Порасна АПРИЛското човече и втори рожден ден празнува вече

  • 15 986
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 966
Честит рожден ден на Ванеса, Никола и Васил!

# 271
  • Попово
  • Мнения: 687
Честит рожден ден на малките мъничета  Hug разбира се и малката ламичка  newsm59


малко ми е тъжно, че нашия тати замина и не ми се пише, Тошката реве и вика "тати"и на мен ми се доревава  Cry
извинявайте за тъжния ми пост  Hug

# 272
  • София
  • Мнения: 6 286
Честит рожден ден на малките мъничета  Hug разбира се и малката ламичка  newsm59


малко ми е тъжно, че нашия тати замина и не ми се пише, Тошката реве и вика "тати"и на мен ми се доревава  Cry
извинявайте за тъжния ми пост  Hug

PepenaHug Hug Hug Ти си майка-героиня за мен, как се справяш сама с 3 деца, не знам.

# 273
  • Мнения: 11 025
Честит рожден ден на малката ламичка Амалия Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Честит рожден ден и на вчерашните рожденици - Ванеса, Никол и Васил Hug

PepenaHug

# 274
  • Мнения: 6 443
Колко рожденни дни изпуснах.  Hug


Томи,Тошко,Бела,честит 2 рожден ден!Пожелавам ви усмивки,послушни родители и щастливо детство!

Ванеса,Ники,Васил,честит рожден ден!Здраве и безаварийна нова ви годинка!

    bouquetЗа малката ламичка!
Честит рожден ден и на Кико,Дара и Роника!


Илитка,Калина е страхотна на тази снимка!Дълго време не успях да отлепя очи от нея.

За 450-надявам се днес да се видим с нея,но много ме е яд,че Алекс и Вики няма да могат да си поиграят. Tired Алекс 4 ден е със шарка.И е кошмар.Пъпки,сърбеж.Не съм говорила с Нушка,но се надявам Вики да я е прекарала и да съм забравила(  Laughing )

Пепенка, Hug Гушки за всички ви!

# 275
  • Мнения: 221
Привет и от  нас!
Малко позакъснели пожелания за вчерашните рожденици.....Да са здрави,да се радват на весели игри на обичта на всички около тях!Специални поздрави и целувки на порасналия ми зет Никола Heart Eyes
Честито и на днешните рожденици!Желаем им здраве,усмивки и щури игри!Целувки на малката чаровница Амалия! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Пепена,тъжно ми е заради вас,ще минат няколко дни докато свикнат отново децата ,а и ти!Прегръщаме ви силно! Hug Hug Hug

При нас е ден за почивка-първият ден от ваканцията,която чакахме отдавна и аз и Петьо.Ще си дадем почивка няколко дни и пак залягаме над учебниците,за да го подготвям за т.нар. национални тестове  дето ги измислиха тази година министрите.......само тормозят децата  Crossing Arms
Имам едно мааааалко  притеснение-Напоследък Калина,в стремежа си да говори по-бързо и да каже много неща наведнъж,започна лееекичко да заеква.Започвайки  изречение , първата сричка се повтаря няколко пъти докато набере инерция .Имам бегъл спомен ,че Петьо правеше така около 3-тата годинка и от яд му бях скрила всички книжки,защото ги знаеше наизуст и ги повтряше постоянно и от бързане заекваше. ooooh!Дали и при Кики ще е временно!?! Thinking
Лек и усмихнат ден и много целувки от нас! Heart Eyes

# 276
  • Мнения: 1 986
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, АМАЛИЯ! Бъди здрава, винаги така усмихната и щастлива и изпълвай с гордост сърцата на мама и тати!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК и на Кристиян, Дара и Роника!
Пепена, наистина е труден момент, но се надявам скоро Тошката да се разсее! На теб много сили през поредните няколко месеца, в които трябва да се справяш сама! Hug
Емили, радвам се, че пътуването е минало успешно! Желая ви бързо аклиматизиране и на теб кураж, защото знам, че никак няма да ти е лесно с тази тотална промяна в ежедневието и емоциите! Hug
Пате /много е атрактивен новият ник, но е дългичък.../, надявам се от тази поредица болести да е останала само шарката и Алекс лесно да се пребори с нея!
Дени, браво за бибата! Peace
450, наистина твоята Вики е истинска гордост за вас! Peace
Ларсен, дано притесненията ти да са напразни! Малката Кики толкова бърза да порасне, че явно става трудно да удържа потока от думи, с който иска да те залее!

# 277
  • Мнения: 228
Честит рожден ден, Амалия Ламова Спасова!
От сърце ти желаем щуро детство и много здраве! И... мама и тати мнооооого да те слушкат!

Ларсен, не се притеснявай! И Васко правеше така; по - скоро между думите вмъкваше едно дълго "ааааа", докато се сети и набере скорост, но това бързо премина. Боян е тооооолкова бавен и спокоен, че скоро няма да му се случи.

Пепе,  Hug! Колко време ще отсъства таткото?

Честита пролетна ваканция на учениците! Дано си отпочинат добре, че предстои най - тежкото от учебната година. Васко е записан на едноседмичен дневен лагер от другия понеделник, където ще го водим рано сутрин и ще си го прибираме вечер да спи в къщи. Там ще изучават интензивно английски език до обяд, а след това - купон и луди игри сред природата.

# 278
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 775

Честит рожден ден на малката - голяма Мия!

Съкратих името, ча Борис само така успява да го произнесе  bouquet

Ламичке, да ти е жива и здрава.

# 279
  • Мнения: 1 419
Честито на днешната малка голяма рожденничка Амалия   bouquet. Да е поне толкова свежа и лъчезарна като майка си и много-много  безгрижно да си живее

Честито и на големи и по-малки патерици на всички рожденници от последните 10 дни, които пропуснах  Blush. Да са много здрави, усмихнати и щастливи дечица  Hug

Не съм изчитала много назад, но се надявам следващите дни да наваксам и за срамотиите да не пропускам толкова рожденници като сега  Embarassed.

Моите юнаци от понеделник пак тръгнаха на ясла и на мен самата ми е много интересно, защото вече се опитват да разказват разни неща  Grinning. Малко ми е и притеснено де и ги разпитва интензивно хубаво ли е там, играят ли с децата, пеят ли песнички, ходят ли на гърне, госпожите занимават ли ги и т.н. Надали разбират и половината от това, което ги питам и ми отговарят с 'да' малко машинално, но поне мога да видя, че не пазят негативна емоция.  Simple Smile.

Иначе аз раста и продължаваме борбата покрай нашата сага с кредитите  Tired. Надявам се вече да приключи скоро и то успешно, че не ми се мисли иначе.

Много гушки от нас  Hug

# 280
  • Мнения: 141
честит рожден на малката сладка ламичка Амалия,да расте здраво и усмихнато дете

# 281
  • Мнения: 350
НА МАЛКАТА 2-ГОДИШНА ЛАМИЧКА ЖЕЛАЯ ДА ПОРАСТНЕ ЗДРАВА И ДА СТАНЕ ЕДНА ЗАБЕЛЕЖИТЕЛНА И НЕПОВТОРИМА ЛАМЯ! ЦЕЛУВКИ НА МАМА ЛАМКА!  bouquet

ЧЕСТИТА ДА  Е ВТОРАТА ГОДИНКА И НА КРИСИ,ДАРА  И РОНИ! ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ ДА СТЕ ДЕЧИЦА, МИЛИ!

ДОБРЕ ДОШЛИ ПРИ ДВЕ ГОДИШНИТЕ И НА НИКИ,ВАСКО,ВАНЕСА,АЛИ,БОРИС,ВАНЕСА 2, СТОЙЧО И ОСТАНАЛИТЕ СЛАДУРЧЕТА!

СПЕЦИАЛНИ ПОЗДРАВИ И ПРЕГРЪДКИ ЗА НАШИТЕ АСТРАЛНИ БЛИЗНЕТА ТОШИ И ДАМАТА НИ БЕЛА!

ПОЗДРАВИ И НА ТАТИ йЕРУН!

ИЛИТКО.....Е, НЯМА ТАКАВА ФОТОГРАФИЯ НА ТОЛКОВА МАЛКО ДЕТЕ......ИЗГЛЕЖДА КАТО ИСТИНСКИ ПРОФЕСИОНАЛЕН МОДЕЛ. ЧАКАМ ТОМИ ДА СЕ СЪБУДИ И СТЕ МУ ПОКАЖА СТРАХОТНИЯ ПОДАРЪК Hug Heart Eyes


Нашият РД премина чудесно....наиграха се и се налудуваха, както си му беше реда, а след това рожденника Тома заспа с усмивка на уста Wink Било е вълшебен ден за него!
Преди обяд посетихме партито и на моето млечно детенце,така че сами се досещате с какъв емоционален заряд беше денят ни!

Нямам търпение да си получа компа след няколко дни и да си кача снимките......тогава ще ги споделя и с вас! Hug


# 282
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН НА ОЧАРОВАТЕЛНАТА АМАЛИЯ! Да расте здрава, умна, щастлива и винаги усмихната (като мама Ламя (Ламелинда))!


ДА Е ЧЕСТИТ ВТОРИЯТ РОЖДЕН ДЕН И НА ДАРА, РОНИКА И КРИСТИЯН! Много усмивки и весели игри!


Пепена, дано скоро да посвикнете с мисълта, че тати е заминал. И започвайте да броите дните до завръщането му - ей сега ще се изтъркулят)! Hug

Larsen, сигурно е временно явление заекването - просто Кики бърза да си каже всичко, но думичките идват по-бавно!

Според ден на всички!

# 283
  • Варна
  • Мнения: 966
Здравейте момичета,

Честит рожден ден на Амалия, Дара, Роника и Кристиян! Да са винаги усмихнати и много щастливи!

Пепена  Hug Hug Hug

Ларсен, това обикновенно се получава, когато мисълта на детето тече по-бързо отколкото говора. За разрешаването на проблема се препоръчва ограничаване на всякакви неща от сорта на радио, телевизия, филмчета, книжки и т.н. С две думи спри и малко новата информация. И ограничи вече познатата. Ще се оправите, не е нищо страшно.

# 284
  • Мнения: 6 443
Момичета,да ви се похваля.Рано е още,но не мога да не споделя с вас.
Имам си ново бременно коремче  Hug
Толова много се радвам и се надявам този път щъркела да ми донесе розова панделка  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт