МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 53 773
  • 314
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 410
Цитат
Смея да твърдя,че още съм с всичкия си
Наистина ли? Rolling Eyes hahaha
Тединка,милото дете,дожаля ми за душичката,какво ли е преживяло след като не могло да влезе. Confused

Брат ми дойде вчера от Бургас с двете си деца.Останаха да преспят ,а днес заедно с моята МАди тръгнаха за Видин.Лелеее,каква лудница беше само.И този човек (брат ми) ни кани на море през лятото ,моля ви се!Как да се натресем всички ? ooooh!Пък и кола нямаме голяма!И да отидем - ще сме на хотел.Не мога аз да притеснявам хората така.Пък и със снахата ще избръмчим .... #Crazy

# 271
  • Мнения: 1 035
 HugЗравейте !!!
Зднам че поизчезнах Embarassed...няма да се оправдавам .Обещавам да се поправя!
Бърборанке като върнеш жеста на брат си , нали няма да ме пропуснеш и мене...

Момичета, напускам ви за известно време - обещайте да няма самоубийства! ПАК ЩЕ ДОЙДА, след 10 на дни....
Да помисля newsm78 
 Да не си в сесия ????????? Тайно виШУ ли караш ???????
И аз........ bowuu Вчера минах лекцията  Двойно салто с една или  две торби...и цоп върху масата 
Нищо работа .....немога да ги разбера някои персони , като захленчаааааат.......
 HugДа се завърнеш жива и здрава

Тединко , след варицела- пълен срив на имунната система . Даваш ли витамин С?

А това със самостоятелните разходки по етажите съм го изживявала....Ужаса е пълен

 hahaha
....На тях вкъщи главите все са им в хладилника и той често прави стриптийз.Баща им казва,че ще хванат пневмония.А ти кафе ще ми предлагаш само,засрами се.Хладилникът прави стриптийз де,не таткото. Mr. Green
Голям лаф Joy Joy Joy
И сериозно по темата .....
Шашнала съм се с ядене .....мойти нямат изхранване Давам пример за менюто от изминалия уикенд
Събота - Закуска филийки с кашкавал  ,обяд боб и зеле или супа картофи следобяд бисквитена торта ,вечеря пържени чушки със сирене
Новата зарядка
Неделя - закуска - макарони , обяд пиле с ориз или пиле супа ,следобедна пържени филийки и представете си за вечеря татко им нямаше какво да яде , та се наложи да правя яйца по панагюрски  ooooh!И това е един лек вариант .....
И вие ли готвите толкова ? Май ми са малки съдовете .....Ама ми е готино като оближат всичко   chef

Цоци все ще ти пиша на ЛС ...ама докато се наканя Великден ще мине .Рецептите на онези козунаци стават ли за пекарната ?
Цитат
Момичета, изпитвате ли някаква носталгия от това,че децата ви порасват? Аз - определено
И аз ...така ми липсва онази миризма на повърнато мляко....

Пожелавам Ви честичко да готвите, повечко да пийвате качествено винце, и да се радвате на живота  bouquet

Амин!

емко08 кво стана с изследванията?

valia_b като видиш Дидка я гушни от мен  Hug Гордея се че я познавам , макар и само виртуално Поздрави и за теб .

Юле Как се развива Кламерчето ?Гледах снимки  Ей, голяма си естетка.

Да се чувствуват поздравени всички празнували тези дни месеци.....  bouquet

При нас нищо ново . Работа, ядове , работа .... Не е за разправяне . Децата не слушат , което е нормално ...значи са здрави , което пък е най- важно !!!Пролет идва ....ммммм, обичам топличко слънце BlushНадявам се да се видим скоро . ЧАО

# 272
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Момичета, за май ли е срещата? Може пък и да се дигнем с челядта и да дойдем  Thinking Къде пишеше подробности?  Embarassed
Обещаните снимки:
http://olympia75.multiply.com/photos/album/29/The_First_Birthday_of_Gia
Отивам при малката ревличка, ако не ми изпие жизнените сокове се връщам да допиша...

# 273
  • Мнения: 104
Привет,момичета Hug Hug Hug
Цоци,Срам не срам ще питам аз   Embarassed,аз ли откачам или освен ника си си сменила и името на темата newsm78 Иначе верно,че на нас"малодетните" все не ни стигат децата и искаме още Joy
Ти защо мислиш нашите деца са с такава разлика  JoyДе на майтап,де наистина като ме питат как сме се решили на толкова деца,казвам,че все някое ще остане при мен Mr. GreenИначе много ми е криво момчетата като откажат да излязат с мен,вече не искат да ги вземам от училище,да не ги излагам пред съучениците им...но няма как,децата си растат и си искат своето Simple SmileМъжо като харесам някое име за дете,ми вика,спокойно следващия път Joy,докато можем ще гледаме деца,после внуци,все деца ще има покрай нас  Peace
А за кафенце и разходки и аз съм навита,но много си ми далече,а мен хич ме няма в извънградското каране SadДано успея да дойда в Търново Peace
Олимпия,голяма принцеска-сладуранка е малката ревличка Hug Hug
Хубаво смениха времето(неделя се успах за курса,понеделник малко закъсняхме за училище :oops:),така вечер има повече време за разходки.Купихме триколка на малката и вечер до тъмно сме навън,с каката са много доволни,докато се приберем и заспиват във въздуха Joy
Хайде бързо оздравяване и възстановяване на болните дечица,а на майките им повече спокойни и усмихнати, слънчеви дни  bouquet  bouquet
На всички много Hug Hug Hug

# 274
  • Мнения: 11 607
Ларива, споко не откачаш.......Миналия 1.4. бях по-откачила от сега....Бях си променила и профила.....Не че за сега нямах идеи......Но.....реших да не шашкам чак толкова народа, а и себе си, и да се обзаведа само с ново име.

Олимпия, чакаме те на срещата....Ама и не те чакам...лично аз...То от такива мами като теб, аз все с комплекси си ходя.......То Председателките като ме комплексират, Юлка, Радето, Пиги, Бърборанка, Тъщичка(ей, нямам толкова време да изреждам всички ви, не ми се сърдете, май въобще не трябваше да започвам) и още 99% от пишещите тук, и аз от сега прибирам роклята с гол гръб.....Вярвам имаш чувство за хумор....
Лилиана(ей я и тя...нова мама, дето ме комплексира) не се бой! Нерви май още имам...нито ще те гоня, нито ще те бия, вярно поне една питка ще те науча да месиш.......

Ларива, ти по какъв повод по това време на компа?????

Ей, сещам се за Маминка дето в 3ч. правеше питки.....Ама се изгуби и тя......

# 275
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 260
и мен като ме удари музата меся топли питки за закуска ма сега с тоя тумбак се уморявам и ей го меткам белот по цели нощи  Rolling Eyes

# 276
  • Мнения: 710
Фиданке,мен не ме искаш на гости,така ли?
Хубав ден момичета!  bouquet

# 277
  • Пазарджик
  • Мнения: 307
Добро утро  bouquet
Много весело в тази темичка, newsm68
Лиленце ела мила у нас на гости,пък аз ще те науча да месиш smile3521 ама с тоя стриптийз ме разби smile3532
OlympiaPappas малката ревличка си е голяма принцеска love001
Тънка, Стройна Фиданка защо не спиш,а? Hug
Имам една кофа с гъби и идея си нямам какво да ги правя.Някоя от многодетните готвачки Wink ще ми даде ли идея какво да направя с гъбите? Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 10:06 от емко08

# 278
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Здравейте момичета.По-късно ще пиша .Сега отивам да подавам молба за детската градина.Стискайте палци.Успех и на другите мами. Hug

# 279
  • Мнения: 1 410
Честит ден на шегата!Фиданка,стройна, вече ни е спретнала шегата,а аз нещо не съм много креативна днес.Абе пуля се аз ,пуля се #Crazy- то ,верно пише МАЛОДЕТНИ! Joy

Олимпия ,голяма сладуранка си имаш!Много хубави снимчици.

Тъще,хич да ги нямаме такива - ще се движим по-отделно ,че с толкова девойки ,няма как да ги пласираме. LaughingЩе правим комбинации с мъжките мами,а гледай колко са напоследък в темата.Пък и хладилниците им правят стриптийз ..... Joy(имат пари за ултрамодерна техника - добра партия са!)

 smile3514МаГария освен по стените ,рисува вече и по хладилника.А и себе си е изографисала - със зелен маркер краката и със син тебешир лицето(само Левски - Оле).Постоянно крия химикали,фулмастери и маркери ,но само да намери нещо за писане - гледай какво става!То не  е полет на духа,не е творчески размах - "Еклектиката е ясна" -  #Crazy   УжасТ!

Сузи,успех в подаването на молба!

Цитат
То Председателките като ме комплексират, Юлка, Радето, Пиги, Бърборанка, Тъщичка
Аз ще се разгранича и ще се присъединя към приятно изпълващи дрехите.Благодаря ,ЦОЦ(к'во пиеш?) ,за комплимента,но в момента по-скоро съм туба,отколкото .....стройна.......Добре ,че нямаме голямо огледало у дома ,а се оглеждам по витрините!

Цитат
и аз от сега прибирам роклята с гол гръб
Моята е с гол гръб без предница,твоята какъв модел е точно?

Теди,не само вит.Ц .ами направо един курс с мултивитамини и имуностимуланти.Наистина голям срив настъпва след шарка.

Лилееее,декА си?


# 280
  • Пазарджик
  • Мнения: 307
Татянка-бърборанка(DIM eeeeeeeeeeeeeeee с тоя твой пост ме просълзи newsm62
и аз имам едно момиче,ще трябва да се сватосваме с добрата партия, с ултра модернататехника newsm47
МАЛОДЕТНИТЕ МАМИ изобщо не съм го забелязала smile3506, май и мен трябва да ме впишете в списъка за Карлуково ku-ku
Днес мама има рожден ден,става на 48г. smile3510 отивам на гости
времето е студено,така,че ще пиша пак  bouquet

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 11:19 от емко08

# 281
  • Мнения: 1 744
Привет! Паднах да се смея, като видях първоаприлската шега с имената!  JoyМного сте весели напоследък - само така!
Сега помагайте - в събота ще празнуваме рожденния ден на Ицо и Юли, и искам да направя някакви хапки за децата/от хляб, щото за друго нямам време , нито пък съм толкоз сръчна в ръцете като някои/ или върху франзела да намажа нещо, по - засукано. Така че събирам идеи!

Тенкю предварително!
Hug

# 282
  • Мнения: 1 410
Момичета,пускам още един пост ,за да попитам нещо важно - Току що се обадих на счетоводителката ,за да я й кажа ,че едното ми дете навършва 2 години и предполагам трябва да се попълнят някакви декларации.Наистина има такива,но ме изненада друго- каза ми,че ми се полагат само още 6 месеца за другото дете.Моля ви,кажете какво означава това?На ЛС
ще е по-добре,за да не спамим темата.Ще пусна пост и в "Майчино счетоводство".

# 283
  • Мнения: 803
 newsm51Първи април е днес,момичета.Ма вие сте като сови бе,що не спите.Да не е пълнолуние,а newsm78.Или правите кексове и после не ви хваща сън,това трябва де. ThinkingДнес се шегувайте със себе си и с другите около вас.Сега е момента да казвате истината в очите и хората да си мислят,че си правите майтап.Айде на бъзиците Grinning.Това от мен като за начало:
Нищу нямаше ми фчера
ставам сутринта
ф углидалото съ дзверя:
бря чи красута!
Викам сигур са чалдисах
туй ни мой съм аз.
Смятай кат са начарвисам
и са нагласа....Има и още ама който не го е чел,да си го види от тук.Ми така де,посмейте се малко. Grinning
емко08,честит да е празника на майка ти и весело изкарване.Блазе ти...Ма много млада майка имаш...хм.
Татянкееееее,ти много не се ъъъъъ е...вай с мен,ще видиш ти хубава ултрамодерна техника.Много ми е кеф,че така ти рисува малката smile3508Гушни я от мен,и ние сме от Левски.Само че аз няма да и давам да рисува по хладилника и по стените,купи му блокчета на това дете бе,като има талант.Тая Магарийка е много подходяща,за моята средичка.Да,ама вие Софиянките май много не обичате тия от провинцията,та бая ухажване трябва да падне,голямо чудо.Но пък забелязвам,че тук има доста моми и конкуренцията не ни е много голяма.Така де,ще се борим до откат.За най-малкия ще изчакам,щото неговата мома още не се е родила,млад е още,не е ориентиран както трябва,казва,че аз съм му гадже.  Mr. Green
nadiaeuro,на един детски рожден ден видях много красиви сандвичи от франзела.Значи...нали филийката е кръгличка,отдолу намазан маргарин,после тънко парченце шунка,ама пак кръгла,сещаш ли се?И шунката и филийката са еднакво големи,после отгоре разрязано яйце,пак да е кръгло и две очички от черен пипер и парченце домат за уста.И много ефектно и симпатично става,на мен ми приличаха на бебета сандвичите.Можеш да импровизираш,разбира се.Ако си ме разбрала-евала,щото как го обясних Embarassed
 natali_2008HugХайде идвай при мен с половината деца...че и на мен тия са ми малко.
suzi_a,милата. newsm10Ще стискам палци.Така като слушам на какъв тормоз сте с тия детски градини,уф...Тук при нас е обратното,на нас ни се молят да записваме децата и в градините и в училищата.Но пък вие сте си по-добре в много други отношения.Малкият провинциален град има повече недостатъци,но пък и някои предимства.
dream-wish,теб трябва доста силно да те е светнала музата,щом в пет сутринта питки правиш.Аз съвсем ще се комплексирам тук от толкова кулинарни фурии,и ще избирам моми на моите,чиито майки могат да правят козунаци поне... Mr. GreenАйде и на теб още мъничко ти остана,стискаме палци всичко да мине по вода,сега вече те тресе предродилната треска и затова не те хваща сън.Ще чакаме добри новини от теб. Hug
Фиданке,ако знаеш само колко много неща,дето не мога да си ги направя ми се хапват.Само на празници,в които участва свекървата ям такива неща.
1.баклава с орехи 2.козунак,ама домашен със стафиди 3.баница със сирене,ама не с готови кори 4.солена питка 5.сладка питка 6.сърми Нито едно от изброените не мога да си направя,а ми се ядееееееееее newsm45
lariva, и ти снощи си правила кекс май.в два през нощта. newsm78Ако ще те успокои това,и десет деца да имаш не е гаранция,че едно ще остане при теб. Mr. GreenУспкои ли се?Но пък като остареем,ще искаме децата ни да са добре и да са щастливи,та дори и на хиляди километри от нас.И моите вече не искат да се мъкнат с мен,срам ги е,особено баткото.Добре че ни е далече училището,та аз си ги карам и ги прибирам.Но като тръгна с малкия на разходка и ги питам дали ще дойдат с мен,дежурният отговор е въпрос:Какво ще правим,не може ли да си останем вкъщи? Twisted Evil Twisted EvilИ на мен ми става едно кривоооооо Rolling Eyes
OlympiaPappas,ние с теб ако не ме лъже късата памет се скивахме в детската стая,нали.И май ме попита колко са големи децата ми. GrinningВидях снимките,страхотна малка кукличка си имаш,ти също изглеждаш...как да кажа...никак не ми приличаш на многодетна майка.Брей,евала.А пък и мъжът ми много ще те хареса за сватя Mr. GreenДецата няма да ги питаме,я.Важно е ние да се харесаме,кво пък...Ако можеш да правиш нещо с тесто перни ми и ти една покана да се фръцнем до Гърция,ми близко ми е...Иначе само на кафе,нЕма да поминем...
Ай стига вече,че станах трудна и дълга за четене,следователно и отегчителна.Голямо и силно гуш на всички Hug
Ако имам правописни грешки,моля да ме извините,не ми се проверява нито пък ми се редактира. EmbarassedДа знаете,че са механични...Няма ме вече Rolling Eyes

# 284
  • Мнения: 331
Здравейте, момичета! Днес нещо не ми е първоаприлско и все забравям каква дата е. Даже си помислих, че някой ни прави конкуренция на темата с тези малодетни мами. Преди малко моят мъж донесе кухнята. За 30 ст получаваме 3 пластмасови кофички от тези най-малките-дето в магазините са си безплатно. И докато се прибереш, половината ядене се разхожда в чантата. Мамите се били заканили да ходят пред Общината, а за утре отново сме с нашите си бурканчета. Само не знам тази по-високата цена за какво я платихме. Тази сутрин се обаждам на СОД да идват да си прибират техниката, защото вече не знам какво ми пазят. А те ми заявяват, че трябвало 1 месец предизвестие-могат да си приберат всичко, но да си платя още една такса. Казах им, че ще им платя, когато мога. На всичкото отгоре миналото лято като бяхме на море, свекърът влязъл и изключил СОД-а, а после пропуснал да го пусне. Никой не ми се обади, че няколко дена нямам СОД. Но това сигурно трябва да пропусна да го прочета в договора.
Днес ще идват да говорим за автомат за кафе. Мисля да си сложа един да пробвам колко кафета ще се купуват. Поне нашето да излиза без пари.
suzi_a, и в нашия град стана трудно с яслите и детските градини. Записахме се още февруари и бяхме под номер 98. Дано да ме огрее като "малодетна". Иначе не знам как ще се оправям. Сега се гледаме много често в офиса, но като проходим, трябва да го вържа малкия за стълба отвън и така да си щъка. Вчера се бяхме събрали със съседите на приказка и се разбрахме да правим скаутска детска градина на поляната до блока. Едните сега чакат близнаци, пак момчета, и ще се комбинираме Simple Smile
И моите вкъщи много ядат. Аз обичам да готвя, но трудно им насмогвам. Не знам като порасне и четвъртият мъж вкъщи. Сега съм си купила тава, която нормалните хора ползват за печене в пещ по сборовете. Сигурно ще забърквам салатата в леген след някоя и друга година. Да са ни живи и здрави да си хапват, а ние ще готвим. Каква ни е работата цяла нощ? Simple Smile
Вчера най-големият се прибира от училище с една жална физиономия-писали му 4 по физическо. Баща му го наказа да не се прибира до 19 ч-връчи му една топка и го изгони навън с децата. Другите деца ги наказват да не излизат, а моето - обратното. То нали все до полата на майка си или пред компютъра. Вчера излезе с 5-6 момичета от класа и забрави да се прибере. Бях много доволна от наказанието.
Прегръдки и целувки на всички! Hug

Общи условия

Активация на акаунт