Отговори
# 15
  • Мнения: 242
Запис от мен да си ви следя,че тия дни нещо хич нямам време за нищо...

# 16
  • Мнения: 15
Записче от мен, дя не ме забравяте.

Естествено, че не спим - кърмим се. Трябва да опитам да го храня легнала.
При нас почти нищо ново, освен че съм болна, но не е грп, а настинка, та бебо ми е здрав. Времето като е хубаво сме постоянно навън.

Голямата новина е, че док каза - ДА на КЕКСА И УПРАЖНЕНИЯТА. newsm44 И веднага още същата вечер преизпълнихме плана.

Ние се  понаяджхме и ще се мъчим да спим. Дано успеем, че нещо в пжвече ми идва пъшкането по това време. Peace

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Пу и аз в новата темичка  Flutter

# 18
  • Мнения: 356
Добро утро!


Момичета,вижте този сервиз за кафе.Не е ли страхотен?


















# 19
  • Мнения: 4
Добро утро!
naiema благодаря за кафенцето и закуската! Страхотни са. А пък сервиза наистина е невероятен - създава едно пролетно настроение!
Тази нощ пробвах кърменето легнал и вече само така ще се храним нощем - освен че по-малко се разсънваме, но и когато го напънат коликите се успокоява по този начин и така поне няма скоро да ни изгонят съседите. Направо им надухме главите, даже един ден ни бяха дръпнали кабела за кабелната - явно в знак на протест, ама аз чакам някой да дойде да ми потърси сметка защо плаче това дете, пък ако знае какво му мисля hahaha #2gunfire
Дано и днес да е слънчево времето малко да поизлезем, макар че Краси не му пука - навсякъде плаче и вече станахме център на вниманието в метрото, около блока, в квартала, в близките магазини. Абе с две думи търси цялото внимание на околните.

# 20
  • Мнения: 56
Добро утро!
naiema, мерси за кафето, а сервизът си е цяло произведение на изкуството Grinning
Кониконкони, Бобо също ми беше болен, като ни изписаха каката му метна някакъв вирус с хрема и кашлица и се мъкнахме така две седмици, аз му слагах в нослето едни правени капки и Тобрекс, а за кашлицата давах Синекод, всичко това разбира се ми го изписа лекар, след като го прегледа. Тобрекса е много ефикасен, нищо че е за очи, посъветвай се с вашия док и ако разреши ги почвай, ще има ефект, аз и на каката слагам като се разсополиви, стискам палци да се оправите бързо Praynig
Отивам да водя каката на градина, стискайте палци да не е голяма драмата Praynig
Приятен и слънчев ден  bouquet

# 21
  • Мнения: 4
Честита втора месечинка на Иво на remira и Ганчо на Svetla70!
Честита първа месечинка на Ника на Darima, Радослава на HeYkpoTuMa, Петър на Инесита, Виктор на ivkata26, Мартин на iveto_1979, Велизар на desita77!

# 22
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен! Честита месечинка на всички бебоци днес! Да Ви почерпя зя месечинката на Марти
Хубав слънчев ден на всички !

# 23
  • Мнения: 0
Май пак не успях да кача картинката сори Tada smile3510

# 24
  • Мнения: 173
ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА ВСИЧКИ НАШИ БЕБЧЕТА   ura
Кали, споко за ларедут-а, така се бавят поръчките, моята е от 04.02 и още я няма  Peace
 
Днес сме на консултация да видим дали няма да бием всички рекорди - снощи се теглихме с нашия кантар и показа 5.400 кг, но днес ще разберем Simple Smile много ни се искаше да отидем с количката, но уви, май времето пак ще е кофти  Sad

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 08:18 от geri_kkoleva

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Добро утро и от мен  Hug
Честита месечинка на всички бебчовци днес   bouquet
Ние днес правим 40 дни и сме на църква  Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 66
Moмичета използвам промоцията да драсна 2 реда...
Аз тъкмо ви се похвалих че коликите на Белослава не са силни и снощи й / ни се разката фамилията.... Rolling Eyes
Сутринта след поредните напъни и приплаквания /когато я боли наистина не реве, а много гадно мрънка все едно на себе си и на мен ми е още по-гадно защото сякаш знае че нищо не мога да направя и сама си действа/  Sad
Е тоя път милото беше на работа и я взех при мен /щото последния път като бяхме тримата на леглото, той заспя и й заби един лакът в главицата  ooooh!/ и така я гушнах, че даже малко ме беше страх да не я задуша, но имаше ефект...  Tired

И малка светлинка в тунела - мисля че мнооооого бавно, но май ми се оправят гърдите... поне едната със сигурност   bouquet

Хубав ден на всички, а най-хубав за месечинковците  Hug

# 27
  • Мнения: 1 021
Здравейте и от мен.
k.penkova не се притеснявай за ларедута. Аз имах поръчка от първия ден на намаленията и отдавна дойде. Виж, че и в темата точно от тези дати, които споменаваш поръчките се бавят. Аз си получих и една поръчка на пощата от началото на този месец.
Мира също тези дни е много неспокойна и иска да суче през 1.30 мин., по-спокойна е нощно време или ако сме навън. Като гледам днес какво е времето, май няма да се излиза  Sad
И едно въпросче. От кой месец може да се слагат в кенгуру бебоците?  newsm78 Аз как питам, все едно ми е за първи път,  Simple Smile ама нещо някои моменти ми се губят.

# 28
  • Мнения: 24
Добрутро!
Благодаря на Наиема за кафето и закуската   bouquet (тя напоседък е дежурна по кухня май  Joy)
Гери  и Деси благодаря за инфото аз не че съм се притеснила по скоро се ядосвам че това което поръчах беше за РД на дъщеря ми а още го няма ама здраве да е.
За кенгуруто и аз се чудя имам това на бертони http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3462 на него пише че е за възраст от 3.5 кг.(което си е тегло на новородено) но мога ли да вярвам на написаното там. Освен това пише че може да се носи в хоризонтално положение което не ми е ясно как точно става така че ако някой може да сподели опит ще му бъда благодарна.
Днес май ще става за разходки а дано че после го дават 100дни дъждовно  #Crazy

# 29
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Момичета, внимавайте с капките за очи, които слагате в нос. От УНГ лекар знам, че не се препоръчва - изгарят лигавицата на носа и може да се получи ринит след това. Вярно е, че педиатрите ни ги препоръчват, обаче е най-добре да се консултирате с УНГ за това, за да няма по-сериозни вреди.

Общи условия

Активация на акаунт