Къде държите препаратите за почистване? Пазете ги от децата!

  • 2 348
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Ох и бейбифон имам  ooooh! И пак не съм го чула, явно сутринта съм заспала по-дълбоко. То затова и лекарката го кръсти Тихата стъпка  Crazy
Сега вдигнах препаратите над шкаф в коридора, където и на мен ми трябва стълба за да ги стигна, Те и преди бяха прибрани, само този Циф го бях купила предният ден и забравила до верото на мавката, явно си го е набелязал. Ножовете половината са вдигнати, обаче другите са ми в чекмедже с вилиците, няма къде да ги сложа, готварската печка му е достъпна, но се надявам на страха му от "пари", единственният му страх.
Сутрин обикновенно ставам преди него, обаче нали дявола си няма работа, случва се и аз да се събудя по-късно...
И днес така, докато се къпя, нашият хубавец станал и си взел играчки в леглото. Прозява се, спи му се, но за бели винаги е готов  Whistling
Списъкът с белите му е дълъг и колко пъти е спирало сърцето ми...
Незнам , дали някъде не бъркам, че моето спокойно бебе, кротко детенце стана като "наръчник на беладжията". Направо не мога да го позная  Confused

# 31
  • Мнения: 1 121
След като прочетох темата ги сложих върху сушилнята, а сушилнята е върху пералнята...

Радвам се, че всичко е наред при вас Hug

# 32
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ох, леле, моето не яде от препаратите, ама ги разлива.

Пие парфюм, обаче.

И си пръска дезодорант в устата...

# 33
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 405
Неприятна случка  Hug
Докато беше малка, препаратите си стояха в банята, където не успяваше да влезе. После за известно време стояха във висок шкаф. Сега вече са в шкаф под мивката, където изобщо не пипа. Имам й доверие в това отношение, достатъчно голяма е вече, за да знае кое се пипа, кое се лапа и т.н.

# 34
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Олинце,много неприятно е това което ви се е случило.
Май Стиви от "Тихата стъпка"ще трябва да го прекръстиш на "Стиви белята"[това в кръга на майтапа,да не се обидиш] Hug

Знам какво е да ти спре сърцето от страх.Моите и двамата нещо по препаратите не си падат,не са ми правили такива експерименти.Не съм ги крила,или слагала на високо до момента.На баткото,който е вече на 6 год. му имам доверие пълно,знае,че това са отровни неща и даже и мама не ги пипа с ръце а със ръкавици.Малката също не пипа шкафа където са препаратите,но въпреки това съм ги замаскирала[шкафа ми е дълбок и съм ги сложила най отзад]
Виж обаче,къде пръсти гориха на кабели,къде гълтаха разни неща и се стигаше до посиняване,само аз си знам.
Сега синът ти е във една такава възраст,че започва всичко да му става интересно и иска всичко да опита как става точно аджеба.
Дано всичко е вече само един лош спомен и да нямате повече такива екстремни ситуации.

# 35
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Как ще се сърдя, като си е истина  Whistling

# 36
  • Мнения: 804
Олинце, добре, че се е разминало "само" с ужаса, който си изживяла  Hug Нашите препарати са под мивката и сме лепнали от онези "предпазители", но те не са надеждни и ако се отлепят  ooooh! Още в събота ще реорганизирам нещата, че явно белята бързо става.
А иначе "Тихата стъпка" е на мама отмяната - да го нацелуваш малкия чистник  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт