само на бременност Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 44 342
Да, има грешни тестове, особено отрицателни...
може до понеделник да пробваш с още 1-2 или един от тези двойните....

Надявам се да не си, след като за момента не е желано....

И ако не си - пазете се повече, че то на този етап дори аборт не е препоръчително..... та по-добре да не си.....

# 19
  • Мнения: 1 354
Да, има грешни тестове, особено отрицателни...
може до понеделник да пробваш с още 1-2 или един от тези двойните....

Надявам се да не си, след като за момента не е желано....

И ако не си - пазете се повече, че то на този етап дори аборт не е препоръчително..... та по-добре да не си.....


 Peaceдано стане така, както желаеш,стискам палци Peace

# 20
  • Мнения: 9 973
дано е вирус все пак

# 21
  • Мнения: 4
момичета, надявам се да ми помогнете, много съм притеснена. от известно време ми се повръща ужасно. така беше и когато бях бременна. правих си тест - отрицателен беше. обаче продължава да ми се повръща. в понеделник вечерта съм на лекар, обаче до тогава не знам как ще издържа. въпросът ми е дали е възможно тестът да е сбъркал, имайки предвид, че кърмя? не знам и аз нещо хормонално ..... уплашена съм до краен предел. аз с това мъниче не мога да се справя, пък какво да кажем за още едно. сама съм, няма кой да ми помага...абе изобщо патова ситуация... ако някой е имал такава случка, моля да ми сподели!
Преди месец-два имах същия случай.Повече от седмица ми се повръщаше ежедневно,но нямах никакви други оплаквания,просто ми се гадеше от сутрин до вечер без видима причина.Не съм се притеснявала че съм бременна,доста съм млада все още,но все пак ми беше странно защо се чувствам така.Четох из интернет че имало някакъв вирус,който виреел с подобни симптоми,но като цяло така и не разбрах от какво се получи така.След около седмица всичко просто отмина.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Ние също се пазим само с прекъснат полов акт,5 години мъжлето ми устисква положението.Не смятам,че този начин на пазене не е надежден,има ненадеждни и разсеяни мъже,които не знаят кога да ''напуснат сцената''.Затова този метод е толкова ''несигурен''.

АБсолютно и ние сме така  Peace

# 23
  • Мнения: 1 763
Нямам за цел да плаша никого, нито да давам непоискани съвети, но ще споделя, че ние след раждането се пазехме с прекъснат полов акт. Една година се опазихме, но после съвсем неочаквано, непланувано, въпреки задължителното прекъсване на акта и без повтаряне, забременях.  След като ми се роди второто детенце, със сигурност ще се пазя по друг начин.

Конкретно към авторката на темата- виждам, че си с малко бебе и то най-вероятно се буди нощем и не си доспиваш. На мен в такива случаи ми пада кръвното и на другата сутрин ми се повръща. Може и при теб причината да е някаква такава.

# 24
  • Мнения: 494
Може би си настинала нещо, но виж какво ще ти каже лекаря. Стискъм палци да е това което искъш.

# 25
  • Мнения: 528
Позивите за повръщане са много, така че възможностт да си бременна е толкова голяма, колкото и да си настинала, да речем  Peace
Успокой се! Вярвам, че всичко ще е наред!
Стискам палци  Hug

# 26
  • Мнения: 368
Нямам за цел да плаша никого, нито да давам непоискани съвети, но ще споделя, че ние след раждането се пазехме с прекъснат полов акт. Една година се опазихме, но после съвсем неочаквано, непланувано, въпреки задължителното прекъсване на акта и без повтаряне, забременях.  След като ми се роди второто детенце, със сигурност ще се пазя по друг начин.



Дааааааааа, и ние така  Joy Joy Joy 7 години се опазихме преди това  Wink

# 27
  • Мнения: 645
Позивите за повръщане са много, така че възможностт да си бременна е толкова голяма, колкото и да си настинала, да речем  Peace
Успокой се! Вярвам, че всичко ще е наред!
Стискам палци  Hug
Peaceи аз мисля така

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Дано , не си бременна  щом за момента няма как да се справиш с две дечица Peace Peace
Прекъснатия полов акт според мен пази ,ако няма повторение , а за гаденето причини много .Най -верно ще отчете в момента кръвния тест , все пак не е имало цикъл и не е ясно кога е била овулацията.

# 29
  • Мнения: 3 092
Не мисля че прекъснатия полов акт е пазене , ей я втората линийка в подписа ми . Simple Smile
По скоро трябва да помислиш за друга kонтрацепция .
До като кърмех много пъти ми е ставало лошо ,бременна не съм била , така че не е задължително това да е признак на бременност .
Цикъл имах чак след година и три месеца от раждането на малката , така че наистина е индивидуално при всяка жена кога отново ще се появи .
Пожелавам ти да не си бременна !
Тъй като днес си на доктор обсъди с него и други варианти за предпазване от бременност .
Късмет !

Общи условия

Активация на акаунт